My v Bella Rose si na krásnou atmosféru potrpíme, proto u nás každý měsíc probíhá „kolektiv tmelící akce“ takzvaný Den atmosféry. Skupinka kolegů si pro ostatní vymyslí krátký program a společně si tu vytváříme a utužujeme dobré vztahy. Už jsme vydlabávali dýně, vyráběli jsme si vlastní svíčky, hledali ztracený poklad… a to vše samozřejmě za doprovodu hudby, rozsvícených světýlek, něčeho dobrého na zub a také na uhašení žízně.

Vyrábení vánočního papíru.
Jedno listopadové odpoledne jsme si společně užili u vytváření vánočního papíru, pojídání dobrot a pití horké medoviny.

Listopadový Den atmosféry v Bella Rose

Pro měsíc listopad si skupinka vymyslela skvělou aktivitu. Vyráběli jsme si vlastní vánoční balicí papíry! Mohli jsme si vybrat z několika tiskátek s vánočním motivem, několika barev razítek, bílého a přírodního balicího papírubílé akrylové barvy. Opět jsme se vrátili do dětských let, protože na stole nesměly chybět ani razítka z brambor. Určitě si každý tyto časy vybaví.

Vánoční tiskátka.
Měli jsme opravdu z čeho vybírat.

Rozbalili jsme papíry, nachystali tiskátka a šlo se na věc! Při zdobení papíru se ukázalo, že jde o výbornou antistresovou aktivitu, která se před Vánoci hodí jako sůl! A tak jsme začali zdobit. Někteří si na pomoc vzali tiskátka a použili několik barev, ti odvážnější zkusili své štěstí s akrylovou barvou.

Vlastní vánoční balicí papír.
To budou krásně zabalené dárečky!

Bílé cákance nebo nepravidelné tahy širokým štětcem vypadaly na hnědém papíru krásně. Už si představujeme, jak asi budou vypadat zabalené vánoční dárky v tomto papíru, obvázané černou nebo červenou stužkou, dozdobené živou smrkovou větvičkou a třeba šiškou. Mhmm, už se nemůžeme dočkat Štědrého dne!

DIY minimalistický vánoční papír.
Jedna inspirace na minimalický vánoční papír. Už chybí jen pěkná stužka.

Rádi bychom vás tímto inspirovali a navnadili na vyrábění vlastního vánočního papíru. Vy si u toho náramně odpočinete, hodíte starosti za hlavu, ušpiníte si dva prsty, ale budete mít ze zabalených dárečků o to větší radost. Nebo si vezměte na pomoc vaše ratolesti, uvařte si horké kakao, pusťte si koledy a udělejte si kreativní odpoledne. Uvidíte, že je to bude bavit, a až pod stromečkem najdou dáreček ve svém balicím papíru, to bude najednou radosti!

DIY vánoční papír
Další nádherný minimalistický papír. Tentokrát v bílo-černé kombinaci.

Užijte si krásný předvánoční čas

Míša a tým Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!