Je tu slíbený a očekávaný druhý díl Ze zákulisí Bella Rose! V prvním díle se vám představilo 6 spolupracovníků a dnes se seznámíte s dalšími 5-ti! Že jste nestihli první díl? Nevadí, najdete ho zde ►  Jak bydlíme vol. 1. Nahlédněte pod pokličku Bella Rose a zjistěte, jakým produktům jsme neodolali a jak jsme je zakomponovali u nás doma. Udělejte si lahodnou kávu, pohodlně se usaďte a dejte se do čtení ♥

Dara – projektová manažerka

Hlášku „Už to klepe na pupek!“ z nesmrtelné komedie Slunce, seno a pár facek si připomínám každý den, když se na sebe podívám do zrcadla. A tak není divu, že jsem si se zařizováním pokojíčku za poslední měsíc raději pospíšila.

Naštěstí pro mě (a i to malé v bříšku) pracuji na místě, kde se mi spousta krásných a užitečných věcí do dětského pokojíčku sama nabízí. Vyhnu se tak dlouhým frontám v obchodech, kde se stejně zřídkakdy trefí do mého vkusu – tomu totiž lahodí minimalistický skandinávský styl! V duchu skandinávského stylu se nese i celý dětský pokojíček. Ladila jsem jej do pastelových barev, jimž dominuje hlavně růžová (proč asi? 🙂 a mintová, zbytek interiéru doplňují odstíny šedé a bílé barvy.

Z Bella Rose jsem měla vyhlídnutých několik kousků, které byly absolutní „must have“. Chtěla jsem po celém pokojíčku spoustu světýlek, ať se malá ve tmě nebojí bubáků. Pořídila jsem tedy světelný LED drátek do baldachýnu pro klidné usínání, roztomilou lampičku ducha, protože ne všichni duchové musí nutně nahánět hrůzu, větší lampičku medvídka Nanuka, na které mě baví možnost regulovat intenzitu osvětlení, lightbox s písmenky a něžné lampionky. Velkým pokušitelem mé peněženky jsou překrásné plakáty a doplňky od značky MRS. MIGHETTO, těm nemůžu nikdy odolat! Do pokojíčku už přistál plakát Miss Bella a závěsná dekorace Miss Alice – a právě na mě kolegyně volá, že naskladnila novou limitovanou kolekci, pomoooc!

K postýlce jsem přistavila měkoučký bavlněný koberec od značky Bloomingville, která je taky jedním z mých favoritů. Důkazem je i série poliček v pastelové růžové barvě naproti postýlce – samozřejmě poctivě ověšená lampiony. 🙂 Někdo by řekl, že už mám hotovo, ale nemylte se –  roztomilých dekorací ve skandinávském stylu není nikdy dost! Ale vysvětlujte to mému manželovi…

Dětský pokojíček

Honza – péče o zákazníky

Čajový set z černé litiny od Madam Stoltz si u mne doma rozhodně neodpočine. Alespoň jeden nálev si dopřávám téměř každý den, obvykle pozdě večer, kdy se vše kolem utiší a já mám čas si dát záležet na přípravě perfektního šálku Zelenovlasé opice, nebo Touaregu s trochou třtinového cukru. Nádobí od Madam Stoltz je velmi kvalitní a každý kousek je jedinečný. Určitě plánuji sbírku rozšiřovat, aktuálně pokukuji po nějakém pěkném šálku na kávu.

Honza

Janča – péče o balíčky

Značka Bloomingville mi zkrátka přirostla k srdci a tyto stylové květináče se navíc skvěle hodí na náš široký parapet. Jak jsem do nich dala květiny, ihned rozjasnily celý pokoj. V blízké době si hodlám dopřát další kousky od této značky. Je to moje srdcovka.

Květináče u Janči doma

Peťa – copywriterka a sociální sítě

Oblíbený produkt v Bella Rose? Jednoznačně dózička značky Chic Antique. Nedávno jsem se přestěhovala z Prahy za přítelem do Znojma, kde jsme rekonstruovali celý byt. Určitě si umíte představit, jak to vypadá, když se stěhujete z holčičího království do společného bydlení. Žádné gumičky a šperky ležící volně na umyvadle už nepřipadaly v úvahu, ale tato krásná dózička s propracovanou květinou na víčku zachránila situaci a nedobytně střeží všechny cennosti a šperky v naší nové koupelně v romantickém stylu. „Nemáte podobnou i na cukr do kuchyně?“ Ano, věřte nebo ne – nakonec přítel rozhodl, že druhá dózička nám bude zdobit poličku v kuchyni!

Petina dózička na umyvadle

Jíťa – péče o balíčky

Miluji květiny a potřebuji je mít neustále kolem sebe. Ráda jim dopřávám stylové květináče, ve kterých jejich krása ještě víc vynikne. Květináče jsem si pořídila od značky BloomingvilleTine K Home. To jsou moje srdcovky. Čemu ale ještě v Bella Rose neodolám, jsou svíčky! Moc si nepotrpím na květinové a ovocné vůně, ale svěží u mě vždy najdou místo. Miluji vůni Rain a Serenity – krásně mi provoní celý dům a špatná nálada je hned fuč.

V kuchyni mi zase nesmí chybět hrnečky a talířky od Ib Laursen. Myslím, že je to oblíbená značka většiny kolegyň. Líbí se mi, že si můžete vybrat z velkého množství barev podle toho, která se vám bude hodit domů. Po čem teď zrovna pokukuji? Momentálně nám dorazila nová várka jarních svíček a vosků Yankee Candle, takže další nákup je jasný!

Květináče u Jíti

Máte i vy doma nějaký oblíbený kousek z Bella Rose? Napište nám ho do komentářů, ať se můžeme navzájem inspirovat ♥

Krásné prosluněné jarní dny

přeje Míša a tým Bella Rose.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!