Rok utekl jako voda a co nevidět je tu 1. červen! Den, který patří pouze našim drobečkům – plný zábavy, překvapení a dárečků. Prožijte ho spolu s nimi! Pro ty z vás, kteří se na tento svátek těší, i pro ty, kteří ho očekávají s jistými obavami, jsme připravili pár tipů, jak tento svátek oslavit tak, aby byl nezapomenutelný jak pro dospěláky, tak i vaše děti. Tak jdeme na to!

Uspořádejte svým dětem den plný her a zábavy.

Zábavné atrakce

Jedním z tipů, kam s dětmi vyrazit, je dětské hřiště.  V tento den, bude na spoustě místech čekat překvapení pro děti ve formě zábavných atrakcí, nebo sportovních her. K tomu se vám bude hodit pořádná svačinka, kterou můžete dětem přichystat do hravých batůžků a parádních krabiček, co potěší nejen děti, ale svou praktičností i maminky.

Zahradní párty

Pro děti, které nerady soutěží, máme super tip! Připravte jim zahradní párty jen v kruhu nejbližších přátel a kamarádů. Nemáte zahradu? Nevadí! Najděte si poklidný koutek někde ve větším parku nebo na okraji lesa a uspořádejte třeba piknikAbychom umocnili slavnostní atmosféru Dne dětí, chce to pár vychytávek. V prvé řadě potřebujete pořádnou výzdobu – třeba pěknou barevnou girlandu nebo světelné řetězy. Omotejte je kolem altánu, položte na stůl, nebo pověste na strom. Nezapomeňte také na nějaké ty dobrůtky a mlsání, po kterém se jistě hned zapráší. Nejvíce bude chutnat z nerozbitného nádobí, díky kterému bude příprava i úklid mnohem snažší.

Dalším tipem je “lenošící” koutek na zahradě, kde budou vaši drobečci v obložení polštářků. A pokud jim  připravíte promítání na plátno s nějakou pěknou pohádkou, úspěch bude zaručen! 

Domácí kino na zahradě
Promítání pohádek na zahradě je skvělá zábava!

Prší? Nevadí!

Vzhledem k počasí, které nám už od května přeje krásné teplé dny, můžete vyrazit třeba do aquaparku. Nezapomeňte na povinnou výbavu jako je svačina, plavky, osuška a ručníky. Bez nich ani ránu!

Pokud nás však překvapí deštivé počasí, hlavně nezoufejte. V záloze je ještě zábavní centrum s pořádnou hernou, nebo nějaká pěkná výstava či muzeum – například s dřevěnými hračkami. Nezapomenutelná může být i návštěva Mořského světa (největšího mořského akvária v Česku).

Nesmí chybět dáreček

Ke každé oslavě patří samozřejmě i nějaký ten dáreček. Já osobně, jsem třeba nadšená z úžasných barevných kufříků, které jsou krásným dárkem sami o sobě, navíc do nich můžete ukrýt nějakou tu sladkost nebo hračku. Obzvláště vydařené jsou od londýnské značky  Sass & Belle, u kterých se neubráníte okouzlenému „Aaaaaaach!“

Další ikonickou hračkou, která vaše poklady určitě potěší, je myška spinkající v krabičce od sirek. Troufám si tvrdit, že patří mezi nejoblíbenější hračky od dánské značky Maileg. Budete tak mít dva dárky v jednom – úžasnou krabičku a roztomilou myšku.

Výběr roztomilých dárků k Mezinárodnímu dni dětí

1. dřevěný vláček 2. lampička Panda 3. myška v kufříku 4. spící panenka Lille Kanin 5. lampička ananas 6. polštářek velryba 7. dřevěné nářadí

A hlavně nezapomeňte, že pro děti nebude důležité, kolik dárků a dobrot dostanou, ale především budou mít radost ze společně prožitého dne!

Tak úsměv a začněte plánovat. Je to přece jejich svátek 🙂

Krásný den přeje Lenka a Bella Rose

 

Inspirujte se krásnými kousky v kategorii pro děti ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!