Ten dokonalý moment plný lásky, souznění a naprosté oddanosti známe z romantických filmů všechny – zažila ho Carrie s Božským, Bridget Jones s panem Darcym a téměř každý princ a princezna všech pohádek světa. Je to magická chvíle. Svět se přestane točit. Nevěsta má nadpozemské šaty, něžný make-up a i ten jinak nejneposednější vlásek drží protentokrát tvar romantické vlnky.  Ženich má perfektně padnoucí oblek, sexy úsměv a jiskru v očích. A ach ta chemie – až dech se tají a husí kůže naskakuje. Svatebčané ani nedutají, vzduch je natlakovaný souzněním, vřelými city i nevyřčeným vyznáním. To vše dokresluje nejmilejší romantický song obou. Vzájemné ano-ano už je pak jen třešničkou na tom nejlahodnějším svatebním dortu. Tohle je zkrátka ono – pověstné šťastně až do smrti!

Zdroj: Pinterest

Čekáte návrat do reality? Nebojte se, dokonalá svatba nemusí zůstat jen pouhopouhou fantazii. Ostatně nejkrásnější svatby jsou stejně ty jednoduché, radostné, s kapkou hřejivé pospolitosti a spoustou lásky – o tu jde přeci především! Tak dejte na frak všem romantickým komediím a užijte si den D od začátku až do konce! Přinášíme vám tipy nejen na neotřelé svatební dekorace, které vaše hosty zaručeně odzbrojí, ale podělíme se s vámi také o nejnovější trendy nadcházející svatební sezóny. Tak směle do toho!

Modrá je dobrá!

A začneme pěkně od pánů. Navy blue is the new black – námořnická modř je letošní absolutní trefou do černého – a to zejména pro formální svatby. Čím temnější, tím lepší! Vedle ale nešlápnete ani lehce rošťáckým lookem – v módě jsou ležérní kšandy a zelená i nadále svítí pro neotřelé dřevěné motýlky.

Zdroj: Pinterest

Šaty inspirované pavučinou a mořskou pěnou

To není sci-fi, ale nejnovější svatební trendy! Něžné krajkové šaty si i nadále užívají své místo na svatebním výsluní. Složité motivy však nečekejte. Do popředí se dostávají křehce působící kousky inspirované přírodou. Svatební šaty by neměly působit příliš vyzývavě, svůdnost je ale naopak povolena. Šaty by měly podtrhovat především osobnost nevěsty. Její přirozenou krásu dokreslí jednoduché líčení a jemné vílí vzezření podtrhne romantická čelenka – ideálně z darů přírody samotné.


Zdroj: Pinterest

Oblíbená fialová versus růžovozlatá

Svatebním dekoracímsvatebnímu stolování budou v roce 2018 vévodit zejména metalické barvy – stříbrná, zlatá a zlatá s růžovým nádechem. Mezi svatebními trendy se stále drží také oblíbená fialová, které bude letos šlapat na paty také jemně růžová, světle zelená a tyrkysová.

Lesk drahých kovů nemine ani svatební oznámení, kterému bude hojně zdobit populární kaligrafické písmo.

Zdroj: Pinterest

Svatba „pod širákem“

Plánujete obřad pod širým nebem? Pak můžete oživit svatební stolování stylovým papírovým nádobím v hravém nebo luxusním provedení. A nezapomeňte ani na milou vzpomínku pro vaše hosty – originální papírová jmenovka s nějakou tou drobnůstkou na památku, je zaručeně potěší. Co by na vaší svatbě nemělo chybět dál? Určitě světýlka! Nic nedodá místu tak výjimečnou a pohodovou sváteční atmosféru jako žárovičky všech tvarů a velikostí. Vsadit můžete na klasiku v podobě romantických světelných řetězůlucerniček, anebo využít drobných světelných LED drátků a okouzlit své hosty něžnými detaily třeba přímo u sváteční tabule.

Zdroj: Pinterest

Romantické detaily

Na detailech zkrátka záleží. Jsou to právě zdánlivé maličkosti, které vykouzlí to nejromantičtější svatební zázemí. Překvapte své hosty stylovými svatebními dekoracemi: prskavkou ve tvaru srdce, nafukovacími balónky v barvách červánků, rozpustilou svatební girlandou, retro cedulí s vtipným nápisem nebo příbory s romantickým poselstvím. Pokud toužíte ještě po dalších svatebních skvostech, mrkněte se do naší kategorie svatebních dekorací a doplňků. Jestli ani po tom všem nepůjdou vaši hosté do kolen, nechejte je kreativně vyblbnout a zároveň zvěčnit ve fotokoutku.

Zdroj: Pinterest

Svatební vychytávky

Hitem sezony 2018 budou květinové ozdoby – poupátka v závěsných mini vázičkách, květinové girlandy nad svatební tabulí a dekorační květinové řetězy. Svatby se obecně ponesou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody. Dorty budou minimalistické dozdobené květinami nebo lesními plody. Na ústupu je také samotná svatební formálnost. Není potřeba svazovat se žádnými zažitými pravidly. Popusťte uzdu své fantazii a svatbu si udělejte podle svého gusta. Nebojte se prohánět bosky po rozkvetlé louce v bohémských šatech a čelence ze sedmikrásek, nebo si přes krajkové šaty přehodit koženou černou bundu s hroty a vstříc zářivým zítřkům vyrazit na Harley-Davidson.

Zdroj: Pinterest

Svatební dary

Pokud hledáte perfektní svatební dárek, který by novomanželům navždy připomínal jejich významný den, určitě si zamilujete originální vintage lžičky La de da! Living s romantickým poselstvím – co například ty s nápisem He asked, She said YES (On ji požádal a ona řekla ano)? Pobavený úsměv na rtech obdarovaným vykouzlíte netradiční svíčkou s milým poselstvím. A určitě bychom neměli opomenout ani na láskyplné sošky Willow Tree, které jsou tím pravým strážcem rodinného krbu.

Wedding Bazaar

Ať už jste čerstvě zasnoubená, anebo jen dolaďujete poslední svatební detaily, určitě si nenechejte ujít 3. ročník úspěšného brněnského Wedding Bazaaru s přehlídkou těch nejnovějších svatebních doplňků a dekorací, na kterém můžete od 12. do 13. 1. navštívit také náš Bella Rose stánek.

Zdroj: Pinterest

Pevně doufáme, že vám naše svatební tipy přinesly alespoň malou  inspiraci a svůj svatební den si užijete jako opravdová princezna – pěkně v klidu a s grácií!

Vendula & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!