Místo, kde se pohádkový svět stává skutečností a bubáci zde nemají žádnou šanci – dětský pokoj! Aby byl pro vaše poklady útočištěm, ideálním místem na učení, občas jejich trucovnou, ale především dokonalým zázemím na hraní. Prošli jsme sklad Bella Rose křížem krážem a vybrali ty nejlepší dekorace do dětského pokoje, které si vaše ratolesti jistojistě oblíbí!

Pro ty nejmenší z nejmenších

Ačkoli se k výběru doplňků a dekorací do svého pokojíčku ještě nemohou moc vyjadřovat, nebo tedy zatím jen svojí mimi řečí, dali jsme si o to víc záležet s výběrem nezbytností, které by neměly v pokojíčku novorozeňátek chybět. Kvalitní a stylové doplňky a hračky pro miminka, které potěší svou nadčasovostí a kvalitním zpracováním. O kterých je řeč?

dekorace a doplňky do dětského pokoje
a) dětská podložka Bloomingville, b) hrací závěsná hračka OYOY, c) přebalovací koš Bloomingville, d) dětská hračka Ferm Living, e) muchláček Liewood.

Jak docílit uceleného vzhledu? Aby pokojíček působil klidným a úhledným dojmem? Vsaďte na zemité odstíny. A nemusí jít nutně o ty béžové. Dánská značka značka Liewood je živoucím důkazem, že i barvy do sebe dokáží promítnout trochu zemitosti. Projděte si její bohatou nabídku.

Starterpack pro malé objevitele

Vytvořte malému ptáčátku jeho objevitelskou základnu. Umožněte mu poznávat svět v co největším pohodlí, které mu poskytnou hrací deky. Navíc, tyto podložky jsou plné pozoruhodných záhad. Pod roztomilými motivy mají mnohdy zabudované šustivé a zvuky vydávající prvky, které vzbudí pozornost a nalákají k procvičování jemné motoriky malých zvědavců.

hrací podložka pro miminka
Hrací deka pro děti, ze které se bude svět prozkoumávat ještě o trochu lépe. Objevte další, z dílny značky Liewood.

U náročného povalování je třeba mít po ruce ještě další nezbytnosti. Přítel muchláček, který vydrží i větší láskyplné tulení a kousátko, které pomůže s rostoucími zoubky.

A bubáci mají utrum!

Aby se vaši kulihrášci nebáli. Zakomponujte do jejich pokojíčku příjemně tlumená světýlka, u kterých v klidu zavřou svá očka a vydají se bez obav do říše snů. Dětská králičí LED lampička ujistí malá i větší dítka, že není důvod se ničeho bát. Králíček Miffy je uloží ke spánku.  Za jeho zrodem stojí nizozemský kreslíř Dick Bruna, díky kterému vznikla mimo jiné i spousta kouzelných dětských knih přeložená do více jak 50 jazyků.

Dětské lampičky a světýlka
Posvítí vám hřejivým světlem a dodá pocit bezpečí. Králíček Miffy je tu pro vaše mrňousky.

Noční LED lampičky jsou nepostradatelným doplňkem do dětského pokoje. Při čtení pohádek navodí přítmí, díky kterému budou moci malí nespavci usnout. Možnost nastavitelného časovače od nás získává pomyslné plus. Zároveň však mohou lampičky svítit i neomezeně a držet tak stráž u malých strašpytlíků. Miffy, mráček a nebo měsíček? Který si získal vaše sympatie?

Dětské lampičky a světýlka
Noční LED lampička Mini Cloud White
Dětské lampičky a světýlka
Noční LED lampička Moon

Pokojíček malých princezen

Nemusí hrát nutně růžovými barvami. Zemité tóny, které si navzájem mají co říct, společně s přírodními materiály jsou teď na vedoucích příčkách. A není divu. Nadčasovost je přece vítaná. Především proto, že nemusí s rostoucími dětmi absolvovat velké přeměny.

dekorace do dětského pokoje
Dětský pokojíček v režii dánské značky Ferm Living.

