Možná jste si na sociálních sítích všimli, že jsme se 12. a 13. ledna 2018 účastnili skvělé akce – Wedding Bazaaru! Proto bych vám v tomto článku ráda pověděla něco ze zákulisí a o tom, jak jsme spolu s nákupčí Aničkou vyrazily na svatební veletrh. Udělejte si lahodnou kávu, na talířek nachystejte nějakou sladkou dobrotu a vzhůru do čtení!

Logo Bella Rose
Anička se na logu vyřádila.

Akce Wedding Bazaar, pořádaná pod záštitou svatební agentury Svatby podle Katy, se letos konala v nově zrekonstruované tržnici na Zelném trhu a přesně tam jsme se v pátek ráno vypravily. Honem z auta vynést krabice se zbožím, přemístit stůl a dát se do zdobení! V našem sortimentu totiž, mimo jiného, najdete i svatební sekci a tu jsme vám chtěly představit. Snad se nám to povedlo.

Čím jsme se na Wedding Bazaar vybavily

Svatební dekorace

V našem stánku jste mohli vidět naše nejkrásnější svatební dekorace v podobě pom pomů, nafukovacích nápisů, dortových stojanů, světýlek (těch jsme vzaly hodně, protože světýlek není nikdy dost), cedulek s nápisy a nebo třeba svítící srdíčka. V Bella Rose milujeme romantickou atmosféru a s čím jiným se vyřádit, než se svatebními dekoracemi?

Stánek Wedding Bazaaru.
Nahlédnutí do našeho stánku.
Světelný řetěz
Světýlka pro dokonalou atmosféru.

Svatební stolování

Pak jsme také myslely i na stolování a vybavily se proto úžasnými jmenovkami od značky Rifle Paper ♥ děkovnými pohlednicemi, zdobnými příbory, etažérem, a skleničkami se slámkou, které vám vytvoří ten nejkrásnější sweet bar.

Svatební dary

Jelikož jsme tak trochu blázni, co se týká voňavých svíček, volba byla jasná. Svíčky z naší vlastní kolekce Love Inc. jsme prostě nemohly nechat v regále. Vzaly jsme s sebou samé romantické nápisy a vyskládaly pěkně na místo. Pár z nich jsme otevřely a ta vůně! Ani jsme je nemusely zapálit a provoněly celý prodejní stánek. Opravdu!

Voňavé svíčky jsme nemohly zapomenout.
Voňavé svíčky jsme nemohly zapomenout.

Novinkou, která ještě v té době nebyla ani u nás na e-shopu, byla kosmetika Morris & Co. v nádherných třpytivých obalech a krabičkách. Dokonalý dárek pro družičky, co říkáte? Už jen samotná krabička působí jako dárek, stačí jen mašlička a šup vykouzlit úsměv!

Co vás ale zaujalo nejvíce (soudě podle toho, kolik z vás se zastavilo u samotného skleněného boxu a zasněně se vyptávalo) byly bezesporu stříbrné vintage lžičky značky La de da! Living. K vidění byly lžičky s anglickými, ale i s českými nápisy, které jsme si nechali speciálně vyrobit na základě našich požadavků. I když v sobě nemají díru a nedají se proto použít u prvního společného jídla – polévky, určitě se ale dají využít jako nádherný svatební dar pro novomanžele. Bude jim tak tento den připomínat na věky věků ♥

Vintage lžičky
Největší úspěch měly vintage lžičky od La De Da! Living.
Papírové jmenovky
Rifle Paper je naše srdcovka a jejich jmenovky obzvlášť ♥

Naše dojmy

Celou tuto akci jsme si moc užily a bavilo nás, kolik z vás nám stánek pochválilo. Atmosféra byla skvělá, vonělo to tam po makronkách a kávě a kolem nás bylo spousta nádherně nazdobených stánků, až se nám u některých sbíhaly sliny (možná proto, že jeden takový stánek byl přímo naproti). Jsme rádi, že jsme vám mohly naživo ukázat produkty, které najdete u nás na e-shopu a že jsme na vás mohly “dýchnout” kousek naší krásné atmosféry. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili a někdy příště zase na viděnou! A teď ještě pár posledních fotek, jak to u nás vypadalo.

P.S. Moc děkujeme Aničce z Fotím. za úžasné fotky ♥

Stylové pero
Pero od Tine K můžete klidně použít jako podpisové, co vy na to?
šperky Decadorn
Nezapomněli jsme ani na Decadorn šperky.
Dřevěná cedule.
Hlavně nezabloudit! Pověste ceduli na viditelné místo, ať hosté trefí.
Nafukovací balon love.
Nafukovací balon Love bude na fotkách vypadat skvěle!
Svatební plánovač
Svatební plánovač je nezbytností! Pro drobné dárečky zase balicí papír od Rifle Paper.
Květiny ve váze.
Naše malé květinové zátiší.
Wedding bazaar
S Aničkou vás zdravíme a snad se uvidíme zase příště!

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!