Advent je tu cobydup a nás napadlo, že by bylo krásné, uspořádat mezi blogerkami soutěž o nejkrásnější styling adventního věnce. Do soutěže se zapojilo celkem 6 blogerek z České a Slovenské republiky a našim úkolem bylo vybrat ten styling, který nás nejvíce okouzlí. Odbornou porotou byl náš tým Bella Rose v čele s majitelkou Martinou.

To jsme si na sebe zase něco ušili. Rozhodování nebylo vůbec snadné a jednoznačné a ač se to nezdá, byl to opravdu těžký výběr. Nakonec se nám ale přecejen podařilo vybrat jednoho vítěze.

Tramtadadá! Vítězem naší soutěže o poukaz do Bella Rose se stává:

Vintage Lover

Gratulujeme Monice z blogu Vintage Lover! Tento styling nás na první pohled okouzlil a na dveře nebo zeď je jako dělaný. Jako výhru od nás získává poukaz k nákupu na Bella Rosehodnotě 2000 Kč. ♥

adventní věnec ve skandinávském stylu

Chtěli bychom ze ♥ poděkovat všem zúčastněným blogerkám, které se do naší soutěže zapojily a vytvořily nádherné stylingy a fotky, ze kterých na nás dýchá krásná sváteční atmosféra. Pojďte se podívat na všechny zapojené:

adventní věnce

Všechny blogerky jsme také požádali, aby nám ze svých soutěžních komentářů vybrali jednoho semifinalistu. Z těch jsme pak náhodně vybrali jednoho, který od nás získává poukaz v hodnotě 1000 Kč! Stává se jím:   Paní Dáša F. od Nordic Passion. Gratulujeme!

Seznam zúčastněných blogů:

Decór Blanc
Nordic Passion
Vintage Lover
Tvorím srdcom
Radosť je voľba
Betty & Co.

Krásné předvánoční dny přeje

Bella Rose

 

Na Vánoce se vám bude ještě hodit:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!