Pokaždé když se přehoupne rok, spousta lidí přemýšlí jaké předsevzetí si dát, jak vylepšit svůj život. Někdo si dává předsevzetí, že zhubne o dvě konfekční velikosti, někdo se začíná učit nový jazyk nebo hledá zajímavý koníček. Tou nejpodstatnější věcí, kterou bychom si měli předsevzít pro nadcházející rok, je pečovat o lásku. Lásku k lidem, svým bližním, partnerům i lásku k sobě. Mnohdy i letmý úsměv, může zlepšit den a rozehřát i chladné srdce.

Když už je řeč o lásce, svatý Valentýn už klepe na dveře a spousta z vás se na tento svátek pečlivě připravuje už od chvíle, kdy vyprovodili poslední zbytky Vánoc. Pro letošní rok připadá svátek sv. Valentýna na neděli (14. 2.) a chroničtí zapomnětlivci v tuto chvíli začínají lovit diáře a chytré telefony v útrobách svých tašek. Pokud letošní rok trochu tápete, máme pro vás pár tipů, jak zaručeně vykouzlíte úsměv na rtech vaší drahé polovičky a užijete si spoustu zábavy.

Oslavte Valentýna po svém! Zdroj: Pinterest

Uvařte tentokrát společně

Pamatujete si na ikonickou scénu z amerického filmu Hot Shots? Společné vaření je zábava a není nutné, abyste si lámali hlavu s Hovězím po Burgundsku. Sáhněte po zaručených kombinacích – vyzkoušejte například obložené talíře, čerstvé křupavé bagety a nebo další dobroty od Nicolas Vahé.

Hodinky

dobrý vkus a chcete, aby na rande s vámi přišel vždycky v čas? Podívejte se na dokonalé minimalistické hodinky od holandské značky Cluse, jsme si jisti, že dodají pomyslnou „třešničku na dortu“ jeho stylu.

Řekněte to šperkem

Přestože už dlouhá léta vypadáte jako čerstvě zamilované hrdličky, letos ji opravdu překvapte! Stylová a minimalistická abeceda od Design Letters to řekne za vás. Namixujte počáteční písmena vašich jmen, doplňte opálem a stylový dárek je na světě.

Láska

Přírodní kosmetika

Jemnou kosmetikou, která pokožku příjemně vyživí, nikdy nic nezkazíte. Přírodní kosmetika neobsahuje parabeny ani silikony, je šetrná k tělu i k přírodě, takže ji mohou používat i ti citlivější jedinci.

Náš valentýnský tip: mýdla společně vyzkoušejte ihned po rozbalení.

Květiny

Nesmrtelná klasika, protože něžné květy potěší každou ženu. Vyberte její oblíbený druh, nechte uvázat kytici a darujte ji i s krásnou vázou. Když nastane jejich čas, váza zůstane na dlouhá léta. Inspiraci načerpejte zde.

Nová kniha

Vypadá to u vás doma jako ve veřejné knihovně? Možná jste na stopě dokonalému dárku! Knihou rozhodně nikdy nic nezkazíte, orientujte se podle zálib obdarovaného. Móda a styl, bydlení, omalovánky, cestopisy nebo kuchařky, v sekci knihy jistě na něco narazíte.

Hygge pohoda

Napište milostný dopis

Vzpomínáte si na ty doby, kdy neexistovaly sms, emaily ani jiné moderní vymoženosti a jediný způsob jak vyznat lásku byl napsat dopis? Dopřejte si trochu nostalgie okořeněnou špetkou retra a pusťte se do toho! A pokud máte chuť popustit uzdu své fantazii, najděte designový bloček a sepište do něj všechny své nejoblíbenější básně.

Jste sehraný tým?

Víno do skleničky, něco dobrého na zub a hurá na deskovky! Užijte si starou dobrou zábavu nad hrami z vašeho mládí nebo vyzkoušejte vědomostní. Krásně si tím procvičíte své mozkové závity.

Pomalé ráno

Dopřejte si ten luxus a nechte se překvapit. Co může být romantičtějšího, než se ráno probudit vůní čerstvé kávy a snídaní do postele. Začněte společně odpočinkový den a užívejte si pohodu plnými doušky.

Dejte si rande

Sejděte se ve vaší oblíbené kavárně a vypněte telefon. Dejte si kávu přesně tak, jak ji máte rádi a společně se odměňte velkým kouskem dortu. Proberte všechno, jako byste se dlouho neviděli, zavzpomínejte na vaše první setkání a nechte se dál unášet rozhovorem.

Důležité klíče

Pokud cítíte, že je čas posunout váš vztah o něco dál, na svatého Valentýna udělejte další krok! Darovat klíče od bytu, je jako někoho definitivně pustit do vašeho života, projevit důvěru a poodhalit další kousek skládačky.

Nekonečné hodiny zábavy

Pokud sdílíte stejnou vášeň pro nikdy nekončící dobrodružství seriálů přímo ze své pohovky, nejlepším dárkem bude jistě účet u některé ze služeb jako je například Netflix. Potom už jen teplá deka, něco na zub a vy dva!

Pohodový večer

Dávejte lásku i mimo sv. Valentýna, zkuste dát svým polovičkám najevo, že vám na nich záleží, i když není svátek všech zamilovaných. Vždycky si můžete zavolat do vaší oblíbené restaurace, po cestě z práce si přichystané jídlo vyzvednout a užít si společné chvíle pohody jen tak. Je vám to povědomé? Ano, ten příjemný pocit klidu, uvolnění a štěstí… To je hygge! Doufáme, že jsme dali pár tipů těm, kteří doposud tápali a přejeme vám, aby vaše přípravy byly pohodové, stejně jako celý svatý Valentýn.

Co vás na sv. Valentýna nejvíc potěší? Dostali jste někdy dárek, který vám vyrazil dech? Těšíme se na vaše příběhy!

 

Za celý tým Bella Rose, Nikola.

 

Inspirujte se další náloží dárků k Valentýnu ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!