Pečlivě ořezané pastelky poskládané v penálu podle barev. Cvičební úbor s cvičkami v plátěném pytlíku. Fronty ve školní jídelně a nášup buchtiček s krémem. Barevná aktovka se spoustou přihrádek na školní potřeby (ve kterých pak maminka čas od času nacházela zapomenutou svačinu). Rozvrh hodin s oblíbenou výtvarkou a nenáviděnou matikou. Těšení se na velkou přestávku. Dohadování se, kdo bude s kým sedět. Žákovská plná falšovaných podpisů. Soutěže ve sběru papíru a pomerančové kůry.

Pamatujete si, jak jste prožívali svá dětská školní léta?

Guma Monograph
Stylová guma Monograph pro školáky

My na spoustu školních zážitků vzpomínáme s láskou, ale některé bychom klidně vynechali – třeba takové rýsování nebo játrovou omáčku od přísné paní kuchařky s igelitovou čepičkou.

I když už máte povinnou školní docházku dávno za sebou, pro své děti můžete zařídit ty nejkrásnější první školní dny, a těm starším návrat do školních lavic alespoň zpříjemnit. Jistě, diktáty a zlomky z rozvrhu sice nevymažete, ale s roztomilými školními pomůckami jde všechno hned lépe od ruky.

A aby to ale nebylo líto nikomu z nás starších, máme na BellaRose spoustu nádherných psacích a kancelářských pomůcek a bloků, které místo hodin ve škole zpříjemní pracovní dny v kanceláři nebo přednášky na vysoké. A obzvlášť po návratu z dovolené je každá maličkost, která zlepší náladu, pořádně důležitá.

Velká přestávka? Dobrou chuť!

Namazaný chleba s eidamem, na který se vždy lepil rozmočený ubrousek? Krásné krabičky z naší nabídky nabízejí naštěstí mnohem více možností, co za dobroty připravit dětem do školy. Rozměry roztomilé krabičky s lištičkou od sass & belle jsou perfektní třeba na domácí sendvič, müsli, ovocný salát, drobnou sladkost či mix oříšků. A to, že o přestávce vykouzlí úsměv na rtech, je jistota!

krabička na svačinu
Roztomilá krabička na svačinu Fox

Piště si, bude se zkoušet!

Nudné červenobílé sešity se zažloutlým papírem , jaké si pamatujeme z dětství, už dávno neletí. Větší radost dětem uděláte krásným barevným sešitkem s geometrickými tvary, se stylovými puntíky nebo roztomilým obrázkem.

papírový sešit
Veselý sešit Geo

Vodovky, tempery, paleta, štětce, skicák, plášť…

Výtvarným pomůckám bude dobře v parádním kufříku s roztomilým obrázkem. A když se kufřík umaže od špinavých dětských ručiček? Není problém, díky omyvatelnému povrchu si s tím poradí obyčejný navlhčený hadřík!

Bojí se vaše děti tmy a nechtějí usínat samy? Vždyť co kdyby se zjevila strašidla! S kufříkem od  A Little Lovely Company se strašidel už bát nebudou – tenhle miloučký duch bude skvělý kamarád.

kufřík pro děti
Roztomilý dětský kufřík Ghost

Aby se pastelky nepolámaly

Roztomilá panda nebo lištička od sass & belle se postarají, aby se tužky a pastelky nepolámaly a byly přehledně po ruce. Uvidíte, že se děti budou hned do školy připravovat raději.

A takové pouzdro s veselým jednorožcem, duhou a sladkými obláčky? Nebojte se si jej pořídit i pro vás – ať už na tužky, řasenku a korektor nebo třeba klíče. V dámské kabelce sice bude působit srandovně, ale nedá se nic dělat – i my dospělí v životě potřebujeme víc duhy a jednorožců!

penál na tužky
Pouzdra na psací potřeby

Mramor, mramor, mramor

Přestože by spousta z nás dospělých bez problému sáhla i po roztomilém pandičkovém penálu, je tu motiv, který zaujme mnohem více! Jedním z nejoblíbenějších trendů poslední doby z oblasti designu je totiž bezesporu vzor mramoru. Mramorové penály, obaly na telefon, ciferníky hodinek, konferenční stolky, podnosy, hrnečky…zkrátka všechno v podobě luxusního kamene. Pokud jste mramorovému šílenství propadli stejně jako my, marble sešitům, obalům na notebook či iPad a pouzdrům na psací potřeby od značky Woouf! budete jen těžko odolávat.

marble obal na iPad
Obal na iPad s mramorovým vzorem

Taky se už těšíte na začátek školního roku? 🙂

Krásný zbytek prázdnin a pohodový návrat ke školním či pracovním povinnostem přeje

Markéta & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!