Jemnost, elegance a nadčasový vzhled, který pohladí po duši pokaždé, když vejdete do kuchyně. Bastion Collections je značka, která si ukradla srdce milovníků elegance po celém světě. A možná právě proto najdete napříč jejími produkty malé srdíčko, které je pro značku už tolik typické. Pojďte se o Bastion Collections dozvědět víc a objevte, co se ukrývá za tvorbou krásných šálků, talířků, misek a další keramiky, pocházející až z Nizozemí.

keramika Bastion Collections
Keramika Bastion Collections je nadčasová, elegantní a jemně romantická. Líbí se vám?

Malá rodinná firma Bastion Collections

Bastion Collection je menší rodinná firma založená už v roce 1989. Už přes tři desítky let vyrábí keramiku s elegantním a moderně romantickým nádechem, a to vždy v menších sériích. Nová kolekce spatří světlo světa vždy dvakrát do roka a zajímavé je, že jen zřídka se v nové kolekci opakují stejné kousky. Pokud se tedy do některého zamilujete, raději dlouho neotálejte. 🙂

I přesto, že se produkty s každou novou kolekcí Bastion mírně liší, vždy jsou navržené s citem tak, aby se vzájemně skvěle doplňovaly a snadno kombinovaly. Značka zůstává věrná své paletě barev, tedy zejména bílé, černé, šedivé a velmi jemné šedohnědé, takže každý kousek je svým základem velmi podobný.

Velikonoční keramika Bastion Collections
Bílá, černá, šedá, béžovošedá. Paleta barev u Bastion Collections je příjemně neutrální a nadčasová.

Srdíčko ukryté na každém produktu

Stejně tak vzorům zůstávají designérky v Bastion Collections věrné. Na keramice potkáte většinou proužky, tenkou černou linku, milé nápisy nebo srdíčka. Právě srdíčko je pro značku velmi typické a najdete jej zakomponované v každém designu – někdy pod nápisem, někdy na dně hrnečku a jindy je potisk srdíček po celém obvodu.

Zapomeňte však na kýčovitý dekor, naopak. Vzory od Bastion jsou střídmé, elegantní a v kombinaci s nenápadnými barvami nebudou nikdy působit příliš výstředně. Díky tomu je milují ženy napříč zeměmi i oblíbenými styly.

Šálky Bastion Collections
Na dně hrnečků Bastion Collections vás může čekat milé překvapení!
Konvice a cukřenka Bastion Collections
Kromě šálků najdete u Bastion Collections také konvice na čaj a keramické cukřenky. Se srdíčky, samozřejmě!
Keramika Bastion Collections
Z široké škály produktů si jistě vyberete! Vše se navíc krásně doplňuje vzorem i barvou.

Bastion Collections: Z domečku v Nizozemí do celého světa

Zázemí značky byste našli v typicky nizozemském domečku se spoustou světla, světlým nábytkem a vybavením. Na první pohled se v něm odráží ženskost i celkový koncept produktů, které jsou stejně tak vzdušné a příjemné na pohled, jako interiér firmy. Produkty jako takové vynikají vysokým podílem ruční práce, nejen do jejich navrhování je tedy přimíchána osobitost a pečlivost.

Na každém detailu záleží a na všech kouscích je to vidět. Kvalitní silnostěnnou keramikou a přesnou malbou počínaje, krásnými krabicemi se srdíčky, ve kterých zboží vždy přichází do našeho skladu, konče.

Polštáře Bastion Collections
Kanceláře Bastion Collections, kde vznikají všechny krásné nápady.

Keramické hrnky i sklenice na latte. Který kousek vám padne do oka?

Kromě keramického nádobí, stojanů na dorty nebo kuchyňských dóz jste si od značky oblíbili i produkty ze skla. Zejména roztomilé skleničky s nápisy, vysoké sklenice na cafe latte, úložné dózičky i originální skleněné hrnky, ze kterých chutná čaj zkrátka vždy o kousek líp.

Krásně prostřenému stolu pomohou také skleněné karafy nebo například látkové ubrousky, které svými vzory příjemně doplňují sklo i porcelán.

Bastion Collections

Dárek, se kterým nešlápnete vedle

Zejména hrnečky se staly velmi oblíbeným dárkem pro vaše blízké. Jejich krásně neutrální motivy se totiž hodí takřka do každé domácnosti, a tak potěší každého, kdo si produkty od Bastion rozbalí.

Hrnek Bastion Collections
Hrnečky Bastion Collections jsou kvalitní a nadčasové, vydrží vám proto mnoho let.

Stihli jste se zamilovat do značky, na kterou se vždy těšíme i my v Bella Rose? Pokud potřebujete ještě chvilku, mrkněte na celou naši nabídku a vyberte si jemně romantický kousek do své kuchyně. Uvidíte, že si ráno bez Bastion Collections hrnečku už nedokážete představit!

Příjemné zkrášlování vaší kuchyně vám přeje
Míša & Bella Rose

Podívejte se u nás nejen na Bastion Collections, ale také na další kousky, které si zamilujete:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!