Nedávno jsme na e-shop přidali jarní novinky od Ib Laursen, tak bych ráda pro všechny fanoušky této značky přidala dnes několik fotek z veletrhu v Mnichově, kde měl Ib Laursen stánek s novou kolekcí.
Novinek je opět opravdu velké množství a na všech je znát nadšení pro jaro, léto, sluníčko a dobrou náladu.

Keramika Mynte v pastelových barvičkách je pro tuto sezónu oživena dvěma novými odstíny – optimistická Mint Green, která toto léto patří určitě k trendy barvě a krásná French Grey, která krásně doplňuje základní barvy a je dokonalá hlavně pro různé kombinace barev – třeba s pastelově růžovou, bílou nebo právě s Mint. V keramice je novinkou ještě bílo-modrý kytičkový vzor Blue Rose, který jistě potěší příznivce klasiky a venkovského stylu.

Pro jarní a velikonoční zdobení budou úžasné jemné pastelové kytičky, ptáčci a vajíčka.

Nejvýraznějším trendem pro letní atmosféru jsou určitě motivy pláže a moře – dřevěné majáčky, ryby nebo plážové domky, jednoduché lucerny, do kterých dáte písek a čajovou svíčku, látková rozkládací lehátka, proutěné košíky… to vše v nádherných odstínech vybledlé modré, béžové a šedé.
Už to vše také vidíte na letní terase doplněné třeba jen jednoduchým stromkem olivovníku v proutěném koši?

Když už jsme u léta a pláže, nemohu zapomenout zmínit i nové přírodní plážové tašky, které jsou jako dělané na pobyt u vody – brýle, pití, opalovací krém, časopis a jde se;-)  Přes ramena potom můžete přehodit lehkou letní šálu, kterou má Ib Laursen tentokrát opravdu v široké škále barev a vzorů, takže je opravdu z čeho vybírat!

Pokud hledáte inspiraci na jarní zahrádku a terasu, určitě se zaměřte na novou řadu smaltovaných džbánů a kyblíků – jsou totiž na letní kytičky jak dělané!
Vybrat si můžete z klasické franzouské bílé nebo blankytně modré (a já se stále nemohu rozhodnout, která se mi líbí víc… asi je zkombinuji obě dvě!). V létě miluju ležérní velké kytice lučního kvítí natrhané jen tak někde na procházce, ráda si je dávám na venkovní stůl nebo na schody k terase, a smaltovaný kyblík nebo džbán jsou pro ně naprosto dokonalé vázy! Pěkný bude ve smaltovaném kyblíku určitě i velký květináč s levandulí nebo heřmánkem.
Ib Laursen nabízí vždy v letní kolekci nepřeberné množství doplňků na zahrádku: zinkové, proutěné a hliněné květníčky, drátěné a skleněnéh poklopy, klícky, košíčky a podtácky a další, takže stačí jen vybrat správnou kombinaci, velikosti a kytičková sezóna může začít;-)

Tak toto byl tedy jen takový můj výběr toho nejzajímavějšího, více už na následujících fotkách. Novinek je opravdu hodně a věřím, že každý si zde přijde na to svoje. Novinky nám postupně chodí na sklad a na našem e-shopu je najdete ZDE.

Přeji pěkné jarní dny! Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!