Dnes mám pro Vás malou reportáž o životě u nás v Bella Rose. O tom, jak vlastně vypadají lidé, kteří se starají o Vaše objednávky nebo si s nimi telefonujete a píšete e-maily. A také o tom, jak to celé u nás v kanceláři a skladu funguje – od příjmu zboží na sklad až po předání balíčku dopravci na cestu k Vám.
Uvidíte, jak to vlastně celé probíhá, když k nám pošlete objednávku. Jaké je cesta této jedné objednávky od počítače, přes balení až po předání dopravci.

Narozdíl od kamenné prodejny  v e-shopu není moc příležitostí vidět při nákupu skutečné prostředí, firmu a skutečné lidi. A to je, myslím, trošku škoda. To bych dnes chtěla změnit, alespoň u nás;-)

Některé fotky jsou krásné momentky, proto u nich prosím omluvte kvalitu. Musela jsem je sem prostě dát, protože právě momentky to nakonec vše vystihnou nejlépe 🙂

Doufám, že se Vám bude „reportáž“ líbit a že si díky tomu budeme od teď zase o trošku blíže. Přeji všem krásný začátek nového týdne!

Martina

Pracovní den u nás začíná v kanceláři, kde máme hned tři skvělé slečny ( a někdy tam potkáte i mě).
Tady na této fotce to vypadá, že se radí nad nějakým důležitým
pracovním úkolem, ale kdo ví, jestli se tam nesmějou nad nějakou fotkou
polonahého svalouše :-))) No, budeme si myslet, že to první! 🙂
Naše akční Lenka Hlavatá – stará se o dotazy zákazníků, reklamace, velkoobchod, zařizuje vše ohledně provozu obchodu ale hlavně – nádherně fotí! Třeba naše zboží na e-shop, když je potřeba. Je nejmenší z celé party, ale umí všechno a všechny srovnat do laťě, když je třeba 🙂

Toto je náš Evík – nejroztomilejší z party:-) Evička je náš produktový manažer – stará se vkládání nových produktů na web. Když je začátek sezóny, vloží až 1200 novinek za měsíc, ale pak už se jí o tom i zdá 🙂 Má také na starost zákaznický servis. Největší problém má, když popisuje na web vánoční ozdoby – např. jak popsat růžový lesklý žalud, tak aby to nevypadalo jako z jiného oboru? :-)))

Lenka číslo dvě je naše nová posila – má na starosti zákaznický servis, pomáhá Evíkovi s vkládáním novinek na web a také je specialista na  internetový marketing. Jo a nosí skvělé stylové brýle, které jí závidím 🙂

Káva a čaje se u nás vaří pořád, ideálně do těch největších hrnečků, co se najdou…

Tady pózuje náš Jirka! Vychystává ve skladu objednávky, skládá a vozí zboží a nosí nám těžké věci. Navíc jako chlap je u nás nepostradatelný – opravuje nám rozbitou židli, instaluje programy na počítači, natírá, šroubuje, lepí..zkrátka chlapské ruce k nezaplacení! K tomu neustále vtipkuje a lichotí nám. No prostě poklad! No na druhou stranu – nemá to ale mezi tolika ženskýma vůbec jednoduchý…

Takže když přijde od dodavatele nové zboží, Jirka se chopí paleťáku a navozí nám vše do skladu…

…potom se nové zboží překontroluje a roztřídí a až je vše hotovo, vypadá to třeba takto nějak. Tyto věci se potom nanosí do regálů na předem určené pozice a je vše připraveno k naskladnění na e-shop.

