To to letí, polovina prosince je téměř za námi a v neděli zapálíme poslední adventní svíčku. Nejvyšší čas promyslet, čím potěšit své blízké a známé.
Britské papírnictví Busy B
Jenže znáte to, v práci kolotoč, doma kolotoč a do toho vymýšlet dárky. Když už nás něco napadne, hned to zase zapomeneme a zaboha si nemůžeme vzpomenout, jaké skvělé dárky jsme to vastně pro tu sestru a mamku vymysleli. Do toho začínáme přemýšlet, jaké letos upečeme vánoční cukroví a kde vlastně máme recepty, kdy koupíme stromeček, kdy kapra, máme dost vánočního balicího papíru, co mašličky, přáníčka…
Nezoufejte i vánoční chaos se dá zkrotit. Stačí k tomu pár malých pomocníků v podobě notesu, kalendáře, případně poznámková lepítka nebo trhací bloček s magnetem od britské značky Busy B. Tak jednoduché a přitom tak účinné.

 

Trhací bloček s magnetem a tužkou Pink
Do notesu Busy B si můžete sepisovat seznam vánočních dárků. Noste jej stále u sebe a kdykoli přijde nějaký báječný nápad, hned si jej zapište. Nikdy totiž nevíte, kdy vás něco skvělého napadne. S notesem budete vždy připraveni.

 

Notes To Do Floral
K Vánocům patří také vánoční cukroví. Máte své oblíbené, ale každý rok hledáte recepty mezi spoustou dalších? Sepište si všechny vánoční recepty do stylového notestu Busy B a budete je mít vždy pěkně pohromadě. Ušetříte si tak spoustu stresu.

 

Notes To Do Busy B

 

Také se vám občas stane, že zapomenete na vánoční přáníčka a vzpomenete si na ně třeba až s prvním přáním, které se objeví ve vaší poštovní schránce? V tom případě použijte kamaráda v podobě týdenního kalendáře, kam si zapíšete, kdy je potřeba vánoční přáníčka poslat. Stačí jej magnetky přichytit na ledničku a všechny důležité aktivity daného týdne budete mít pořád na očích. Pokud kalendář na letošní rok nemáte, můžete použít set tří bločků – To do lists. A týdenní kalendář na rok 2017 si můžete nadělit pod stromeček.

 

Týdenní kalendář s magnetky Floral
Stejně tak si můžete poznačit, kdy si máte jet vyzvednout vánoční stromeček, kdy se u vás budou prodávat kapři i to, že nemáte zapomenout vyzvednout babičku na nádraží. A pokud přece jenom máte strach, že manžel zapomene babičku vyzvednout, přilepte mu na jeho místo u jídelního stolu ráno ke snidaní vtipné lepítko s poznámkou.
Lepítka Bunny Cute

Teď už určitě na nic nezapomenete. Když už jsme předvánoční úkoly zkrotili, pojďte se ještě nechat inspirovat několika tipy na vánoční dárky z papírnictví.

Britské papírnictví Busy B

4 tipy na vánoční dárky z papírnictví

1. Mini stolní kalendář 2017

 

Nezapomeňte na kalendář pro děti a všechny dospělé s hravou duši. Roztomilý mini stolní kalendář na rok 2017 s krásnými ilustracemi zvířátek se stane moc pěknou dekorací psacího stolu. Děti si do něj mohou poznačit třeba dny, kdy mají svůj oblíbený kroužek nebo prázdniny.
Mini stolní kalendář Cute 2017

  2. Adresář

 

Sebe nebo své blízké můžete potěšit nádherným adresářem. Na adresáři je skvělé, že má praktické záložky s písmenky pro rychlé hledání, a navíc obsahuje náhradní samolepicí šítky, abyste v něm nemuseli gumovat, pokud se někdo přestěhuje, změní telefonní číslo nebo třeba jméno.

 

Adresář My favourite people Floral

 

3. Pořadač na dokumenty od auta

 

Svého muže nebo tatínka můžete překvapit stylovým, a hlavně praktickým pořadačem, kam se pohodlně vejdou všechny důležité papíry k automobilu.
Pořadač na dokumenty od auta

 

4. Deník pro velkou událost

Pokud na tento rok někdo z vašeho okolí chystá svatbu nebo se blíží narození jejich potomka, pak je určitě potěšíte deníčkem, kam se všechny podrobnosti těchto důležitých životních kroků můžou zaznamenat. Britské papírnictví Busy B myslí na těhotné, na naše nejmenší i na vdavkuchtivé 🙂
Deníček miminka Girl

Vidíte, že i v papírnictví se dají nakoupit skvělé a originální vánoční dárky. Kompletní nabídku papírenského zboží britské značky Busy B a Tri-Coastal Design najdete v e-shopu Bella Rose.

Přejeme vám příjemné předvánoční období plné klidu a pohody.

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!