Jak jste si možná stačili všimnout, měsíc květen je u nás v Bella Rose ve znamení květin, a tak jsme neváhali ani chviličku a uspořádali workshop na květinové čelenky! Všichni jsme z něj byli ohromně nadšení. Někteří z týmu sice projevili menší obavy ze svého umu, ale pod skvělým vedením naší šikovné nákupčí Anky jsme to všichni zmákli na výbornou. A jak to celé probíhalo?

První úkol byl jasný. Nakoupit květiny a floristické potřeby. Do velkoobchodu se vydala právě Anka a dle jejích slov měla co dělat, aby to tam nekoupila všechno. “Kdyby v místnosti s řezanými květinami nebyla taková zima a já na sobě neměla letní šaty, stojím tam pravděpodobně doteď. Vybírala jsem schválně takové květiny, které jsou hezké i usušené – drobné růžičky, nevěstin závoj, malé eukalypty nebo třeba bodláky.” říká Anka.

Květiny ve velkoobchodě
My se jí vůbec nedivíme. Tolik krásek na jednom místě!

Jakmile bylo vše připravené, sešli jsme se a workshop mohl začít. Jako předlohu jsme použili návod v našem jarním lookbooku. Pokud jste ho ještě neviděli, tak klikněte na tlačítko níže a šup pro návod.

Jarní lookbook

Tohle kreativní odpoledne bylo super, moc nás potěšilo, jaké krásné výtvory se nám podařily. Vzhledem k tomu, že i uschlé věnečky vypadají pořád krásně, můžeme se z nich těšit ještě hodně dlouho. Odpočinuli jsme si od práce, přišli na jiné myšlenky a hlavně jsme se skvěle bavili! Pojďte se podívat, jak workshop probíhal a načerpejte inspiraci.

Tímto bychom na vás rádi tuto skvělou atmosféru přenesli a doufáme, že i vy se inspirujete a vyrobíte si jeden věneček do vlasů pro sebe. Nebo klidně celý věnec, který si můžete zavěsit na vchodové dveře – určitě vám ho budou závidět všichni sousedi! Věneček nemusíte mít pouze ve vlasech, doma bude krásnou jarní dekorací, která se jen tak neomrzí. 

Vyrábíte si také na jaře nějaké květinové dekorace? Pošlete nám inspiraci do komentářů nebo na Instagram pod hashtagem #bellarosecz #bellarosesk 🙂

Krásné voňavé dny

přeje Míšatým Bella Rose

 

Vyberte si jarní doplňky a dekorace, které vám vytvoří dokonalou atmosféru ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!