Mezi nejoblíbenější bytové doplňky a zároveň dárky, se kterými nikdy nešlápnete vedle, patří svíčky. Jsou krásné na pohled a když se zapálí, dokážou navodit příjemnou atmosféru a pohladit na duši. Jaké svíčky na Bella Rose najdete? Pokochejte se naší svíčkovou inspirací. 

Svíček není nikdy dost!

Hledáte inspiraci, čím obdarovat své blízké nebo známé? Svíčky patří mezi dárky, se kterými takřka nemůžete šlápnout vedle.

V naší nabídce najdete svíčky nejvyšší kvality, a to vonné svíčky i bez parfemace. Všechny svíčky zaujmou krásnými obaly a tvary a stanou se tak nádhernou a současně praktickou dekorací Vašeho domova. Dají se koupit samostatně, ale i v sadách. Svíčku také můžete darovat společně se svícnem.

Svíčka třešen s vanilkovou zmrzlinouSvíčky Village Candle jsou nádherně barevné a jsou v nich použity jen ty nejlepší esenciální oleje. Vyrábí se v široké škále vůní a barev. Právě úžasné vůně těchto svíček, Vás budou svádět k tomu, že byste je nejraději ochutnali. To však raději nezkoušejte, svíčku zapalte a potěšte své smysly jejich opojnou vůní. 🙂 Všechny svíčky Village Candle vynikají také dlouhou dobou svého hoření.

 

Obr. Svíčka Třešně s vanilkovou zmrzlinou 278 Kč

Kolekce vonných svíček v retro stylu značky Bougies La Française je naprosto unikátní. Svíčky zaujmou už svými názvy – Školní lepidlo, Krém na boty, Čisté prádlo… Díky těmto originálním vůním si vybavíte dávno zapomenuté chvíle a svíčky se stanou stylovou a voňavou ozdobou každého interiéru.

Pravou francouzskou atmosféru Vašemu domovu vdechnou svíčky s kreslenými motivy. Prostřednictvím úžasných vůní se rázem ocitnete na francouzském květinovém trhu, v pařížském nehtovém studiu nebo třeba na dopolední svačině v překrásných Tuilerijských zahradách u Louvru. Sklenička se dá následně použít jako stojánek na tužky nebo do ní dál můžete dávat čajové svíčky.

 

Dárková kolekce svíček KašmírOriginální luxusní české svíčky Meadows není třeba dlouho představovat. Vzbuzují lásku na první přivonění. Jen jedinkrát je ucítíte a budete vědět. Zapamatujete si je navždy.

Značka Plantes et parfums Provence si zakládá na dodržování původních receptur a přináší tradiční vůně francouzské Provence. Luxusní vonná svíčka Vás vmžiku přenese na pláž nebo provoní Váš interiér svěží vůní verbeny či oliv.

Uvidíte, že s našimi originálními svíčkami u každého sklidíte úspěch. Vložte je do některé z dárkových taštiček a překrásný dárek je na světě.

Prohlédněte si všechny svíčky.

 

Všechny svíčky

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!