Spolu s podzimem přichází nejen chladnější počasí, ale také pořádná dávka inspirace z naší vlastní kolekce. Začalo to několika lžičkami, svíčkami, hrnečky a dnes už se u nás můžete těšit na spoustu dalších produktů, které jsme s láskou vytvořili. Chcete vědět, které to jsou? Připravte si něco dobrého na talířek, pohodlně se usaďte a zachumlejte se do deky, dnes jich pro vás totiž máme z kolekce Bella Rose spoustu!

Už delší dobu spolupracujeme s úžasnou krasopiskou Zuzkou Bártíkovou, kterou můžete znát pod názvem Flatwhite lettering. Vytvořila nám nádherné originální nápisy, které používáme nejen na hrnečcích, ale nyní je můžete vidět i na talířkách. Další kreativní a šikovnou osobu, kterou jsme oslovili, je Myyna alias Mankai Paper. Namalovala nám nádherné ilustrace šité na míru tak, aby přesně odpovídaly našim představám a zboží, které u nás najdete. A povedlo se to na jedničku! Pojďte se mrknout, jak celá tato spolupráce dopadla a co je vlastně u nás nového.

Květináče s vtipnými nápisy

květináče s nápisy

Na jaře zasadit, na podzim přesadit, několikrát do měsíce pohnojit, postříkat proti škůdcům… Taky máte občas pocit, že z péče o pokojové rostliny snad vyrostete? Nebojte, budou to vaše květinky, co s láskou vyrostou. A pokud sem tam s pěstováním bojujete, pak právě pro vás je jako stvořený obal na květináč s vtipným nápisem, který vám dodá kapku optimismu.

Naše porcelánové obaly na květináče jsou vyrobeny v České republice podle návrhů kreativního týmu Bella Rose. A že byla sranda nápisy vymýšlet! Najdete je u nás ve velikosti 10 cm a 13 cm.

Vintage lžičky s nápisy

lžičky s nápisy

Nádherné vintage lžičky La De Da Living, které hledají po celé Británii dvě sestry jsou přesně ty, které jsme si zvolili pro své nápisy. Už delší dobu s touto značkou spolupracujeme a necháváme si u ní ručně vyrazit naše české a slovenské nápisy. Nyní se naše sbírka rozrostla o několik nových nápisů, které můžete znát například z hrnečků. Líbí se nám, že žádná lžička není stejná, může být i několik desítek let stará a určitě bude opředena tajemstvím. Je to skvělý tip na dárek pro někoho, na kom vám záleží.

Papírnictví, které si zamilujete

papírnictví Bella Rose

Pokud milujete zkrášlování diáře, plánovače, kalendáře a všeho, co vám přijde pod ruku, pak si naše nové kousky z papírnictví jistě zamilujete. Jakožto milovníci krásné atmosféry jsme nemohli vynechat ani tuto oblast, proto v kategorii najdete nové washi pásky, samolepky s obrázky nebo samolepky s plány a úkoly. Naším přáním bylo, vytvořit takové samolepky, které by vám jednak usnadnili organizaci a plánování, ale také aby vás takové plánování bavilo. Dali jsme tu hlavy dohromady a společně jsme vymysleli několik nápisů, které bychom sami v diáři nebo kalendáři využili. Doufáme, že se vám budou líbit!

Vánoční novinky Bella Rose

vánoční novinky Bella Rose

Kromě ostatních pokladů jsme se rozšoupli a vymysleli několik vánočních novinek, které nám přímo mizí pod rukami. Máme z nich neskutečnou radost, dlouho jsme ladili sebemenší detaily, vymýšleli motivy a nápisy a nakonec, když jsme samotné produkty drželi v ruce, předčili naše očekávání.

vánoční novinky

Pro naše nejmenší jsme vytvořili dopis pro Ježíška, do kterého mohou napsat své nejtajnější přání. Dále jsme rozšířili sbírku o delší zápalky, samolepky do diáře s vánoční tématikou nebo například vintage lžičku s ručně vyraženým nápisem Miluju Vánoce.

vánoční hrnečky vánoční salátová mísa

vánoční sklenička s nápisem

Dobré jídlo přidává na vánoční atmosféře dvojnásob, proto jsme nemohli vynechat ani porcelán. Kakao si letos můžete vypít z vánočních hrnečků, které zdobí zbrusu nové nápisy, cukroví si naservírovat na talířky a uždibovat salát z nové mísy. Co vám ale pomůže pořádně nasát vánoční atmosféru? Lahodné víno ve vánoční skleničce. Bude ideální k večerním pohádkám nebo klidně i na silvestra.

talířek s nápisem

vánoční rohožka

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na rohožky, které vás přivítají milým nápisem pokaždé, když přijdete unavení z práce. I takové drobnosti totiž dokážou divy a přispějí k navození hezkých vánočních chvilek. Napište nám do komentářů, která z novinek se vám líbí nejvíce, rádi si o nich přečteme.

Přejeme Vám krásné podzimní a zimní dny

MichaelaBella Rose

 

 

Pojďte prozkoumat další vánoční poklady ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!