Byli jste už letos o prázdninách na pikniku? Pokud ne, právě teď je nejvyšší čas to napravit a užít si krásný den s rodinou nebo přáteli.

Už je to tak. Prázdniny neskutečně rychle utíkají, a tak vyždímejte z léta maximum a vyrazte s rodinou nebo přáteli na piknik.

 

 

piknik

 

 

Zasedněte společně k mapě a vyberte nějaké krásné místečko, kam byste se rádi podívali. Dáte přednost klasice v podobě pikniku někde na louce, nebo zkusíte něco jiného? Co třeba piknik na zřícenině hradu nebo u zatopeného lomu?

Můžete spojit příjemné s užitečným a na piknik vyrazit třeba na kole. Pohybem prospějete svému tělu a užijete si fajn den se svými blízkými.

Máte vybráno, kam vyrazíte? Tak teď už jen zbývá zabalit vše potřebné. Co byste rozhodně neměli zapomenout doma?

 

Piknikový koš

Skvělými pomocníky na piknik jsou piknikové koše. Piknikový koš hravě pojme všechno, co by se vám mohlo hodit, i něco navíc. 🙂

 

 

kosik

 

 

Deka na piknik

Příjemné pohodlíčko vám zajistí prošívaná deka na piknik. Není nad to, pěkně se uvelebit na piknikové dece a naslouchat zvukům přírody. Jen si to představte – ležíte na voňavé louce, opodál zurčí potůček, ptáčci štěbetají… Už se těšíte?

 

 

 

deka

 

 

Jídlo a pití

Důležitou součástí pikniku je samozřejmě jídlo a pití. Jídlo by mělo být jednoduché, abyste jeho přípravou nestrávili celý den. Výborné jsou různé sendviče, slané a sladké pečivo… Skvělou volbou jsou i čerstvé zeleninové či ovocné saláty. Aby připravené dobroty přežily cestu bez úhony, zabalte je do barevných krabiček na jídlo.

 

 

dozicky

 

 

Servírovací potřeby

I jídlo na pikniku lze servírovat stylově. Přibalte do piknikového koše melaminové talířky v krásně veselých barvách a také hravé melaminové pohárky na nápoje.

 

 

 

nadobi

 

 

 

Pro přepravu pití můžete použít termo konvici z kvalitního a pevného plastu. Bude krásnou ozdobou prostřené piknikové deky.

 

 

 

konvice

 

 

 

 

Praktické látkové ubrousky přijdou vždycky vhod, proto by rozhodně neměly zůstat zapomenuty doma.

 

ubrousek

 

Světýlka

Připravte se také na možnost, že se vám nebude chtít domů a piknik protáhnete do pozdních večerních hodin. Vezměte tedy s sebou i baterky, lucerničky nebo třeba lampiony.

 

 

 lucernicka

 

 

 

Užívejte si zbývající prázdninové dny a nebuďte smutní, jistě nás ještě čeká krásné babí léto a budeme moci vyrazit na piknik i po prázdninách.

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!