Jaro je v plném proudu a probouzející se zahrádka volá po naší péči. A to nejen po zahradnické, ale také přímo vybízí ke zkrášlení venkovního posezení pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Právě tam se budeme rádi uchylovat nejen po práci na zahrádce, ale i po návratu domů z práce nebo zkrátka jen tak. Tak si pojďte svoji venkovní oázu klidu vybavit, jak se patří!

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější a současně nejpraktičtější zahradní dekorace a zahradní pomůcky od oblíbených značek Ib LaursenGarden Trading, které vaše venkovní posezení i zahrádku pozvednou o úroveň výš. Pojďte načerpat inspiraci.

Ratanové křeslo
Ratanové křeslo

Květin není nikdy dost

Jistě s námi budete souhlasit, že květiny svou něžnou krásnou dokáží zkrášlit a oživit jakékoli místo. Neměly by tedy chybět ani v odpočinkové části zahrady nebo na terase.

1 / Zahradní police Aldsworth

Oživte svou terasu či zahradu nápaditým policovým žebříkem ze smrkového dřeva. Je jako stvořený pro umístění květináčů nebo truhlíků s květinami. Díky zahradním policím získáte jedinečnou dekoraci svého venkovního posezení. Police můžete použít i k uložení drobného zahradního náčiní.

Zahradní police Aldsworth
Zahradní police Aldsworth

2 / Hranatý plechový květník Vence

Pokud patříte mezi milovníky vintage stylu, neměla by vám na zahradě chybět zahradní dekorace v podobě hranatého květníku z pozinkované oceli. Jakákoli rostlina v něm bude vypadat kouzelně. Tato nerozlučná dvojka společně vytvoří jedinečnou zahradní dekoraci.

Hranatý plechový květník Vence
Hranatý plechový květník Vence

3 / Zinkový květináč/chladič Bibury

Kulatý zinkový květináč je primárně určen k osázení květinami, ovšem můžete jej použít i jako chladicí nádobu na nápoje, což oceníte především v horkém létě. Stačí do něj vložit led, láhve s pitím a skvělý společník k venkovnímu posezení je na světě.

Zinkový květináč/chladič Bibury
Zinkový květináč/chladič Bibury

Venkovní osvětlení

K venkovnímu posezení neodmyslitelně patří i venkovní osvětlení, které umí vykouzlit jedinečnou romantickou atmosféru.

1 / Nástěnná venkovní lampa Belvedere Charcoal

Vneste na svou zahrádku kouzlo dávných časů. Jedinečná nástěnná lampa ve stylu starých plynových luceren vám s tím pomůže. Krásně prozáří vaše pohodové večery a zpříjemní každé vaše venkovní posezení.

Nástěnná venkovní lampa Belvedere Charcoal
Nástěnná venkovní lampa Belvedere Charcoal

2 / Zahradní osvětlení St Ives

Stylová zahradní lampa v industriálním stylu příjemně nasvítí nejkrásnější místa vaší zahrádky nebo vaše venkovní posezení. Užijte si romantické venkovní posezení při něžném tlumeném světle, jež z lampy vychází.

Zahradní osvětlení St Ives
Zahradní osvětlení St Ives

3 / Lucerna Miners Dorset Blue

Zahradní dekorace v podobě lucerničky by vám určitě neměla na terase chybět. Design lucerny je inspirován olejovými lampami, které se používaly v dolech v 19. století. Díky praktické rukojeti ji můžete lehce přenést, kam budete potřebovat. Snadno si tak s ní posvítíte třeba na cestu k vašemu venkovnímu posezení či zpátky domů.

Lucerna Miners Dorset Blue
Lucerna Miners Dorset Blue

Zahradní pomocníci

Užitečné zahradnické pomůcky mohou plnit i dekorační roli. Najděte jim vhodné místečko a uvidíte sami.

1 / Zahradní konev

Červená či modrá zahradní konev je nejen praktickým zahradním pomocníkem, ale současně se může stát moc pěknou zahradní dekorací. Stačí ji naaranžovat na vhodné místo, kde bude krásně ladit například s rozkvetlými květinami. Svou nádhernou barvou rozzáří každý záhonek.

Zahradní konev
Zahradní konev

2 / Rozprašovač na květiny

Některé květiny mají rády jemné rosení svých květů a lístků. Stylový rozprašovač na květiny jim tuto vláhu rád poskytne a vy získáte úžasnou zahradní dekoraci v retro designu, která se bude krásně vyjímat na stolku s květinami nebo jen tak sama na poličce.

Rozprašovač na květiny Blue
Rozprašovač na květiny Blue

3 / Zahradní lopatka

Skvělým pomocníkem a současně pěknou zahradní dekorací bude i nádherně modrá zinková lopatka pro snadné sázení, přesazování a kypření. Když ji zrovna nebudete používat, umístěte ji do nějakého většího květináče k rostlině a stylová zahradní dekorace je na světě.

Zahradní lopatka
Zahradní lopatka

Posaďte se, prosím!

1 / Ratanové křeslo

Na zahrádce nebo terase také nesmí chybět místo k sezení, ze kterého se budete kochat veškerou krásou kolem sebe. Dostatek pohodlí pro odpočinek vám poskytne elegantní ratanové křeslo. Pro ještě větší pohodlíčko jej můžete doplnit dekoračními polštářky a lehkou dekou, kdyby vám bylo chladno.

Ratanové křeslo Natural
Ratanové křeslo Natural

Oživte své venkovní posezení a zahradu jedinečnými zahradními dekoracemivenkovním osvětlením v severském stylu a užívejte si příjemné chvíle ve své oáze klidu.

Přeji vám krásné jaro,

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!