Svatební sezóna je v plném proudu a pozvánky na veselky se jen hrnou. S účastí na svatbě se však pojí jedna povinnost, která pro mnohé svatebčany bývá pěkný oříšek. Ptáte se, co je to za povinnost? Přece výběr svatebního daru! Většina hostů se uchyluje k nejjednodušší možnosti – k obálce s penězi. Že nepatříte do této skupiny a chcete dát novomanželům osobnější dárek, než peníze? Nebo chcete nakombinovat obálku s něčím na památku? Nelámejte si hlavu a inspirujte se naším výběrem, ve kterém najdete originální svatební dary, se kterými dost pravděpodobně vyhrajete pomyslnou cenu za nejlepší dárek!

Oslňte novomanžele vintage lžičkami s nápisem!

Z vlastní zkušenosti vám můžeme potvrdit, že vintage lžičky s vyraženým nápisem od britské značky La de da! Living sklízejí na svatbách ohromný úspěch. Tyto lžičky jsou sbírány po celé Anglii, poté jsou postříbřeny a nakonec je do nich vyražen originální nápis. A právě ten je na nich nejzajímavější. V naší nabídce najdete totiž celou řadu lžiček s nápisy, které jsou přímo stvořené pro novomanžele. “Just Married”, “Mr Right & Mrs Never Wrong” nebo “Bride & Groom” jsou jen jedny z mnoha trefných nápisů, které najdete na postříbřených lžičkách a vidličkách.

Z vintage lžiček s raženým nápisem jsou novomanželé vždycky nadšení, to můžeme potvrdit!
Z vintage lžiček s raženým nápisem jsou novomanželé vždycky nadšení, to můžeme potvrdit!

Ale protože jsme vlastenci, netrvalo dlouho a se slečnami z La de da! Living jsme se dohodli také na české kolekci lžiček. Proto můžete vybírat i z čajových lžiček s nápisem “Ženich a nevěsta”, “Vezmeš si mě?” nebo “Já + Ty = ♥”. Tomu říkáme originální a osobitý svatební dar!

A co teprve lžičky s českými nápisy - tomu říkáme svatební dar!
A co teprve lžičky s českými nápisy – tomu říkáme svatební dar!

Svatební dary do domácí výbavy

Co ocení novomanželé nejvíc? Přece praktické svatební dary do domácí výbavy! Po svatbě většinou přichází na řadu zařizování domácnosti, a tak rozhodně přijde vhod, když novomanželům trochu ulehčíte. Pořiďte jim něco do kuchyně – třeba designovou rychlovarnou konvici značky Stelton, novou sadu nádobí, originální příbory, nestárnoucí české sklo Crystal Bohemia nebo mlýnky na pepř a sůl.

Svatební dary do domácí výbavy
1. Talířek Mynte 2. Rychlovarná konvice Stelton 3. Mlýnek na pepř 4. Sada příborů 5. Sklenice Crystal Bohemia

Nemusíte samozřejmě pomáhat jen s výbavou kuchyně. Svatební dary do ložnice se taky náramně hodí. Vsaďte například na nadčasovou klasiku v podobě lněného povlečení! Lněné povlečení je s každým vypráním měkčí a krásnější a navíc se nemusí žehlit. Teprve jemné pomačkání mu totiž dodává jeho charakteristickou krásu.

Lněné povlečení je výborný svatební dar, na to vemte jed!
Lněné povlečení je výborný svatební dar, na to vemte jed!

Voňavý dárek pro šťastné novomanžele

Chystáte se na svatbu milovníků pohodové atmosféry a útulného domova? Pak jim neuděláte větší radost ničím jiným, než voňavým dárkem! Svatební dary v podobě luxusních svíček a difuzérů s trefnými názvy nebo nápisy rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Vezměte si třeba kousky od značky Skandinavisk – difuzér z kolekce LYKKE, což je dánsky štěstí, nebo svíčka z řady LEMPI, což znamená láska, jsou ideálním svatebním darem, nemyslíte?

Svíčky a difuzéry Skandinavisk se dají považovat za svatební dary i přání novomanželům v jednom
Svíčky a difuzéry Skandinavisk se dají považovat za svatební dary i přání novomanželům v jednom

Na svatební dary jsme mysleli také při navrhování naší vlastní kolekce svíček, která vznikla ve spolupráci s britskou firmou Love Inc. Nejen že úžasně voní, ale hlavně je zdobí naše originální nápisy, které ze svíček dělají skvělý svatební dar. Co takhle dát novomanželům voňavou svíčku s nápisem “Navždy mé, navždy tvé, navždy naše”, “Hořím láskou” nebo “Já + Ty = ♥”?

Svíčky s českým nápisem od Bella Rose jsou osobitým svatebním darem
Svíčky s českým nápisem od Bella Rose jsou osobitým svatebním darem

Svatební dary pro milovníky dobrého jídla a pití

Pokud sháníte svatební dary pro pár, který si potrpí na dobré jídlo a pití, máme pro vás několik skvělých tipů. Jaký je ten první? Udělejte balíček prvotřídních dobrot od Nicolase Vahé, Le Cru nebo ADD: WISE! Nevšední delikatesy vždycky potěší, na to vemte jed. Skvělou volbou jsou také praktické pomůcky pro servírování – šikovná prkénka z akáciového dřeva, nože na sýry nebo servírovací vidličky. Že mají vaši přátelé rádi spíše dobré pití? Pak jim dejte jako svatební dar stylovou karafu nebo shaker na koktejly!

Svatební dary pro mmilovníky jídla a pití
1. Konfit z fíků 2. Sada prkénka a nožů na sýr 3. Bambusové jehly 4. Strojek na těstoviny 5. Skleněná karafa

Darujte svatební dar od srdce!

Pořád si nejste jistí s výběrem svatebních darů? Máme pro vás řešení – sázkou na jistotu jsou rozhodně romantické figurky Willow Tree. Tyto emotivní sošky a andílci od americké umělkyně Susan Lordi vnesou lásku a harmonii do každého domova. A v každé krabičce s figurkou navíc najdete lísteček, na který můžete napsat osobní věnování. Dokonalé!

Figurky Willow Tree
1. Společně 2. Důvěra 3. Slibuji 4. My dva 5. Domov

Nezapomeňte svatební dary krásně zabalit!

Způsob, jakým jsou svatební dary zabalené, dělá minimálně polovinu výsledného dojmu z dárku. Myslete proto na to, jaký obal svatebnímu daru dáte! Sáhněte po tematickém balicím papíru, který se na svatbu krásně hodí – nejlepší jsou papíry v krémových, růžových, zlatých a stříbrných odstínech. Dárku dodejte ještě třešničku na dortu v podobě stužky nebo provázku. Že jste vybrali neforemný svatební dar, který nejde tak snadno zabalit? Darujte ho v dárkové tašce! A nezapomeňte dovnitř přidat věnování nebo přání v obálce.

Balicí papíry na svatební dary
1. Bílo-zlatý balicí papír 2. Balicí papír s hrdličkami 3. Károvaný balicí papír

Pomohly vám naše tipy na dárky? Doufáme, že ano! Z vlastní zkušenosti vám totiž můžeme potvrdit, že právě tyto svatební dary novomanžele vždycky náramně potěší. Zkuste je darovat sami a podělte se s námi v komentářích o to, jaký sklidily úspěch!

Příjemné svatební chvíle a krásné letní dny plné pohodové atmosféry přeje

Aneta & tým Bella Rose

 

Prozkoumejte další tipy na svatební dary!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!