Chcete letos na Vánoce darovat něco opravdu osobního? Nebo hledáte originální vánoční dekoraci? Zkuste to s andílky a soškami Willow Tree!

Chcete letos na Vánoce darovat něco opravdu osobního? Nebo hledáte originální vánoční dekoraci? Zkuste to s andílky a soškami Willow Tree!

Anděl strážný

Anděl strážný

 

Sošky a figurky Willow Tree si vás okamžitě získají svým osobitým kouzlem, které jim již téměř dvacet let vdechuje americká umělkyně Susan Lordi. Tiše a beze slov, pouze prostřednictvím řeči těla vyjadřují tyto drobné figurky pozitivní lidské emoce, pocity a vlastnosti s neuvěřitelnou silou, která každého zasáhne přímo do srdce.

 

Natočení těla, sklon hlavy a gesta rukou přece i nám mnohdy stačí k vyjádření náklonnosti, něhy, potřeby blízkosti, odvahy, naděje… A sošky Willow Tree tohle vše ztělesňují dokonale.

Tiše

Tiše

 

Figurky jsou vyrobeny z umělé pryskyřice, věrně imitující dřevo podle ručně vyřezávaných originálů. Každá soška je pak ručně domalována a dozdobena. Typickým prvkem je absence obličejových kontur, postavy s námi i mezi sebou komunikují pouze gesty. Svá poselství nám tak jen naznačují, interpretace už je na nás. A právě to činí z figurek Willow Tree velmi osobní dárek – pro obdarovaného i pro toho, kdo jej věnuje.

Důvěra

Důvěra

 

Andělé

Kdy jindy, než právě o Vánocích, by do našich domovů měli zavítat andělé a rozdávat radost, naději, láskuharmonii? Figurky andělů Willow Tree budou nejen úžasným vánočním dárkem od srdce pro vaše blízké, ale i působivou dekorací, která podtrhne kouzelnou vánoční atmosféru u vás doma. Někteří andílci jsou opatřeni poutkem na zavěšení a tak jimi můžete dozdobit vánoční stromek.

Anděl naděje

Anděl naděje

 

„Tuhle krásnou figurku jsem dostala o loňských Vánocích od mého 16letého syna. Chtěl mi tím připomenout, že v životě vždy existuje naděje. Ten rok byl pro mě těžký, protože jsem ztratila svou mladší sestru a tenhle pozorný dárek byl pro mě skutečným pohlazením na duši. Moc za něj děkuji synovi i vám!“                                                  

Marie 

 

Závěsný milující anděl

Závěsný Milující anděl

 

Figurky

Chcete letos na Vánoce, více než kdy jindy, zahřát své blízké u srdce, říci jim, jak si jich vážíte a jak je máte rádi? Kolekce samostatných nebo skupinových figurek Willow Tree vám nabízí ideální možnost. Ke každé figurce je navíc v krabičce vložena kartička s textem, podtrhujícím hlavní poselství s možností vepsat vaše osobní věnování.  

Přátelství

Přátelství

 

Od 5. třídy mám stejnou nejlepší kamarádku. Vždy jsme tady jedna pro druhou, sdílíme spolu vše, radosti i smutky, vzájemně si pomáháme a podporujeme se. Letos obě oslavíme 50. narozeniny a já už přesně vím, jaký dárek pro ni vyberu!“

Jana

 

Na památku

Na památku

 

Signature Collection

Figurky z kolekce Signature jsou opravdovým klenotem a přímo vybízejí k tomu, aby byly darovány ke skutečně speciálním příležitostem. Jsou na nich patrné hodiny ruční práce s důrazem na každý drobný detail. Oproti klasickým figurkám jsou barevnější a efektněji zdobené – například vyřezávanými ornamenty nebo plátkovým zlatem. Aspirují tak na dárek, který se stane rodinným pokladem a bude se dědit z generace na generaci.

Stojíme při sobě

Stojíme při sobě

 

„Tyhle nádherné figurky jsem dostala pod stromeček od své dcery. Kristýna má ještě dvě sestry, já jsem také jedna ze tří sester, stejně jako byly moje maminka a babička. Asi nemusím dodávat, jak velkou radost mi tenhle dárek udělal!“

Pavla

 

Bdím nad tebou

Bdím nad Tebou

 

 

Ať se již rozhodnete darovat andílka nebo zvolíte některou z figurek Willow Tree, můžete si být jisti, že svůj příběh budou všechny vyprávět opravdu od srdce!

 

Ivana & Bella Rose

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!