Spojte příjemné s krásným a vykouzlete si za pomocí dekorativního osvětlení nezapomenutelnou atmosféru. Chcete si po příchodu z práce vychutnat chvilku sami pro sebe nebo naopak toužíte uspořádat nezapomenutelnou párty, na kterou přátelé budou ještě dlouho vzpomínat? Máme pro vás tip, jak na to! Světelné řetězy dokážou okouzlit barvami, jasem, podtrhnout krásu stromů a celého zahradního posezení. Mysleli jste si, že světýlka jsou záležitosti pouze Vánoc? Ale kdeže! Co říkáte na letní osvětlení bazénu s řetězy nebo lucerničkami, které vytvoří na zahradě příjemnou pohodovou atmosféru? Skvělá představa, že? Nezapomněli jsme ani na závěsné lampy a svítidla s různou intenzitou světla, aby dlouhé večery s knížkou, byly ještě delší. Mimochodem věděli jste, že létavý hmyz odpuzují žlutá světla? Nevěděli? Takových praktických tipů máme pro vás více, tak pojďme na to!

Světelné řetězy

Nebojte se kombinace běžného osvětlení a světelných řetězů, které doladí zahradní posezení k dokonalosti. Milovníci severského minimalismu rozhodně ocení světelný LED řetězvelkými žárovkami vyzařujícími teplé žluté světlo. Jak už jsme zmiňovali, žluté světlo odpuzuje létavý hmyz a světelný řetěz bude tedy i praktickým pomocníkem, jak si užít pohodový večer bez štípanců od komárů. Na výběr máte ovšem i barevné variace, jako je například růžový nebo barevný řetěz hodící se skvěle na letní párty, narozeninové či dětské oslavy.

Venkovní posezení se světelným osvětelním
Místo tak útulné, že ho nebudete chtít jen tak opustit. Užijte si krásnou atmosféru každý den! Zdroj: www.pinterest.com 

Lucerničky

Přítmí a tma je naprosto ideální pro rozsvícení luceren a vytvoření dokonalé romantické atmosféry. Stačí do nich dát vhodnou svíčku nebo smotat LED drátek a působivá dekorace je hotová! Vážíte si života plného lehkosti a umění? V tom případě pro vás máme tip. Zvolte lucerny v boho stylu! Stylové bambusové lucerny, které můžete využít třeba i v zimě ve svém interiéru. Pokud vám v pořízení lucerničky brání dostatek volného místa, nemusíte zoufat. Vsaďte na lucerničky závěsné! Právě díky lucerničkám je tento řetěz stylovou dekorací, jež dodá vaší zahradě romantické kouzlo, a to ať už jej pověsíte mezi stromy, nebo třeba na trám.

Lucerničky navodí tu pravou sváteční atmosféru, ale není třeba omezovat se pouze na sváteční okamžiky! Dopřejte si romantickou atmosféru i ve všední den, uvidíte, jak vám světélka vykouzlí úsměv na tváři! Zdroj: www.pinterest.cz

Lampionky

I lampionků je celá škála, můžete zvolit například závěsný lampionek nebo lampionový led řetěz. Hravá světýlka si prostě nejde nezamilovat, ozdobí skvěle strop, květináčky, zábradlí, nebo postačí řetěz položit jen tak do mističky na stůl a pohodová atmosféra je na světě. K tomu už jen stačí dát si skvělý drink, výtečné jídlo a párty může začít!

Venkovní pohoda a světelné lampionky
Rozsviťte svůj domov pomocí hravého světelného řetězu s lampiónky, které využijete v interiéru, na terase i balkóně. Zdroj: www.pinterest.com

Světelný lampionový řetěz je krásnou dekorací nejen na narozeninovou párty. Vychutnejte si relax na čerstvém vzduchu a vytvořte si útulný koutek za pomocí pár polštářků, dek, květin a světýlek.

Vybrali jsme pár lampionových řetězů pro vaše útulné zákoutí

Je to ale oříšek, vybrat si jen jeden, viďte? Budou to barevné lampionky s třásněmi, plastové kuličky obmotané provázkem nebo světelný řetěz s papírovými lampiony White?

LED světelný drátek

LED žárovičky, se kterými se nudit nebudete. Upusťte uzdu fantazie a popřemýšlejte, jaký kousek by si zasloužil rozzářit. LED drátky jsou určeny převážně k dekoraci různých aranžmá – můžete s nimi vyzdobit květináčky, omotat květiny ve váze nebo třeba trám na terase. K výzdobě můžete využít i oblíbené skleničky Kilner, do kterých po sezóně můžete uskladnit všelijaké dobroty nebo do nich zavařit výbornou domácí marmeládu. Mňam!

LED drátek v zavařovací sklenici Kilner
Využijte stylových zavařovaček značky Kilner k výzdobě venkovního posezení. Zdroj: www.pinterest.com

Nezapomeňte nasvítit cestičky a chodníčky

Lampionky i světelné řetězy vám sice vytvoří úžasnou atmosféru, ale nezapomínejte i na bezpečnost! Osvětlete si příjezdovou cestu či pěšinku na zahradě nebo před domem stylovým světlem na solární napájení! Zahradní světla, která jsou snadná na údržbu, nespotřebovávají žádnou elektrickou energii a můžete je přemisťovat podle libosti. Už žádné karamboly po cestě ze zahradní párty!

zahradní osvětlení u cesty
Nezpomínejte na vaše bezpečí! Posviťte si na cestu ať nezakopnete. Zdroj: www.pinterest.com

Světýlka a svíčky, to je naše. Nedáme na ně dopustit, dotváří to pravé útulno, ať je zima nebo léto. Vytvořte si i vy, relaxační koutek ihned u domu a spojte krásné s užitečným. Tak neváhejte a pořiďte si některý ze stylových kousků a uvidíte, že rozzáříte oči nejen sobě, ale také přátelům!

Krásné chvilky plné světýlek přeje

Petra & Bella Rose

 

 

Vyberte si z nabídky světelných řetězů, které vykouzlí dokonalou atmosféru ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!