Hledá se nejkrásnější styling adventního svícnu značky Ib Laursen! Tak by se dala popsat naše soutěž, kterou jsme přednedávnem vyhlásili mezi blogerkami. Do soutěže se zapojilo celkem 8 blogerek z České a Slovenské republiky a našim úkolem bylo vybrat ten styling, který nás nejvíce okouzlí. Odbornou porotou byl náš tým Bella Rose v čele s majitelkou Martinou.

Co vám budeme vykládat, vůbec jsme se nedokázali rozhodnout, který je ten nej. Dali jsme hlavy dohromady a nakonec se rozhodli. Komu se tedy podařilo vytvořit a nafotit vítězný styling s adventním svícnem?

Tramtadadá! Vítězem naší soutěže o poukaz do Bella Rose se stává:

Ve skutečnosti jsme vyhlásili i druhé místo, protože jsme se jednoduše nedokázali rozhodnout pro jednu 🙂

Betty&Co.

Gratulujeme Páji z blogu Betty&Co.! Tento styling nás naprosto okouzlil. ♥ Jako výhru od nás dostává poukaz v hodnotě 2000 Kč a navíc poukaz v hodnotě 1000 Kč pro jeden komentář pod svým článkem. A také si zaslouží pár slov od paní majitelky Martiny: „Výběr byl letos neskutečně těžký. Tolik nádherných stylingů a nápadů! Nakonec jsme po napínavém hlasování týmu vybrali dvě vítězky. Hlavní vítězkou je Betty, její styling nás okouzlil celkovou nádhernou atmosférou, vše na fotce funguje krásně dohromady a oceňujeme i skvělé nápady, jako například papír místo ubrusu, na který se dá psát, nebo nazdobená větev nad stolem.“ Martina.

2. místo Tvoriť a ľúbiť

Rozhodli jsme se tentokrát ocenit i kreativní Soňu z blogu Tvoriť a ľúbiť, protože u nás vedla těsně za Pájou. Získává od nás poukaz v hodnotě 1000 Kč a poukaz v hodnotě 500 Kč pro jeden komentář pod svým článkem. ♥ „Nemohli jsme odolat ani fotce od Soni a jejímu nápadu na zavěšení svícnu na provázek. Je skvělým příkladem, že i v jednoduchosti je krása, stačí jen hezký nápad. Musíme ale poděkovat všem blogerkám, všechny stylingy byly totiž skutečně nádherné, rozmanité a z každé sálala osobitost dekoratérky, to milujeme!“ Martina.

Chtěli bychom ze ♥ moc poděkovat všem zúčastněným blogerkám, které se do naší soutěže zapojily a vytvořily nádherné stylingy a fotky, ze kterých na nás dýchá krásná sváteční atmosféra. Nesmíme tu zapomenout ani na ostatní:

Seznam zúčastněných blogů:

Betty&Co.
Tvoriť a ľúbiť
Decor Blanc
Monika Vintage Lover
Nordic Passion
The Salad By Leni
Můj dům, můj squat
Môj obyčajný život

Krásné předvánoční dny vám přeje

Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!