Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Pojďte načerpat trochu inspirace pro vánoční výzdobu. Prohlédněte si kouzelné vánoční ozdoby a bytové doplňky.

 

Maileg / Látková ozdoba Pretzel brown 18cm

Hledáte originální a neokoukané ozdoby na vánoční stromeček? Potom jste na správném místě. Co byste řekli na látkové preclíky? Jsou ručně vyráběné a každý kousek je originál.

 

 

 

Stromečku budou slušet i krásně barevné kovové ozdoby. V naší nabídce najdete rozkošné brusličky, lízátka, sněhuláčky nebo třeba andílky. Velkou výhodou kovových ozdob je, že se jen tak nerozbijí, což uvítají především rodiny s malými dětmi.

o
Nádhernou dekorací nejen na stromeček jsou kovové vánoční ozdoby v černé barvě zavěšené na stužce. Můžete je pověsit na zeď nebo třeba na lampu. Krásné budou i zavěšené na nějaké suché větvičce.

 

f

 

Máte rádi zvířátka? Tak to Vás určitě nadchnou porcelánové ozdoby v severském stylu právě s motivem zvířátek.

Bloomingville / Skleněná ozdoba Silver Sparkle

 

Na své si přijdou i milovníci klasických baněk. Překrásné jsou například bílé skleněné baňky s jemnými puntíky v modré, zelené, růžové nebo šedé barvě či stříbrné baňky s prohlubní a třpytkami. Můžete však vybírat i ze spousty jiných vzorů.

 

 

Už máte adventní kalendář pro dětičky? Jestli ne, tak je nejvyšší čas po nějakém se poohlédnout. Pokud nějaký máte, ale už se Vám zdá okoukaný, zkuste ho vyměnit třeba za originální látkovou girlandu z punčoch s čísly, kam můžete na každý den schovat něco dobrého. Do punčoch se vejde i jiné malé překvapení, třeba hračka nebo ozdoba na vánoční stromeček.

 

fotog

 

Jestli Vás neoslovily ani punčochy, tak Vás určitě dostane netradiční kovový kalendář v antik designu s háčky a srdíčky, kam můžete každý den zavěsit nějakou drobnost.

 

adve

 

A řekněte sami, kdo by odolal kouzlu půvabných skřítků? Textilní skřítci se stanou úchvatnou dekorací Vašeho interiéru nebo jimi můžete obdarovat své blízké. Jsou vyráběni s láskou a vynikají nápaditostí a nadčasovým designem. Skřítci jistě potěší každého a vykouzlí úsměv nejen na dětské tváři.

 

skřítek

 

Více nápaditých vánočních dekorací najdete na tomto místě.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!