Jedna starší momentka – na ní je krásně vidět, že až se podaří roztřídit vše a je plocha prázdná, baví se už Jirka po svém :-)))))

A tady už je naše vedoucí skladu Jana Soldánová! Spolu s Lenkou Hlavatou je u nás nejdéle a je to nejvtipnější člověk, co jsem kdy poznala. Je to 100% tahoun party, vždy je optimistická a v dobré náladě a navíc má nekonečnou zásobu vtipných historek ze svého života, ze kterých se válíme smíchy po podlaze! Když se zboží naskladňuje do regálů, je to Jana, kdo určuje kam co přijde. Potom kontroluje kolik toho je, zda vše sedí, také se stará o nákup obalových materiálů a srovnává do latě drzé řidiče přepravců 🙂

Toto je Hanka, která se stará o expedici objednávek a pomáhá Janě s příjmem zboží. Když si u nás něco objednáte, jsou to hlavně Hanka a Jirka, kteří si objednávku vytiskout a jdou vše nachystat tak, aby se mohl balíček dále zabalit. Na další fotce uvidíte, že to není až tak jednoduchá práce..

Takto vypadá jedna ulička regálů, kde máme uložené všechny ty krásné věci. Na první pohled to nevypadá tak krásně jako někde v prodejně, ale pro nás je důležité, aby se na věci neprášilo a aby všechno bylo pěkně v bezpečí v krabicích a v obalech. Celkem máme skladem asi 50 tisíc věcí, takže uliček jako je tato máme kolem 25.

Naštestí Jirka s Hankou nemusejí hrát hru „hledej Šmudlo“, protože každá věc má zapsanou svoji přesnou pozici, takže si vše postupně vychystají do košíčků nebo vozíků a předají vychystané kompletní objednávky do přípravných regálů „zóny balení“.

Tady už čekají holky spolu s brigádníky u balících stolů, obklopeni kartonovými krabicemi, folií, lepícími páskami, bublinovými kotouči a dalším obalovým materiálem a balí pečlivě každou věc na cestu k Vám. Jak vidíte, ani tady se nezapomíná na legraci a nejvíce vtipných historek uslyšíte právě tady (nebo v jídelně u oběda).
Takto nějak vypadá zabalený balíček uvnitř – nekonečně mnoho bubliny, karton a projistotu další karton a ještě další výplň okolo. Řidiči z přepravních společností si mohou s balíčky házet jak je libo – jsme na to připravení 🙂

Pokud je zboží v balíčku hodně, vše jde samostatně do krabiček a křehké položky ještě do speciální bubliny, kterou nám celý den bublají do zásoby takové šikovné mašinky.

Když jsou balíčky zabalené, přelepíme je naší lepící páskou s logem tak, aby se do nich nedostal někdo, kdo nemá. Naše další posila týmu Monča je právě polepuje štítky s adresou. Monča u nás pracuje ve skladu a stará se o celou expedici objednávek – od vychystání, přes balení až po výdej řidičům k rozvozu. Je to moc krásná a milá holka a nejraději na ní máme její slovácký přízvuk:-)

Když jsou balíčky připraveny k odeslání, naskládáme je na velkou hromadu a takto potom čekají na příjezd dopravců.

A je hotovo…tedy alespoň pro dnešní den:-)

A tady už přichází oblíbené „PO PRÁCI LERACI“ 🙂

Jsem moc ráda za to, jaké skvělé osobnosti a veselé povahy u nás v týmu máme! Rádi spolu chodíme po práci na pivčo, na bowling, pořádáme grill párty… Tady je zrovna jedna momentka, kdy Jana vypráví jednu ze svých historek!

Na všechny takové akce sebou přibereme i Oldu a Honzu, kteří nám externě pomáhají na veletrhu, s těžkými paletami nebo nám něco vozí dodávkou apod. To víte, jaký by to byl večírek bez chlapů… takto je o zábavu postaráno! 😉

A na závěr jedna společná fotečka z bowlingu, kde někteří z nás přivedli i své partnerky a partnery a souboj týmů neměl chybu! Myslím, že si už ani nepamatujeme, kdo vyhrál, ale dojem z tohoto večera jen tak nezapomeneme nikdo! Takže to jsme my, „tým Bella Rose“, který znáte z podpisu v našich e-mailech a vzkazech na facebooku. A za vše, co jsme a co děláme, vděčíme vám zákazníkům! Patří vám všem proto na závěr jedno obrovské poděkování.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!