Pokud sledujete Bella Rose už nějakou dobu, možná víte, že zanedlouho bude slavit 10 let své existence. 10 let! Takové kulatiny si zaslouží pozornost. V dnešním článku bychom se s vámi chtěli podělit o to, jak se za ty roky změnil nejen e-shop Bella Rose, ale také někteří dodavatelé. Pohodlně se usaďte a pusťte se do čtení!

Vzhled stránek

Nejvýraznější změnou je bezpochyby změna vzhledu celého webu. Z počátku byl e-shop hodně romantický, s vintage nádechem, čemuž odpovídalo i samotné logo. Dnešní podoba webu si určitou romantickou stránku zachovala, ale je více moderní a má spoustu vychytávek. Například kampaně, které pro vás každý týden připravujeme, přehledný průvodce dárků, výběr z 22 stylů, kolekci měsíce s blogerkou a spoustu dalších! 

Bella Rose 2009

Bella Rose 2019

Tým Bella Rose

Jak e-shop za těch 10 let postupně rostl, rostl počet značek i vašich objednávek, tak rostl i samotný tým. V součastnosti je nás celkem 19 a máme jednoho jediného chlapa v týmu – Viktora, který má na starosti marketing. Jinak je to tu babinec. Že to někdy nemusí dělat dobrotu? Naštěstí se tu máme rádi, dopřáváme si každý měsíc zábavu v podobě Atmosphere day, pokecáme u kafíčka a nebo společně zajdeme do kina 🙂 Více si o nás můžete přečíst v našich článcích ze zákulisí.

Značky, které jsou s námi od začátku

Zajímá vás, které značky jsou s námi už od roku 2009? Úplně první, které jste si na Bella Rose mohli pořídit, byly Willow TreeGreen Gate. Pak se k nim přidala značka Madam Stoltz, La Chatelard, Ib Laursen, MailegBloomingwille. A není divu, že si u vás pořád drží první příčky na pomyslném žebříčku oblíbenosti. Jejich nové kolekce jsou rok od roku zajímavější a krásnější.

Je zajímavé sledovat, jak s přibývajícími roky proměnily i některé značky svůj sortiment. Jen se podívejte, určitě byste ani neuhodli, že se jedná o tu samou značku!

Značka Hübsch 2010

Hübsch 2019

Madam Stoltz 2010

Madam Stoltz 2019

Postupem času naše láska ke skandinávským značkám rostla a stejně tak rostl i náš seznam dodavatelů. Neustále pro vás hledáme nové a neokoukané značky, které nás chytnou za srdce a s radostí vám je můžeme představit.

Už 10 let s vámi

Uff, to to uteklo! 10 let za námi a spoustu dalších před námi! Už se nemůžeme dočkat, co dalšího vymyslíme a kam nás to zavede. Máme neskutečnou radost, když vidíme, že jste s námi spokojení a dáváte nám to najevo formou recenzí, milých emailů nebo telefonátů. Splnili jsme tak naši misi – vytvořit ve vašich domovech krásnou atmosféru! ♥ Děkujeme!

Plno krásných chvilek přeje

Michaelatým Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!