Za okny chladivé počasí a bílý sníh, který pomalu a tiše padá na okolní přírodu, doma teplo z hořícího krbu, vánoční hrnek plný čaje, teplé vlněné ponožky na nohách a ve vzduchu vůně hřebíčku a skořice. Vánoce jsou už za rohem a takovou atmosféru si už brzy budeme vychutnávat. Přesně tyto zimní chvíle máme z celého roku nejraději. Proto jsme se spojili s šikovnými lidmi kolem nás a společně jsme vytvořili tři úžasné vánoční novinky, které tuto atmosféru vystihují. Pohodlně se usaďte a pojďte si o těchto novinkách přečíst.

vánoční novinky z bella rose

Julekaffe

Vánoční výběrová zrnková káva – 100% Arabica, čerstvě pražená

V Dánsku se Julekaffe praží tradičně k příležitosti vánočních svátků a my jsme si přáli, abyste si tuto tradici mohli osvojit i vy. Proto jsme oslovili rodinnou pražírnu kávy ze severních Čech Mia Coffee, aby nám takovou vánoční kávu upražila. A vy si teď můžete vychutnávat sváteční náladu v každém doušku. Navíc se káva pyšní úžasnou sladkou chutí s tóny pomeranče, tamarindukaramelu.

Káva pochází ze Salvadoru z farmy San Carlos dos, která leží na hoře Cacahuatique. Na území velkém 672 ha žije 126 farmářů s rodinami, kteří společně pracují na farmě jako Cooperativa San Carlos Dos. Zpracování kávy probíhá ve výšce 1400 m n. m., což poskytuje ideální místo pro sušení kávy.

vánoční káva bella rose

Nesmíme zapomenout ani na oslnivou etiketu. Zelenomodrá zastřená barva s červeným nápisem vytvořeným krasopiskou Zuzkou Bartíkovou alias Flatwhite Lettering a ilustrací jmelí od grafičky Šárky Ouřadníkové dodává naší kávě nezapomenutelný vánoční šmrnc.

Zimní čaj

Sypaný ovocný vánoční čaj s nádechem vanilky

Pro milovníky zimního hygge, kteří příliš kávu nepijí, jsme nechali vyrobit i lahodný a voňavý zimní čaj. Nejlépe bude chutnat ve vánočním hrnečku, kdy se zachumlaní v dece budete kochat čerstvě napadeným sněhem, ale kouzelné chvíle vám navodí i při běžných aktivitách. Stejně jako u Julekaffe nám čaj vyrobili v Mia Coffee.

V každém šálku ucítíte oslnivý ibišek, rybíz, bezinku, slupku bílé fazole, pražený kořen čekanky, červenou řepu, kůru kasie, stévii a okvětní lístky růží. Třešničkou je pak aroma vanilky, která čaji dodá vánoční nádech. Díky balení, na kterém opět spolupracovala Zuzka Bartíková a nákresu zasněžených chaloupek od Šárky Ouřadníkové se čaj stává i ideálním dárkem na Vánoce. Pro každého milovníka čajů a Vánoc je tento náš čaj jako stvořený.♥

Vánoční džem

vánoční džem bella rose

Když jedna dánská značka po zániku přestala vyrábět vánoční džem, který jsme si oblíbili, rozhodli jsme se, že to nenecháme jen tak. Proto jsme oslovili českou výrobnu džemů Mlsný Filip,  která je držitelem nejprestižnějšího ocenění ve světové gurmánské soutěži Great Taste Awards, kde nám vykouzlili dokonalý vánoční džem přesně podle našich chutí a preferencí. A z čeho je vyrobený? Výtečná kombinace sladkých jahod, sladkokyselých malinvánočního koření jako je hřebíček a skořice vám navodí vánoční atmosféru pokaždé, když si jen přičichnete ke skleničce. A když ochutnáte první sousto, budete si přát další a další. Až tak výborná chuť našeho vánočního džemu je!

Martina Svadbíková

Až si o Vánocích v pyžamu a teplých ponožkách půjdete uvařit kakao a budete k němu přikusovat vánočku s máslem a marmeládou, zatímco v televizi bude hrát Sám doma, garantujeme vám, že k vánoční pohodě už bude chybět skutečně málo. Možná i nic! A to je na tom to kouzelné. Stačí taková maličkost, jako je vánoční džem a vaše sváteční chvilky nebudou mít chybu. Pojďte se o tom přesvědčit!

Přejeme si, aby tyto naše novinky ve vás vzbudily vánočního ducha a aby se staly i dárkem, který vaše blízké zahřeje u srdce. Protože o tom Vánoce jsou, o pohodě, klidu, lásce a rodině. A když k tomu přidáte i něco na zub, co tyto okamžiky vystihuje a spojuje, pak jsme splnili naši misi šířit krásnou atmosféru.

Přejeme vám krásné Vánoce

Michaela a Bella Rose

 

 

Vše pro dokonalou vánoční atmosféru ♥

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!