Jste u nás poprvé? Líbí se Vám tu a nevíte, kam dřív skočit? Začněte tím nejlepším. Připravili jsme pro Vás novou kategorii TOP 100 bytové doplňky, ve které najdete rovnou stovku bytových doplňků a dekorací, které mají naši zákazníci nejraději.

TOP 100

Obecně bychom mohli tento TOP výběr rozdělit do několika skupin – na bytové doplňky, porcelánové nábytkové úchytky, potřeby pro dárkové balení, mýdla a drobné radosti a japonské designové pásky. Co se líbí nejvíce Vám?

Nábytkové úchytky

Možná nejsou na první pohled nejvýraznější, jsou však tak neuvěřitelně milé, že udělají velký dojem. Není proto divu, že se mezi TOP 100 nejprodávanější produkty stále řadí na špici. Ano, řeč je o porcelánových nábytkových úchytkách.  Nábytkové úchytky mohou být nejen  z porcelánu. Najdete u nás také dřevěné, skleněné i keramické. Hodí se do kuchyně, koupelny i dětského pokoje.

Prohlédněte si nejprodávanější nábytkové úchytky.

Sarah MiniWhite MiniSarah Gold

Dárkové balení

Další oblíbenou skupinu mezi našimi výrobky tvoří potřeby pro dárkové balení. Do TOP 100 se jich pravidelně probojuje celá řada. Ať už to jsou balící papíry, balící papírové sáčky nebo dekorativní stuhy.

Papírový sáček Spot redPapírové sáčky s bubínkyPapírové štítky na dárkyStuha Green Gate

Drobné radosti

Drobné radosti, dárečky pro radost a dobrou náladu – pro sebe nebo pro Vaše nejbližší. Taková je většina výrobků, které na Bella Rose najdete. Všechny bytové doplňky a dekorace jsou kouzelným a milým dárkem.

Sušená levanduleDárkový poukaz Sklenice na vínofrancouzské mýdlo

Japonské designové pásky

Japonské designové washi pásky jsou vychytávkou a hitem posledních let. Na Bella Rose najdete široký výběr designových pásek se širokou možností využití.

Samolepící barevné páskyblack patterns - designové páskyveselé designové páskydesignové pásky

Prohlédněte si všech TOP 100 výrobků na Bella Rose!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!