Vaše děti si ještě užívají prázdnin, ale vy už začínáte přemýšlet, jak jim zpříjemnit návrat do školních lavic? Kromě lákadel ve formě příslibů opětovného setkání s kamarády a milou paní učitelkou je určitě pozitivně naladí na školní notu pár zbrusu nových školních pomůcek.

dětský kufřík Blush

A tak ještě než 1. září vyrazíte shánět všechny ty předepsané sešity se správným odstupem řádků, tužky příslušné tvrdosti a kuličková pera, zkuste jim s námi v předstihu vybrat pár opravdu stylových školních potřeb, se kterými se budou do školy určitě těšit!

Kufřík na výtvarku

Pastelky a vodovky, tempery a štětce, modelína…to vše a ještě mnohem více budou děti potřebovat mít ve škole pěkně pohromadě. Pořiďte dětem na výtvarné potřeby sadu roztomilých a praktických kufříků – v největším se zabydlí pomůcky na výtvarku, do středního si mohou dát třeba pastelky a fixy a nejmenší jim nechte na tajné poklady.

Dětský kufřík Bloomingville

Zvláště prvňáčci budou určitě nadšení, že kromě nové aktovky

dostanou i vlastní školní kufřík a vy se budete moci brzy potěšit jejich výtvarnými dílky

Taška na cvičební úbor

Namísto často používané, ale naštěstí čím dál méně oblíbené igelitky uložte dětem přezůvky nebo cvičky a oblečení na tělocvik do některé z plátěných tašek od Bloomingville.

Dětská plátěná taškaMenším dětem se určitě zalíbí potisk ilustracemi zvířecích kamarádů,

větším školákům v rámci procvičování angličtiny sednou tašky s nápisy vybízejícími k akci

Krabička na svačinu

Skoncujte se zbytky svačin, které objevíte na dně školního batohu až po důkladné inspekci. Svačinové boxy a krabičky ochrání i měkké ovoce před rozmačkáním mezi učebnicemi a navíc jsou krásné! Uvidíte, že i těm největším odpůrcům vitamínů bude zdravá svačinka z barevných krabiček chutnat tak, že už žádné zbytky nebudete muset řešit!  Nezapomeňte ani na pitný režim a připravte dětem jejich oblíbenou ovocnou šťávu do stylové lehounké lahve od Bloomingville.

Krabička na svačinuKrabička na svačinu Girls Star od Rice pojme větší svačinu i ovocný zákusek

Školní potřeby v dětském pokojíku

Pokud máte doma budoucího prvňáčka, určitě jste už museli udělat pár změn v jeho dětském pokojíku. Psací stůl a židle jsou už na místě, zátěžová zkouška vás ale teprve čeká, až vaše dítko přinese domů všechny učebnice, sešity a poznámkové notýsky. Zásuvky psacího stolu obvykle vše nepojmou, a proto není nikdy na škodu zavěsit nad stůl jednu nebo dvě poličky na drobné školní pomůcky, aby váš školák měl vše na očích.

Poličky a úložné boxy Bloomingville

Poličkyúložné boxy se budou skvěle hodit na ukládání školních pomůcek

 

Na učebnice zase dobře poslouží úložný box na kolečkách, který lze lehce zasunout pod stůl nebo jednoduše přemístit k posteli, pokud by si snad váš student potřeboval před spaním zopakovat látku. Také školní batoh by měl mít po příchodu domů své pevné místo. Proč jej nezavěsit na stylový věšáček v dětském pokoji nebo v předsíni, kde aktovka počká na ranní vyzvednutí?

Dětský háček Rabbit/Beaver

Králík nebo bobr? Vyberte dětem stylový háček na zavěšení školní aktovky!

Nástěnka

Každé dítě školou povinné se postupně učí dělit svůj čas mezi školní povinnosti a zábavu. Aby bylo co nejdříve v tomto směru samostatné, zavěste mu nad psací stůl pořádnou nástěnku, kam si připne svůj rozvrh hodin, seznam úkolů do školy a vystaví svoje školní výtvory i diplomy ze sportovních klání.

Tabule s nástěnkou na vzkazy

Prvňákům a mladším dětem se určitě zavděčíte nástěnkou kombinovanou s tabulí,

na které si mohou i doma procvičovat psaní prvních písmenek

 

Kam s tužkami?

Tužky a pera a jsou základní školní pomůckou a od 1. třídy už budou vaše děti stále provázet. Proto je budou chtít určitě mít uložené hezky při ruce na psacím stole. K tomu nejlépe poslouží kalíšek, který bude jen jejich. Udělejte jim radost některým z kolekce Bloomingville, ti nejmladší se určitě budou radovat z pohárku na tužky „podepsaného“ počátečním písmenem jejich jména.

 Hrnek Abeceda

Keramické hrnečky z kolekce Abeceda od Bloomingville

Písmenka

Speciálně pro prvňáčky máme jeden tip navíc. Aby se jim nová písmenka dobře učila, zavěste jim na zeď plakát s veselou abecedou od Maileg, se kterým si mohou při učení písmenek i trochu zacvičit. Do postýlky jim zase můžete pořídit písmenkového „mazlíka“.

Plakát Jógová abeceda

Plakát Jógová abeceda, Maileg

 

Užijte si zbytku prázdnin a nezapomeňte 1. září vykročit pravou nohou!

Ivana & Bella Rose

Dánská designová ikona OYOY je dokonalým ztělesněním severského minimalismu smíchaného s dostatečnou dávkou hravosti. Rozveselte svou ložnici roztomilým polštářkem a vašemu nádobí udělejte radost vtipnou utěrkou.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!