K nejkrásnějším svátkům v roce, kterými Vánoce dozajista jsou, patří nejkrásnější ozdoby a dekorace. Dodejte svému domovu pravou vánoční atmosféru pomocí kouzelných vánočních dekorací v severském stylu.

Vánoční dekorace mají doslova kouzelnou moc. Během okamžiku totiž dokáží navodit sváteční atmosféru a proměnit váš domov v to nejkrásnější místo na celém světě. A vzhledem k tomu, že Vánoce tu budou cobydup, připravili jsme pro vás tipy na nejkrásnější vánoční ozdoby a dekorace.

Připravte si šálek voňavé kávy nebo oblíbený čaj, něco malého k zakousnutí a nechte se vnést do kouzelného světa vánočních dekorací.

 Vánoce s Ib Laursen

 

Dekorativní stromečky

Vánoce máme všichni spojené s vánočním stromečkem. A než přijde na řadu ten opravdový, můžete svůj interiér vyzdobit vánočními dekoracemi třeba právě v podobě stromečku. Připravili jsme pro vás spoustu různých druhů z rozličných materiálů.

 
Dekorativní stromeček Glitter White

Dekorační plastový stromeček zasazený v dřevěném podstavečku je pokrytý třpytivými glitry, a tak vypadá, jako by ho pokryla sněhová peřina. Velice mu to bude slušet například na okenním parapetu. Při každém pohledu na něj se vám jistě vybaví doby, kdy ještě o Vánocích býval sníh.

 

stro

 

Dekorativní vánoční stromeček Concrete Small

Hitem letošní sezony se stal materiál, do kterého bychom to nejspíš neřekli, a to beton. A beton se objevil i jako materiál pro výrobu vánočních dekorací. Betonové vánoční dekorace vypadají jedním slovem úžasně! Jsou velice elegantní a dají se skvěle kombinovat s dalšími dekoracemi. Jak se vám líbí betonový vánoční stromeček?

 

beton

 

Dekorativní stromeček Wood

Hledáte skutečně originální, jednoduchou a efektní vánoční dekoraci v severském stylu? Dřevěný stromeček z kulatých pohyblivých dřívek bude to pravé. Můžete ho nechat jen tak nebo jej ozdobit podle svého vkusu. Velkou výhodou tohoto stromečku je, že vám nikdy neopadá a můžete jej tak používat každý rok. A navíc si můžete být jistí, že upoutá pozornost každého, kdo k vám zavítá na návštěvu.

 

wood

Bílý dekorativní stromeček

Krásný kovový stromeček díky bílé barvě a patině působí, jako by ho posypal chladivý sníh. Bude se skvěle vyjímat na parapetu, na konferenčním stolku či na svátečně prostřeném stole.

 

str

 

Papírový stromeček Nova white/gold

Jako posledního zástupce vánočních stromečků jsme vybrali originální papírový stromeček sněhobílé barvy se zlatým zdobením. Stromeček má dřevěný podstavec a snadno jej tak postavíte, kamkoli budete chtít.

 

 

papír

 

 

Andělé

Andělská křídla white

K Vánocům patří také andělé. Něžná dekorace v podobě andělských křídel z jemných peříček vám je bude připomínat, kdykoli na ně pohlédnete.

 

 

křídla

 

Willow Tree – Milující anděl

Andílek z umělé pryskyřice se stane něžnou dekorací vašeho vánočně vyzdobeného interiéru. Andělíček je navíc opatřen poutkem na zavěšení.

 

 

 

and

 

Světelný řetěz s andělíčky

Také na Vánocích milujete světýlka a žárovičky? Tak to si jistě zamilujete světelný řetěz s malinkými andělíčky, kde každý andělíček v sobě ukrývá malou LED žárovku. Omotejte s ním větvičku, naaranžujte jej na sváteční stůl, do adventního skleněného boxu nebo si ho dejte na vánoční stromeček a užívejte si vánoční atmosféru.

 

řetěz

 

Věnečky

Dekorativní srdíčko z větviček

V jednoduchosti je krása. Platí to i o milém věnečku ve tvaru srdíčka spleteném z několika silnějších větviček, který si můžete pověsit do okna, na dveře nebo třeba na zeď. Tato dekorace vám může dělat radost nejen o Vánocích, ale i během celého roku. O Vánocích jej můžete ještě dozdobit například mašličkami, voňavými perníčky či drobnými baňkami a nádherná vánoční dekorace je na světě.

 

srdce

 

Věneček z borových šišek

Nádhernou vánoční dekorací je také překrásný věneček upletený z malých borových šišek. Věneček je krásný sám o sobě, ale můžete ho dozdobit podle svého vkusu. Jeho nespornou výhodou je, že s vámi může být po mnoho Vánoc. Je totiž úžasně nadčasový.

 

borov

Vánoční girlanda Christmas Gold

Milujete vánoční dekorace, které si můžete sami vyrobit? Pamatujete si na to, jak jste v dětství vyráběli papírové řetězy z proužků barevných papírů? Vraťte se aspoň na chvíli do toho krásného období a vyrobte si originální vánoční řetěz z předchystaných proužků. Pokud máte děti, zapojte i je a užijte si spolu neopakovatelné chvíle plné pohody. Můžeme vám zaručit, že výsledek bude stát za to!

 

girlanda

 

Svíčka ve skle Christmas Tree

Vonná svíčka ve skle je krásnou dekorací, jež dokáže navodit příjemnou atmosféru. Zapalte si vonnou svíčku s příznačným názvem Christmas Tree, která v sobě pojí vůni jalovce, jedlového jehličí, cedrového dřeva a mošusu, a vydejte se vstříct blížícím se Vánocům.

 

svíčka

 

Kovový zvonek Stars Antique white

Na závěr nesmíme zapomenout na dekoraci ze všech nejdůležitější! Vánoční zvoneček, který nejen dětem oznámí příchod Ježíška. A Vánoce můžou začít!

 

zvonek

 

Spoustu dalších vánočních dekorací a ozdob najdete na tomto místě.

Přejeme vám příjemně strávený předvánoční čas!

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!