Hledá se nejkrásnější styling květinového zátiší s vázou značky Kähler! Tak by se dala popsat naše soutěž, kterou jsme před pár týdny vyhlásili mezi blogerkami. Do soutěže se zapojilo celkem 9 blogerek z České a Slovenské republiky a našim úkolem bylo vybrat ten styling, který nás nejvíce okouzlí. Odbornou porotou byl náš tým Bella Rose v čele s majitelkou Martinou.

Musíme se přiznat, že hlasování nebylo vůbec jednoduché. Jak se rozhodnout pro jednoho vítěze, když všechny fotky a všechny stylingy byly naprosto nádherné? Jak to tak bývá, každý je jiný a každý má jiný vkus, proto bylo naše hlasování až do konce napjaté jak kšandy. Především proto, že to bylo neskutečně vyrovnané. Komu se tedy podařilo vytvořit a nafotit vítězný styling květinového zátiší?

Tramtadadá! Vítězem naší soutěže o poukaz do Bella Rose se stává:

Tvoriť a ľúbiť

Gratulujeme Soni Višňovské z blogu Tvoriť a ľúbiť! Tento styling od nás dostal nejvíce hlasů a zaslouží si také pár slov od paní majitelky Martiny„Rozhodování o nejkrásnější foto bylo opravdu těžké, všechny stylingy jsou tak nádherné! Nakonec na body v našem týmovém hlasování vyhrál květinový dekor s kočičkou, protože zachycuje nádherný a zároveň křehký neopakovatelný okamžik. Pohodová atmosféra a pozitivní emoce z ní přímo sálají.“ Martina

Styling

Všem zúčastněným bychom rádi ze srdce poděkovali za nádherné fotky a stylingy, které nás neskutečně ohromily a udělaly z hlasování téměř nadlidský úkol. Protože naše čtenáře nechceme ochudit o ostatní fotky, podívejte se na tu nádheru sami.

Seznam zúčastněných blogů:

Gather Moments
My Funtastic Life
Mode de Boulangerie
Pure & White
Nesto
Květuše Vašířová
Fresshion
Prairie Charm
Tvoriť a ľúbiť

Krásné prosluněné dny přeje
tým Bella Rose

 

Okouzlily vás také vázy Hammershøi od značky Kähler? Vyberte si tu svojí ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!