Objevovat nové značky, zkoušet rozmanité styly a hledat nevšední kombinace, to nás zkrátka baví. Proto vám tak rádi přinášíme novinky ze světa interiérového designu, které vás jednou nadchnou svou originalitou, podruhé smyslem pro detail a poté zas svým luxusním, minimalistickým kouzlem. Pokud chcete naše nejnovější značky poznat o trochu víc, dejte se s námi do čtení.

Mezi nové značky na Bella Rose vítáme tentokrát venkovskou Strömshaga, bohémsky laděný Bungalow a minimalistické Kuishi. Pojďte objevit jejich filosofii a poznejte, do jakých interiérů se budou hodit nejvíce!

stromshaga

STRÖMSHAGA: Vintage pohádka pro byt i chatu

  • Jaká je: vintage, rustikální, venkovská, osobitá
  • Ideální pro: milovníky venkovských interiérů a vintage doplňků
  • Nepřehlédněte: petrolejky, džbány, svícny

Stačí projít dveřmi a dýchne na vás atmosféra z jiného světa, jiného století. Pokud by se podobně dalo nahlédnout na váš interiér, bude pro vás švédská značka Strömshaga jako stvořená. Poskytne vám totiž nejen perfektní základ pro interiér ve vintage venkovském stylu, ale dodá vám i nezbytné koření, bez kterého se takto laděný interiér rozhodně neobejde. V zásobě má totiž perfektní doplňky, u nichž dbá jak na autentický design, tak na kvalitní materiály.

Přeneste se o pár desítek let nazpět a vneste si domů rustikální kouzlo venkova

Od značky Strömshaga si bezpochyb zamilujete krásné vintage petrolejové lampy, které jako by vypadly z pohádkových roubenek. Namísto světla je používat nemusíte, avšak pro dokreslení atmosféry na terase nebo při posezení za podzimního šera jsou nenahraditelné. Stačí otočit kolečkem a vysunout knotek!

petrolejové lampy
Petrolejové lampy vytvoří dokonalou atmosféru starých dobrých časů.

Neméně vám učarují svícny, zejména ty pro vysoké svíčky. Hodit se budou jak do interiérů s venkovským nádechem, tak i do těch, které jsou zařízené primárně v jiném stylu. Přehlédnout nelze ani doplňky do kuchyně, jako jsou dózy, podnosy nebo džbány – ty využijete rovněž na zahradě.

Vztah s přírodou byl před lety velmi důležitý, u Strömshagy proto najdete i spoustu doplňků na zahradu. Například vintage dřevěné kolíčky nebo košíky na všechnu úrodu!

doplňky Strömshaga

vintage terasa
Strömshaga dokáže vytvořit útulno také na terase. Stačí přidat pléd!

 

bungalow denmark

BUNGALOW: Bohémský styl v luxusním podání

  • Jaká je: moderní, boho, etno, barevná
  • Ideální pro: hravé, přesto elegantní duše, které si potrpí na kvalitu
  • Nepřehlédněte: polštáře, nádobí, dřevěné doplňky

Dánská značka Bungalow je připravená rozsvítit každý interiér náloží barev a rozmanitých vzorů, které k sobě však krásně ladí a vzájemně se doplňují. Přívětivý bohémský design v sobě nezapře ani silný vliv jihoasiských, zejména pak indických uměleckých stylů, které najdete především na plédech, polštářích a dalším bytovém textilu. I přes svou zjevnou hravost umí být Bungalow ve správných rukou i elegantní tečkou v jinak monotónním interiéru.

Žíhaná keramika, která rozzáří každou kuchyni

Důraz na kvalitní materiály a praxe v ruční výrobě posunuje značku Bungalow na vyšší úroveň. Především talíře, mísy a další keramické nádobí oceňují milovníci designu pro jeho originalitu a jedinečný vzhled žíhané glazury, která dokonale zapadá do boho interiérů. S několika kousky keramiky na stole rozehrajete hru plnou barev, která navnadí ke stolování, ať už budete podávat bohatý oběd nebo pouze dezert ke kávě.

bungalow nádobí
Keramika značky Bungalow je obojí: barevná i nadčasová.

Barevné polštáře, základ boho interiéru

Bytový textil je důležitou součástí nejen bohémsky laděných domácností. Stará se o útulnost a je jakousi nevyslovenou, přesto vždy přesvědčivou pozvánkou k posezení na gauči, v křesle nebo dokonce na zemi. Povlaky na polštáře v široké škále barev a textur dodají šmrnc každému posezení, stejně jako hřejivé plédy. V kuchyni pak nezapomeňte na pestrobarevné utěrky!

Díky velkému rozsahu produktů si můžete finální výsledek uzpůsobit svému vkusu na míru. Pomocí dekorací, jako jsou vázy, šperkovnice, papírové krabice nebo dřevěné kuchyňské pomůcky, snadno předáte přesně takový dojem, jaký si představujete. Bude to boho, spíše etno nebo raději sedmdesátková nahodilost?

bungalow nádobí

bungalow polštáře

bungalow-polštáře
Čím doladíte obývací pokoj? Originální vázou nebo polštářky?

 

kuishi

KUISHI: Skleněné dávkovače na mýdlo s minimalistickou duší

  • Jaká je: minimalistická, nadčasová, praktická
  • Ideální pro: každého, kdo chce nahradit plastové lahvičky sofistikovanějšími kousky
  • Nepřehlédněte: obdélníkový dávkovač mýdla, skleněné rozprašovače

Skleněné dávkovače na mýdlo, rozprašovače a lahvičky britské značky Kuishi si vás získají svým jednoduchým designem, který jako by vypadl z koupelen luxusních hotelů. Přesto je Kuishi dostupné všem, kteří milují zemitost jantarově hnědého skla a praktické doplňky do domácnosti, na které je vždy spoleh. Kvalitní výroba z recyklovaného skla dává doplňkům do koupelny i kuchyně jedinečný nádech a díky dlouhé životnosti se stará o šetrnější přístup k přírodě.

Dokonalé souznění mezi přírodou a estetikou moderního domova

Skleněné dávkovače na mýdlo budou estetickým i praktickým pomocníkem do koupelen i kuchyní. Díky různým velikostem do nich snadno přelijete jak tekuté mýdlo, tak i prostředek na nádobí nebo tekutý prací prášek. Šikovné pumpičky se postarají o pohodlné dávkování, zatímco minimalistický design si poradí se zapadnutím do jakéhokoliv interiéru.

Hodit se vám budou i skleněné rozprašovače, a to nejen na kropení pokojových rostlin, ale také na čističe nebo domácí čisticí přípravky. Skleněné nádoby s sebou můžete vzít do lokálního bezobalového obchodu a opakovaně je plnit, aniž byste museli dokola kupovat drogerii v plastových lahvích.

skleněný rozprašovač Kuishi

sklenice kuishi

Odhalily vám naše nové značky nějaké oblíbence? Podívejte se na celou nabídku a vyberte si kousky přesně podle vašeho gusta, které osvěží vaši domácnost a zapadnou do ní jako ulité. Věříme, že mezi nimi takové objevíte!

Příjemné hledání těch správných kousků přeje

Michaela & Bella Rose

Rádi byste objevili víc než nové značky? Pokračovat můžete třeba tady:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!