Čeká vás v roce 2019 svatba a přemýšlíte, co bude tento rok trendy? Kromě toho, že nás můžete potkat 11. a 12. 1. 2019 na Wedding Bazaaru v Brně, kam si s sebou přivezeme to nejkrásnější ze svatební kategorie, ♥ můžete načerpat inspiraci i z tohoto přehledu. My jsme totiž nelenili a udělali průzkum těch nejkrásnějších svatebních trendů, které budou v roce 2019 IN! Udělejte si pohodlí, zabalte se do teplé deky a načerpejte inspiraci.

Místa na svatební obřad i hostinu

Obřad na radnici a hostina v místní restauraci opodál vás moc neláká a raději byste svůj vysněný den strávili v něčem netradičním? Pak jste tu na správném místě. Máme pro vás totiž 2 tipy na místa, která dokážou vykouzlit pohádkovou a nezapomenutelnou atmosféru.

Svatba ve stodole

Stodoly jsou čím dál oblíbenějším místem jak pro obřad samotný, tak i pro hostinu. Se správnými dekoracemi z něj dokážete vykouzlit útulné a romantické místečko. Rustický nádech stodoly se perfektně kombinuje s vintage kovovými stoly a židlemi a elegantní květinovou výzdobou. Vchod do stodoly bude vypadat krásně obložený svíčkami v zavařovačkách podél cesty a uvítací cedulí z palet.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Industriální budova s hřejivým rustikálním dotekem

Opakem rustikální svatby ve stodole je svatba v industriálním místě. V roce 2019 budou trendy místa připomínající továrny nebo komerční prostory. Důležitý je tu dostatek velkých oken, které propustí spoustu světla. Do takových místností pak použijte dřevěné stoly, kovové židle a dodejte špetku zeleně. Klidně květiny v malých květináčcích nebo velké květiny ve vázách. Hřejivý a romantický pocit pak dodají svatební dekorace a světelné řetězy, které do takového místa skvěle zapadnou.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Svatební šaty, které ovládnou rok 2019

Svatba je (ve většině případů) záležitostí jednou za život, proto si dejte záležet i na výběru svatebních šatů, které budou v tento den jednou z nejdiskutovanějších věcí vašich hostů.  Je jich na výběr spoustu a občas je obtížné se v nich vyznat. Pokud ale chcete jít s dobou, vsaďte na ty, které budou v roce 2019 skutečně IN. Prozradíme vám hned několik tipů. Jdeme na to!

Přečtěte si také naše tipy na nejkrásnější svatební dary

Krajka

Krajka na svatebních šatech je oblíbená už pěknou řádku let. V posledních letech ji ale svatební návrháři dokážou zakomponovat tak kvalitně a stylově, že si určitě nebudete připadat, jako byste na sobě měla šaty po babičce. Trendy jsou splývavé šaty bez spodničky s kruhem, pro odvážné i s odhalenými zády. Pokud dáváte přednost venkovní svatbě, budou takové šaty pro vás ideální a udělají z vás přímo bohémskou vílu.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Mašle

Mašle jsou posledním módním výstřelkem z přehlídkových mol, který ovládne rok 2019. Ať už je to velká mašle vzadu nad sukní nebo v pase. Tento trend je čím dál oblíbenějším a jen tak se nevidí. Pokud se nebojíte lehké výstřednosti, pak mašle rozhodně stojí za zkoušku!

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Svatební účesy, které budou v roce 2019 kralovat!

Ani svatební účesy neunikly našemu hledáčku. Existuje mnoho typů účesů, někomu sluší ten, někomu zase ten, někdo má delší vlasy, někdo musí kouzlit s krátkými a ve výsledku to vždycky nakonec dopadne krásně. My jsme pro vás dneska shrnuli pár účesů, ve kterých letos skutečně zazáříte.

Chic elegantní drdol

K elegantním šatům padne dokonale. Uhlazený styl a jednoduchý drdol dokážou divy. Tento účes dá skvěle vyniknout šatům i líčení nevěsty a bude slušet i starším ženám.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Půlka rozpuštěná, půlka sepnutá

Pokud dáváte přednost uvolněnějšímu stylu, pak si tento účes určitě zamilujete. Vypadá krásně jak na narovnaných vlasech, tak i na zvlněných. Navíc se do něj dají zaplést i květiny, které celý účes pozvednou na vyšší level.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

To byl náš přehled trendů pro rok 2019. Přejeme Vám, ať se Vám svatební vydaří podle představ a zažijete kouzelný čas, na který jen tak nezapomenete.

Michaela a Bella Rose

 

Vše pro dokonalou svatbu ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!