Dnes jsme si pro vás připravili jeden opravdu provoněný článek. Vonné svíčky, ve kterých si najdete bezpochyby tu svoji. Přesně pro vás na míru. Jestliže patříte mezi milovníky sladko-kořeněných vůní nebo se vám tají dech při přičichnutí k smyslnému kousku, kde hrají důležitou roli tajemné směsi bylin, léčivé šalvěje a nepopsatelného magična – pak vězte, že i vy si tu najdete zalíbení.

Nebudeme předbíhat, pojďte se projít lákavými vůněmi. Doporučujeme s sebou vzít dózičku se zrnkovou kávou, která vám dovolí dále objevovat a snít. Ulovili jsme ty nejlepší z nejlepších. Tak se pojďte nechat inspirovat. Tyto vonné svíčky nejenomže potěší váš domov, ale budou i dokonalým dárkem pro vaši kamarádku, maminku či babičku, které se vyžívají ve vytváření útulna stejně tak jako vy.

Božská levandule

Konečně! Je to tady. Týden sbalené kufry, které netrpělivě postávaly u dveří vaší ložnice, se dočkaly. Teď jen vyzvednout vaši nejlepší parťačku na cesty a můžete vyjet vstříc nekončícímu dobrodružství, které bude tentokrát doprovázeno neutuchajícími slunečními paprsky, jenž vás za těch 14 dní obdarují dokonale opálenou pletí, ale především nefalšovanou vůní levandule, která se stane vaším léčitelem. Křížem krážem, po silnici lemující Azurové pobřeží, které je objímáno Středozemním mořem a z druhé strany na něj dohlíží vrcholky Jižních Alp, dorazíte do cílové destinace. Konkrétně vesničky zvané Puimoisson, která už vás z dálky láká svou magickou vůní z rozlehlých levandulových polí.

Poctivě jsme pootevírali víčka levandulových svíček, abychom přičichli a vybraly pro vás tu nejvíc nejvěrohodnější. Tu, u které se budete moci zasnít a se zavřenýma očima se teleportovat do opěvované Provence. Tak nebudeme dlouho napínat. Hlavní cenu za dokonale popisující levandulovou vůni získávají tito adepti.

levandulové vonné svíčky
Zahalte se nezaměnitelnou vůní božské levandule, Levander Spa, Lavender a nebo Dried Lavender and oak?

 

Léto v plném proudu

Šťavnaté ovoce

Levandulových lánů už jste se s kamarádkou nabažily, ale léto je stále v plném proudu, tak proč toho nevyužít?! A není lepších rozhodnutí jako spontánní akce. Tak se mrkněte na nabídku last minute zájezdů a pojďte z léta vyšťavit maximum. U hotelového bazénu nebo na písčité pláži, užijte si váš zasloužený relax. Ve vzduchu vůně opalovacího krému, po pravé ruce (kamarádčině levé) se na vás usmívá orosené Mojito. Kdyby tak tato chvíle trvala minimálně na věky věků. Přesně takový pocit umí navodit hravě ovocné svíčky, které jsou přímo napěchované šťavnatým ovocem. Shodou okolností se jedná o novinky, kterými nám doplnila sklad značka Yankee Candle. Budete mít chuť se do nich zakousnout.

Osvěžující a hravá svíčka Exotic Acai Bowl od Yankee Candle, je naší novinkou. Hlavně do ní nezabořit lžičku!

Vyletněný kokos

Od zamilovanosti do šťavnatě ovocných vůní je prakticky malý krůček k tomu, začlenit si k nim i svíčky nesoucí se na kokosové vlně. Šli jsme po čichu a našli jsme pro vás ty nejlepší z nejlepších, které vás zanesou do houpací sítě, do ruky vám podají osvěžující Piña Coladu, rozeženou mraky a v kratičkých intervalech budou foukat směrem k moři, aby udělaly tematické vlny, jejichž symfonie je tak uklidňující. Tyto vůně vás zaručeně přenesou na prosluněná místa, kde bude vaším hlavním úkolem hodit všechny starosti za hlavu a řešit ,,problémy” tipu: jaký drink bude následovat, jaké z těch nově nakoupených bikin obléci a případně, kdy se domáznout opalovacím krémem.

Co bychom to natahovali, tady jsou skleněné dózičky, které přímo překypují voňavým a létem volajícím kokosem.

vonné kokosové svíčky
Hotové kokosové blaho! Obě dvě má na svědomí božská Yankee Candle!

Čistě dámská záležitost

Zde bychom vám rádi představili vskutku čistě dámskou záležitost, která by z fleku mohla být i dokonalým  parfémem těm z vás, které si potrpíte na květinové tóny, případně je rády doplníte i těmi pudrovými. Pojďte se projít rozkvetlou zahradou, kde vám příjemný vánek podsouvá tu nefalšovaně romantickou vůni, která si vás přitáhne, pevně obejme a nepustí.

květinové vůně
Pod skleněnou pokličkou čeká květinová převaha v podobě vonné svíčky LilacSunny Daydream, která vás dostane do kolen!

Sebevědomá

Jestliže vás na ovocné tóny moc neužije, pak byste měli zbystřit u těchto sebejistých vůní, které moc dobře ví – co od života chtějí. Vznešenou chůzí s hlavou hrdě vztyčenou si k nám došly sednout na jejich právoplatné místo. A nutno podotknout, že výběr těch nejlepších byl opravdu oříšek. Nicméně máme vítěze! Nemohli jsme se však rozhodnout, která z těchto neotřelých vůní by měla získat zlatou medaili. Rozhodli jsme se tedy umístit všechny vonné svíčky na stupínky vítězů.

Nechte na sebe přenést jejich nezaměnitelnou povahu. Yankee Candle, House Doctor  nebo Wood Wick, která bude tou vaší?

S čistou hlavou

Nazujte si pohorky, do batohu nabalte dostatek pití a nezapomeňte na vydatnou svačinu, tento výšlap bude těžký, ale bude stát za to. Tak jo, zvládli jste to. Cesta byla krkolomná, místy fyzicky i psychicky náročná. A nejspíše je nevyhnutelné dojít do cíle bez nějakého bebina na těle i na duši. Ale vem to čert. Jste v cíli! Vidíte to? Cítíte to? Zavřete oči a jen tak buďte. Teď a tady. Nechte se obejmout jedinečným horským vzduchem, který na vás dýchne tajemnem.  Stejné tajemno navodí i tyto speciálně vybrané svíčky, které si vezmou do parády vaše smysly, pohladí vás po duši a převezmou všechny vaše trampoty na svá bedra. Tak se pojďte zasnít u těchto kousků.

dominantní svěží svíčky
Tito adepti ví, co chtějí! Tak která varianta vám provoní interiér? WoodWick Mountain Air, Woodland Shade a nebo Lavender and Cedar?

Příjemně strávené chvilky v doprovodu té správné vonné svíčky vám přeje ♥

Anna a Bella Rose

Máme pro vás v záloze ještě další voňavé záležitosti. Koukněte.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!