Jemnost, elegance a nadčasový vzhled, který pohladí po duši pokaždé, když vejdete do kuchyně. Bastion Collections je značka, která si ukradla srdce milovníků elegance po celém světě. A možná právě proto najdete napříč jejími produkty malé srdíčko, které je pro značku už tolik typické. Pojďte se o Bastion Collections dozvědět víc a objevte, co se ukrývá za tvorbou krásných šálků, talířků, misek a další keramiky, pocházející až z Nizozemí.

bastion

Malá rodinná firma Bastion Collections

Bastion Collection je menší rodinná firma založená už v roce 1989. Už přes tři desítky let vyrábí keramiku s elegantním a moderně romantickým nádechem, a to vždy v menších sériích. Nová kolekce spatří světlo světa vždy dvakrát do roka a zajímavé je, že jen zřídka se v nové kolekci opakují stejné kousky. Pokud se tedy do některého zamilujete, raději dlouho neotálejte. 🙂

I přesto, že se produkty s každou novou kolekcí Bastion mírně liší, vždy jsou navržené s citem tak, aby se vzájemně skvěle doplňovaly a snadno kombinovaly. Značka zůstává věrná své paletě barev, tedy zejména bílé, černé, šedivé a velmi jemné šedohnědé, takže každý kousek je svým základem velmi podobný.

barevná paleta Bastion

Srdíčko ukryté na každém produktu

Stejně tak vzorům zůstávají designérky v Bastion Collections věrné. Na keramice potkáte většinou proužky, tenkou černou linku, milé nápisy nebo srdíčka. Právě srdíčko je pro značku velmi typické a najdete jej zakomponované v každém designu – někdy pod nápisem, někdy na dně hrnečku a jindy je potisk srdíček po celém obvodu.

Zapomeňte však na kýčovitý dekor, naopak. Vzory od Bastion jsou střídmé, elegantní a v kombinaci s nenápadnými barvami nebudou nikdy působit příliš výstředně. Díky tomu je milují ženy napříč zeměmi i oblíbenými styly.

dózy Bastion
Kromě šálků naleznete u Bastion Collections také keramické a skleněné dózičky. Se srdíčky, samozřejmě!

keramika bastion collections

Bastion Collections: Z domečku v Nizozemí do celého světa

Zázemí značky byste našli v typicky nizozemském domečku se spoustou světla, světlým nábytkem a vybavením. Na první pohled se v něm odráží ženskost i celkový koncept produktů, které jsou stejně tak vzdušné a příjemné na pohled, jako interiér firmy. Produkty jako takové vynikají vysokým podílem ruční práce, nejen do jejich navrhování je tedy přimíchána osobitost a pečlivost.

Na každém detailu záleží a na všech kouscích je to vidět. Kvalitní silnostěnnou keramikou a přesnou malbou počínaje, krásnými krabicemi se srdíčky, ve kterých zboží vždy přichází do našeho skladu, konče.

Polštáře Bastion Collections
Kanceláře Bastion Collections, kde vznikají všechny krásné nápady.

Keramické hrnky i sklenice na latte. Který kousek vám padne do oka?

Kromě keramického nádobí, stojanů na dorty nebo kuchyňských dóz jste si od značky oblíbili i produkty ze skla. Zejména roztomilé skleničky s nápisy, vysoké sklenice na cafe latte, úložné dózičky i originální skleněné hrnky, ze kterých chutná čaj zkrátka vždy o kousek líp.

Krásně prostřenému stolu pomohou také skleněné karafy nebo například látkové ubrousky, které svými vzory příjemně doplňují sklo i porcelán.

skleněné nádobí a skleničky Bastion

Hravé velikonoční prostírání vás okouzlí

Roztomilé dózičky a ubrousky se zajíčky jsou jako stvořené pro slavnostnější prostírání stolu během Velikonoc, ale také během celého jara.

velikonoční dekorace a nádobí Bastion
1. Máslenka, 2. Keramická úložná dóza, 3. Papírové ubrousky, 4. Papírové ubrousky

Dárek, se kterým nešlápnete vedle

Zejména hrnečky se staly velmi oblíbeným dárkem pro vaše blízké. Jejich krásně neutrální motivy se totiž hodí takřka do každé domácnosti, a tak potěší každého, kdo si produkty od Bastion Collections rozbalí.

Hrnek Bastion Collections
Hrnečky Bastion Collections jsou kvalitní a nadčasové, vydrží vám proto mnoho let.

Stihli jste se zamilovat do značky, na kterou se vždy těšíme i my v Bella Rose? Pokud potřebujete ještě chvilku, mrkněte na celou naši nabídku a vyberte si jemně romantický kousek do své kuchyně. Uvidíte, že si ráno bez Bastion Collections hrnečku už nedokážete představit!

Příjemné zkrášlování vaší kuchyně vám přeje

Míša & Bella Rose

Podívejte se u nás nejen na Bastion Collections, ale také na další kousky, které si zamilujete:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!