Máme na Bella Rose novinku: nádherné švédské hodinky TRIWA!

Pro tuto značku mám slabost už několik let. Vždy když jsem je ve Skandinávii potkala, obdivovala jsem snad každý kousek z kolekce a nikdy se nemohla rozhodnout, který je ten NEJ 🙂

Myslím, že se hodinky úžasně hodí k Odd Molly a dalším skandinávským značkám a doplňkům, které na Bella Rose nabízíme.

Švédská značka Triwa byla založena v Stockholmu v roce 2006 a specializuje se na módní, barevné a hravé hodinky pro každodenní nošení. Inspiraci pro své kolekce hledají všude – v umění, hudbě, filmu…ale třeba i v italské módě. Důležitá je nejen kvalita a design, ale i cenová dostupnost.

Ve své kolekci se neberou tak vážně, jako jejich soupěři – raději tvoří neokázalé, originální a hravé kousky, než by pracovali na složitých funkcích nebo na významném logu, na kterém by mnoho lidí ukazovalo své společenské postavení. Hodinky považují spíše za módní kousek než za funkční časový nástroj.

Zaměřují se proto hlavně na mladé lidi, kteří mají styl a chtějí vyjádřit svoji osobnost. Soustředí se především na design a vzhled než na luxusní složitě propracované mechanismy. Přesto (nebo snad právě proto) se jim podařilo přitáhnout pozornost ve světě módy, velké chvály a opakované podpory a obliby v mnoha časopisech jako jsou například Vogue, Elle či Esquire.

V jejich kolekci najdete mnoho možností – například jasně oranžové výrazné hodinky, decentní jemné tóny vhodné do kanceláře jako krémová, bílá, bronzová, dále třeba černou klasiku nebo barevnou limitovanou verzi dle návrhu pouličního umělce. Stačí si „jen“ vybrat! Velmi originální a oblíbené jsou také hodinky s dvojitým koženým řemínkem!

Triwa se zrátka neustále snaží něčím překvapit, nadchnout každou novou kolekcí všechny své příznivce a jít stále vpřed! V Bella Rose jsme opravdu poctěni, že ji můžeme dovážet do České Republiky.

Přikládám několik fotek, ale podívejte se na celou kolekci na jejich stránkách: www.triwa.com

V našem on-line obchůdku jsme právě naskladnili první základní nabídku, kterou budeme postupně rozšiřovat o nové kolekce:

Jsem zvědavá – jak vám se Triwa líbí? Moc se těším se na vaše komentáře! 🙂

Martina

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!