Letní počasí přímo vybízí vyrazit s rodinou nebo s přáteli do parku a užít si pravý nefalšovaný letní piknik. Hledali jsme v našem sortimentu „co na piknik„. Nebylo vůbec těžké najít bytové doplňky a nádobí, které Vám na pikniku nejen že rozhodně nesmí chybět, ale především takové, které si zamilujete na první pohled.

Vše, na co nezapomenout, jsme pro Vás připravili ve speciální kategorii: Letní piknik.

Piknikové deky

Základem každého pikniku by měla být pikniková deka. Naší nejoblíbenější piknikovou dekou v tomto období je vlastně univerzální přehoz od IB Laursen posetý hvězdami. Deka, kterou si vyberete by měla být dostatečně velká, abyste se na ni vešli a zároveň ne příliš tenká, aby Vás nestudila zem (především večer a po ránu).

 

Všechny deky a přikrývky si můžete prohlédnout v sekci: Přikrývky a přehozy.

Nerozbitné nádobí

Chcete-li si dopřát piknik na úrovni, neměli byste zapomenout na nádobí. Samozřejmě, že si sebou můžete přibalit své oblíbené domácí nádobí, ale nezapomeňte, že se může rozbít.

 

Proto je výborný nápad pořídit si nerozbitné nádobí. V naší nabídce najdete krásné a odolné nádobí z melaminu. Naše nejoblíbenější melaminové nádobí je od značky RISE a vyniká veselými barvami, které jsou pro letní piknik jako dělané. V melaminovém provedení můžete pořídit také příbory.

Melaminový talíř - zeleno fialovýMelaminový talíř fialovýHrneček z melaminuMelaminový hrnek zelenina

Úložné boxy na pochoutky

Co dobrého na piknik? Nakrájejte ovoce, sýry, oříšky. Připravit můžete také salát, domácí pomazánky nebo připravit kuřecí paličky. Ideální pro přepravu všech těchto pochoutek budou plastové dózy a boxy.

Piknikový koš

Už máte připravené nádobí i uvařené pochoutky,deku a ubrousky a ostatní doplňky? Tak teď už to jen všechno zabalte. Kam? No přece do piknikového koše!

 

 

Piknik:)

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!