Venkovní posezení na čerstvém vzduchu, kde s knihou v ruce a drinkem na stole budete vychutnávat letní pohodové dny plnými doušky. Jak si ale takové posezení zútulnit a dodat mu šmrnc? Naše brand manažerka Anka se zhostila role dekoratérky a proměnila posezení do dvou stylů: střídmějšího skandinávského a odvážnějšího bohémského. Pojďte se podívat, jak se jí to povedlo a načerpejte inspiraci!

Venkovní posezení ve skandinávském stylu

Ve skandinávském stylu vládnou barvy jako je bílá, šedá, béžovápřírodní hnědá. Jednoduché linie, příjemné nadčasové barvy, které se jen tak neokoukají se vyvažují s přírodními materiály. Anka proto zvolila jemné tóny šedé a bílé na polštářcích a naaranžovala na stůl krásné nádobí zdobené bambusem nebo žíháním. Nesmí chybět ani romantická ratanová lucerna a zavěšená světýlka, která venku po setmění navodí nádhernou atmosféru.

venkovní posezení ve skandinávském stylu

Střídmý skandinávský styl je skvělý v tom, že ho sem tam můžete doplnit a kombinovat s ostatními vzory. Nejčastěji jde o přírodní styl, minimalistické kousky nebo nějaké barevnější designovky. Jak se ale říká: „všeho s mírou“.

Doplňky ve skandinávském stylu

doplňky ve skandinávském stylu
Doplňky a dekorace ve skandinávském stylu najdete u nás na Bella Rose.

Venkovní posezení v bohémském stylu

Zatímco ve skandinávském stylu uvidíte jednoduchost a přírodní tlumené barvy, v bohémském stylu se můžete odvázat. Bohémský styl je hravý, barevný se spoustou bambulek, etnických vzorů a dává prostor zde ukázat vaše pravé já. Už na fotkách vás může zaujmout barevná kombinace polštářků a různých vzorů s třásněmi, přírodní materiály, marocké vzory, lucerny, které Anka pro tuto kompozici zvolila.

venkovní posezení v bohémském stylu

Pokud milujete barvy a různé zajímavé předměty, pak je tento styl jako stvořený pro vás. Nebojte se odvázat a přeměňte si venkovní koutek na místo, kde bude příjemné trávit volné chvilky.

Doplňky v bohémském stylu

doplňky v bohémském stylu
Prozkoumejte doplňky v hravém bohémském stylu.

Jak probíhala proměna? Pojďte načerpat inspiraci!

Přejeme vám krásné letní dny

MichaelaBella Rose

 

 

Zútulněte si své venkovní posezení i vy, je to hračka! ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!