Haló, haló, škola volá! Nejen školáci jistě odpočítávají dny do konce prázdnin, ale i nám dospělým končí letní režim dovolených, odpoledních sedánků u bazénu a popíjení ledové kávy na zahrádkách kaváren. Právě teď je ten nejlepší čas, pořádně se na nabitý školní rok připravit. Nudné červenobílé sešity se zažloutlým papírem už dnes nikoho neohromí. Vsaďte na ověřené stylové kousky, které vám bude každý závidět. Pojďme se podívat, které budou to pravé ořechové, právě pro vás!

Staňte se rodičem, který má styl!

Máme pro vás pár tipů, díky kterým nemůžete šlápnout vedle. Vaše děti si ještě užívají prázdnin, ale vy už začínáte přemýšlet, jak jim zpříjemnit návrat do školních lavic? To naprosto chápeme. První zvonění v novém školním roce může být někdy stresující spíše z pohledu rodiče. S novým školním rokem totiž vrcholí také nákupy nejrůznějších pomůcek jako jsou batohy, penály, psací potřeby nebo třeba učebnice.

Naše oblíbenosti ♥

1.Batoh 2. Kožené pouzdro 3. Vak 4. Nůžky 5. Pouzdro na iPad 5. Krabička na svačinu 6. Tužky s gumou 7. Washi pásky  8. Tužky s písmenky 

Z pohledu rodiče nesmíme také zapomenout, vyplnit dětem jejich odpolední volný čas. Každé dítě školou povinné se postupně učí dělit svůj čas mezi školní povinnosti a zábavou. Hlavou se vám tedy určitě začínají honit i otázky, do jakých mimoškolních kroužků dítka přihlásit. Bude to malovaní? Sportovky? Nebo zpěv? Ať už se pustí do čehokoliv, k zvládnutí těchto aktivit budou potřebovat spoustu energie. A jak ji lépe doplnit, než skvělou svačinkou s sebou?

Určitě si většina z vás vybaví, jak je maminka napomínala za týden zapomenutou svačinku ve školní tašce. Pokud se vy tomuto problému chcete vyhnout, zvolte krabičky na svačinky, které děti budou bavit. Už žádné svačiny nebudou ležet ladem, hravý motiv na krabičkách se stane pozorností celé třídy. Svačinové boxy a krabičky ochrání i měkké ovoce před rozmačkáním mezi učebnicemi a navíc udělají parádu! Uvidíte, že i těm největším odpůrcům vitamínů bude zdravá svačinka z barevných krabiček chutnat tak, že už žádné zbytky nebudete muset řešit!  Nezapomeňte ani na pitný režim a připravte dětem jejich oblíbenou ovocnou šťávu do stylové lehounké lahve od Bloomingville.

Britská značka sass & belle si dala za svůj hlavní cíl vykouzlit dětem úsměv na rtech – a daří se jí to skvěle!

I za kancelářským stolem budete hvězda! 

Pokud již rodičovské funkce máte splněné, je čas udělat radost i sám sobě! Nejen děti budou hvězdou ve školních lavicích, ale i vy za kancelářským stolem se můžete stát doslova módní ikonou. Jedním z nejoblíbenějších trendů poslední doby z oblasti designu, je totiž bezesporu vzor mramoru. Nadčasový mramor vám může například viset na zdi v podobě hodin, ale nejen tam ho můžete „propašovat“. Co říkáte například na marble sešity, obaly na notebook či iPad a pouzdra na psací potřeby od značky Woouf! ? Mramor je luxusním materiálem i motivem, který se díky své eleganci těší velké popularitě již celou věčnost – nadčasovost a styl jsou proto u tohoto motivu samozřejmostí. Pokud toužíte po trochu bláznivější verzi, mramor vás i tak nezklame! Vyladěný mramorový vzor totiž najdete nejen v klasické šedé, ale také v zeleném, černém či růžovém provedení.

Váš tablet se bez obalu prostě neobejde. Pořiďte mu proto kousek z dílny španělské značky Woouf!, se kterým budete vy i váš tablet maximálně cool!

Nezapomínejte na pitný režim ať už v kancelářské židli nebo ve školní lavici! 

Pravidelný pitný režim je nezbytný, ale než sáhnete po obyčejné plastové lahvi, vyzkoušejte raději lahev od nejoblíbenějších skandinávských značek jako je například Design LettersIb Laursen, Kilner, House Doctor nebo Madam Stoltz. Pokud bude láhev vypadat stylově, dodržování pitného režimu bude o to snazší!

Termo lahev na horké nápoje je nezbytným doplňkem při výletech nebo i na cestě do práce v chladném počasí.

Psací potřeby jsou základ

Roztomilá panda nebo lištička od sass & belle se postarají, aby se tužky a pastelky nepolámaly a byly přehledně po ruce. Uvidíte, že se děti budou do školy hned připravovat raději. A takové pouzdro s veselým jednorožcem, duhou a sladkými obláčky? Nebojte si jedno pořídit i pro vás – ať už na tužky, řasenku a korektor nebo třeba klíče. V dámské kabelce sice bude působit srandovně, ale nedá se nic dělat – i my dospělí v životě potřebujeme víc duhy a jednorožců!

Zapiště si své nápady, myšlenky či poznámky do stylového linkovaného sešitu!

Taky se už těšíte na začátek školního roku? ?

Přejeme všem školákům, rodičům i učitelům radost ze školy po celý školní rok.

Petra a Bella Rose 

 

Vyberte si některý kousek z naší sekce Papírnictví a udělejte si radost ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!