Zastavte se na chvíli a udělejte si čas jen pro sebe, ať už během pracovního týdne, nebo o víkendu. Uvidíte, jak Vám to prospěje.

Posaďte se na Vaše oblíbené místečko a věnujte se jen tomu, co Vás baví, z čeho máte radost, co Vás těší. Může to být cokoliv, při čem se cítíte dobře. Někdo si rád čte, jiný zase něco tvoří, někdo jen tak relaxuje.

svíč
Příjemnou atmosféru Vám pomůže navodit vonná svíčka, případně krásná lucernička či svícen. V naší nabídce najdete vonné svíčky nejvyšší kvality. Navíc se díky designovým obalům stanou krásnou dekorací Vašeho domova.

 

Velmi oblíbené jsou svíčky Village Candle, které vynikají krásnými barvami a jsou v nich použity nejkvalitnější esenciální oleje. Vybírat můžete ze široké škály barev i vůní.

 

Pravou francouzskou atmosféru Vašemu domovu vdechne kolekce svíček francouzské značky Bougies La Française s kresleným motivem. Prostřednictvím úžasných vůní se můžete rázem ocitnout třeba na francouzském květinovém trhu nebo na dopolední svačině v překrásných Tuilerijských zahradách u Louvru.

 

Milovníky retro stylu jistě potěší unikátní kolekce vonných svíček, které na první pohled zaujmou svými názvy – Školní lepidlo, Krém na boty, Čisté prádlo… Tyto svíčky se stanou stylovou a voňavou ozdobou každého interiéru.

 pléd

Pokud je Vám chladno, nechte se obejmout vlněným plédem, který Vás krásně zahřeje.

 

 

čaj

 

Pro zahřátí přijde vhod i konvice voňavého čaje. Jestli ještě neznáte německé čaje Tafelgut, měli byste to napravit. 🙂 Jistě si je zamilujete. Jedná se o čistě přírodní produkt a čaje vynikají úžasnou chutí a vůní. Jsou baleny v překrásných dózách, které se stanou ozdobou každé kuchyně.

sůl

 

 

Relaxovat můžete i ve vaně plné teploučké vody, do níž přidáte mořskou sůl do koupele s uklidňující vůní levandule. Po takové koupeli se budete cítit jako znovuzrození. Vaše pokožka bude nádherně jemná a vláčná s delikátní vůní.

 

 

Zkuste si alespoň jednou za čas udělat chvilku sami pro sebe. Prospěje to nejen Vám, ale následně i Vašim blízkým.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!