 

dekorace do dětského pokoje
a) úložný koš Bloomingville, b) domeček pro panenky Bloomingville, c) jutový koberec Ferm Living, d) dekorativní polštářek Ferm living, e) přenosný organizér Liewood, f) postýlka pro panenky Bloomingville.

dekorace a hračky do dětského pokoje

Když jsou hračky dekorací

Nakupování teď půjde plyšáčkům o dost lépe s dřevěnou pokladnou od Liewood. A s denní tržbou pak rovnou do pokladničky! Ale ne, do ní si vaše šikovná dítka budou moci střádat penízky. Jak pokladnička tak pokladna si získají srdce nejednoho holčičího pokojíčku, ale pozor, pro kluky jsou dostupné také v modré variantě. Všechno najdete pod křídly značky Liewood.

Dekorace a hračky do dětského pokoje

Zázemí malého raubíře

Nejen pro spánek jako na obláčku, ale jako důležitý komponent ve stavění bunkru, kde vznikají ty nejvíc tajné plány na rošťárny. Kvalitnístylové povlečení je základ! Své by o tom mohla vyprávět dánská značka Liewood, v jejíž nabídce najdete dětské povlečení té nejvyšší kvality v dechberoucích barvách s roztomilými motivy. Co třeba toto se superhrdiny, kteří mají pro strach uděláno? Vaše malé mrňousky pohladí jemná bio bavlna, která svádí k schrupnutí.

dětské bavlněné povlečení
Bavlněné povlečení Liewood

Netradiční povlečení se superschopnostmi si pro malé skřítky připravila i dánská značka Ferm Living. V její nabídce najdete i takové kousky, které vznikly ve spolupráci s nadanou ilustrátorkou Kattie Scott. Byla to právě  krása přírody, kterou se nechala Kattie inspirovat, aby mohl vzniknout jedinečný zvířecí vzor, připomínající kresby z přírodopisných knih. Vedle toho povlečení nabídne své příjemné objetí, které je tvořeno ze 100% organické bavlny a certifikací GOTS.

Dětské povlečení
Dětské povlečení s motivy ilustrátorky Kattie Scott.

Pořádek musí být

A u výtvarných potřeb to platí dvojnásob. Aby se pastelky neválely jen tak halabala po stolku či pod ním, pořiďte vašim dětem praktický organizér, který už si vezme neposedné věci do parády. Nás si dočista získal ten od dánské značky Liewood. Vybrat si můžete ze tří barev a dvou velikostí.

praktický organizér pro děti

praktický organizér pro děti

S radostí na kobereček

Zvelebí prostor, zachrání zmrzlé fajfky a poskytne zázemí pro unavená plyšová zvířátka, která se rozhodla ustlat si z čista jasna na zemi. Kulatý, malý, velký, pohádkový, puntikatý a nebo rozvrkočeně střapatý? Vyberte ten, který bude nejvíce lahodit oku dětskému království. Takový, který do něj padne jako ulitý.

koberec do dětského pokoje
Vzhůru do vesmíru s kulatým kobercem od Bloomingville!

 

koberec do dětského pokoje
Koberec od Bloomingville jako stvořený pro malé-velké dobrodruhy, kteří jednou obletí celý svět!

 

koberec do dětského pokoje
Z leva: Ferm Living, OYOY, OYOY, Bloomingville.

 

Aby byly hračky pěkně pohromadě

Jestli je nějaký pokoj, který žadoní po úložných prostorech, pak je to s největší pravděpodobností ten dětský! Úložného místa není zkrátka nikdy dost. A toho se smyslem pro design jak by smet. Vyberte si z nepřeberného množství. Bestsellerem jsou tyto úložné koše z přírodních materiálů od dánské značky Ferm Living. Interiér nevědomky zútulní, podtrhnou jeho skandinávský šarm a okoření špetkou hravosti.

Úložný koš Apple Ferm Living
U Ferm Living míchat jabka a hrušky můžete!

Úložný koš do dětského pokoje

Dejte holým stěnám na frak

Nejen obrázky a tapety, teď frčí koberečky! Když už není místo na zemi, pověste je na zeď. To trošičku balamutíme. Tyto jsou na holé stěny přímo stvořené! Navíc, koberečky jsou ručně tkané ze směsi vlny a bavlny. Jak dinosauří, tak duhový v sobě ukrývají pohodový charakter, který kráčí bohémským směrem.

Dekorativní kobereček na zeď
Dekorativní kobereček z vlny od značky LiewoodOYOY dodá holým stěnám příjemné pohlazení.

Dekorativní kobereček na zeď

 

Rozzářená kukadla z vymazleného pokojíčku přeje

Anna & Bella Rose

Další radosti, které čekají na objevení ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!