Znáte značku Eulenschnitt? Německá značka sídlící v Hamburku vyrábí své dekorace do bytu už od roku 2011. Má velmi přátelský malý tým a vytváří produkty, které by si sami přáli mít doma a které budou přinášet radost do každodenního života. My jsme se zeptali týmu Eulenschnitt, které doplňky mají ze svých produktů nejraději, tak se pohodlně posaďte a pojďte se inspirovat nádhernými doplňky do bytu.

doplňky a dekorace Eulenschnitt

Dekorace do bytu

Když jsme tuhle značku objevili, hned nám bylo jasné, že ji musíme mít i na Bella Rose. Nejvíce nás zaujaly hrnečky s neutrálními barvami, úložné skleněné dózy, minimalistické dávkovače na mýdlo. V nabídce jsme objevili i malé drobnosti, které zkrátka doladí atmosféru – dřevěné stojánky na plakáty nebo přáníčka, které slouží jako krásná dekorace do bytu. Ať už na pracovním stole nebo třeba na nočním stolku v ložnici.

Velikonoční dekorace

Velikonoční dekorace v podání Eulenschnitt se nesou v duchu roztomilých králíčků. Ve vzoru i tvaru zdobí například povlak na polštář, prkénko, lahvičky na koření, rohožku nebo třeba samolepky na zeď, které zútulní dětský koutek. Všechny produkty této značky jsou v zastřených barvách, které skvěle doplní dekorace do bytu, které už doma máte. Navíc poslouží i jako roztomilý dárek, až půjdete na velikonoční návštěvu k rodině.

velikonoční dekorace Eulenschnitt

Oblíbené produkty týmu Eulenschnitt

Vivian, Sophie, Elisa a Lisa z týmu Eulenschnitt nám prozradily, které doplňky u nich vedou. Jsme moc rádi, že si na nás udělaly čas a my se tak mohli inspirovat. A které jsou vaše nejoblíbenější poklady? Napište nám do komentářů nebo klidně na naše sociální sítě, rádi zjistíme více o vašem vkusu.

oblíbený produkt Vivian z týmu Eulenschnitt
Nejoblíbenější kousek Sophie z týmu Eulenschnitt
dekorace Elisy z týmu Eulenschnitt
oblíbená dekorace do bytu podle Lisy z týmu Eulenschnitt
Pokud si rádi svůj domov zútulňujete romantickými doplňky, které vytváří atmosféru, pak doporučujeme prozkoumat i tuto značku. Věříme, že si tam každý najde to pravé ořechové.

Krásné jarní dny přeje

MichaelaBella Rose 

 

Dekorace do bytu, které vás jistě zaujmou ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!