Vánoce se kvapem blíží, a tak jsme pro Vás připravili nejkrásnější vánoční dárky, které potěší Vaše dětičky.

Pokud Vás už nebaví běžná nabídka hraček a hledáte skutečně originální dárky pro své děti, zavítali jste na správné místo. Naše hračky a další potřeby pro děti jen tak někde nenajdete. Navíc jsou vysoce kvalitní a bezpečné. Pojďte nakouknout do dětského světa na Bella Rose.

 

 

dětský svět

 

 

 

Lámete si hlavu, čím potěšit malou slečnu? Žádné parádnici by neměla chybět okouzlující šperkovnice, ve které se ukrývá spousta sponeček, čelenek a gumiček do vlásků. Doplňky do vlasů můžete koupit i samostatně.

 

sperkovnice

 

 

 

 

Plyšové hračky nikdy nevyjdou z módy. Milují je naprosto všechny děti, a proto je najdete i u nás. Měkoučký plyšový kamarád dokáže vyslechnout i utěšit, když zrovna náhodou poblíž není maminka nebo tatínek. Každý by měl mít svého plyšového mazlíka. 🙂

 

králík

 

 

 

Pokud hledáte dáreček pro miminko, ať už pro své, nebo někoho jiného, jistě nešlápnete vedle s kouzelným chrastítkem ve tvaru lištičky nebo králíčka. Díky svému tvaru skvěle padne do malé dětské ručky.

 

liškakrálík

 

 

 

 

Už Vás omrzely moderní hračky plné světel a zvuků a vzpomínáte na dobu, kdy Vám ke hraní stačilo dřevěné autíčko? Věřte, že jednoduché dřevěné hračky potěší i Vaše děti. Můžete si to ověřit například na dřevěném autíčku, se kterým si vyhrají jak kluci, tak holky.

autíč

Děti si jistě zamilují i dřevěný tahací vláček. Užijí si s ním spoustu zábavy. A když ho rozeberou, získají kostky na hraní. 🙂

vlak

 

Snažíte se stále dokola naučit děti udržovat pořádek? Zabalte jim hračky pod stromeček do úložných textilních boxů s motivy zvířátek. Hračky tak budou mít svůj „domeček“ a děti pořádek v pokojíčku.

 

 

box

 

 

 

 

Originálním dárkem může být i polštářek ve tvaru písmene. Dětem můžete pořídit písmenko, kterým začíná jejich jméno, nebo klidně z polštářků vyskládejte celé jméno.

 

písmeno

 

 

 

Polštářků není nikdy dost. 🙂 Potěšte své děti sedacím polštářkem, na kterém můžou pohodlně sedět nebo ho používat třeba jako podložku pod nohy nebo pod hlavu.

 

sedací

 

 

 

Především holčičkám udělá radost mini keramická konvička s motivem myšičky. Konvičku doplňte o mini šálek s podšálkemspolečně si užívejte čaj o páté. 🙂

 

konvičkašálek

 

 

 

Všechny krásné vánoční dárky pro děti se nám do článečku nevejdou. Pěkně pohromadě je však najdete na tomto místě.

Přejeme Vám příjemný výlet do dětského světa.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!