Jak jste si jistě všimli, každý měsíc vybíráme bydlení jednoho z vás a snažíme se inspirovat ostatní k zařízení útulného domečku a vytvoření dokonalé skandinávské atmosféry. Zatím se nám to daří skvěle a to především díky vám! Proto bychom vám dnes na oplátku rádi ukázali, jak bydlíme my – zaměstnanci Bella Rose. Denně jsme v obklopení všech možných krásných doplňků a dekorací, že jen stěží můžeme odolat. Někdy je to odříkání opravdu těžké, to nám věřte! Skandinávský styl je zkrátka naše láska, a proto u nás nenajdete nikoho, komu by alespoň jedna věc nezpříjemňovala den.

Za každou cenu se snažíme vychutnávat každodenní maličkosti a dělat si den hezčí, ať už pohledem na květiny ve stylovém květináčku, zapálenou voňavou svíčkou (na nich jsme tak trochu závislí), dobrotami z nádobí, ze kterého všechno chutná mnohem líp nebo nábytkem, bez kterého by domov nebyl domovem. Jakým produktům jsme neodolali, a jak jsme je doma zakomponovali do běžného života? Nakoukněte do zákulisí Bella Rose a inspirujte se našimi oblíbenostmi ♥

Lůca – péče o zákazníky

Foto s nádobím Bloomingville

Miluji modrou, miluji zvířátka a rozhodla jsem se nikdy nevyrůst. Proto je Bloomingville mojí nejoblíbenější značkou a těším se, až si svoji zvířecí sbírku rozšířím o další kousky.

Renča – péče o balíčky

Foto s Green Gate nádobím

Značku Green Gate jsem si oblíbila kvůli rozmanitým vzorům, které mi připomínají staré dobré časy a venkov. Výrobce přijde vždy s nápaditou kolekcí, ze které si můžu vybrat od každého něco. V mé kuchyni je už pěkná sbírka a podle nálady si každý den vyberu jiný hrneček – s ouškem, bez ouška… je to pro mě důležitá věc k vytvoření pohodové atmosféry a vychutnání si čerstvě namleté kávy. I když mé poličky téměř “praskají ve švech”, už teď vím, že se má Green Gate rodinka brzy rozroste o dalšího člena.

Andy – grafička a kreativní duše

Dózičky House Doctor

Jelikož je kuchyně mým oblíbeným útočištěm, chci, aby všechny ingredience a věci měly své místo. Mám ráda jednoduché věci, které potěší oko, ale také splní svůj účel, takže tyhle skleněné dózičky s elegantním zlatým klipem od značky House Doctor byly jasná volba. Oceňuji jejich bytelnost, kdy nemám strach, že se někde něco ulomí nebo odpadne, takže oříšky, semínka a všechny ostatní dobrůtky jsou ve svém domečku v naprostém bezpečí.

Zálusk mám upřímně asi tak na půlku našeho sortimentu, ovšem jestli mám něco vybrat, tak je to například čajová konvice od značky Kählernástěnné hodiny KARLSSON, porcelánová cukřenka od House Doctor, nebo naprosto boží netradiční a přesto jednoduchá stolní lampa od Madam Stoltz.

Anet – e-mail marketing a copywriterka

Mám ráda tmavé barvy, světýlka a nordic styl, a proto pro mě byl černý mramorový tác od Madam Stoltz, fialová vázička Kählersvětelný řetěz od Star Trading jasnou volbou. Taky mám slabost pro voňavé svíčky – už jich mám doma tolik, že je nemám skoro kam dávat. Hlavně ty od Village Candle nebo DW home voní úžasně! Do budoucna si tajně dělám zálusk taky na svíčku s vůní polární záře od Skandinavisk a vázičce Kähler bych ráda pořídila společníka v podobě velké vázy s perleťovými proužky od stejné značky. Mohla bych ještě pokračovat dál, ale to bychom tu byli do zítřka 🙂

Anka – nákupčí & brand manažerka

Produkty z Bella Rose

Důležitou součástí vnímání konkrétních míst je pro mě vůně. Kdo by neměl rád ten pocit, když za sebou zabouchne vchodové dveře po dlouhém dni v práci a nadechne se z plných plic vůně domova? I proto mám ráda čerstvě vyprané prádlo na sušáku v předsíni, řezané květiny a vonné svíčky všude po bytě.

S tím je samozřejmě spojená rozsáhlá sbírka váz – od dánské značky Kähler (jako fialová Hammershoi na fotce) mám doma dokonce hned dvě. Rozhodně u nás doma nesmí chybět ani voňavá svíčka od Skandinavisk. Vůni Nordlys (na fotce) jsme vypálili před Vánoci, teď si už podruhé užívám vůni borovicového lesa Skog.
Z Bella Rose mám toho doma mraky. Mám moc ráda značku OYOY (polštář a přehoz na fotce), která pracuje s ekologickými materiály a vyniká jak hravě sofistikovaným designem, tak i výjimečnou kvalitou.

Už delší dobu mám v merku vlněnou deku s lekníny od Fine Little Day, kterou jsem si někdy vloni vypůjčila na focení a stále na ni nemohu zapomenout!

Míša – copywriterka

Cooee vázička

Zamilovala jsem se do světlých barev v nordic stylu a za tu dobu, co tu pracuji, se moje láska ještě prohloubila. K tomu u mě doma najdete i vonné svíčky. Hodně vonných svíček! Zbožňuji provoněný byt. Mezi mé favority patří svíčky Village Candle, Yankee CandleWoodwick. Moc si nepotrpím na ovocné a květinové vůně, za to vůním jako ovesné sušenky, bambucké máslo a načechrané ručníky nikdy neodolám!

Kulatá vázička s matným a heboučkým povrchem v pudrově růžové barvě je další z mých „must have“ věcí, která už má u mě doma čestné místo. Nejraději v ní mám větvičky nebo malinké kytičky. Teď na jaře mi z ní vykukují větvičky s kočičkami a nemůžu se na ni vynadívat.

Můj wishlist se neustále plní novými věcmi a nejsem si jistá, jestli vůbec někdy skončí. Momentálně mám zálusk na nové hodinky Cluse, abych je mohla nosit na střídačku s mými La Bohéme a taky papírnictví Rifle Paper Co.

Poznejte nás ještě víc! Na našem e-shopu jsme se vám představili a vybrali naše nejoblíbenější produkty. Najdete nás zde > výběr týmu Bella Rose ♥

Krásné okamžiky

přeje tým Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!