Je to až k nevíře, ale už je to 14 let, co společně ve svých domovech vytváříme pohodovou atmosféru. Jsme neskutečně vděční za naše úžasné zákazníky, kamarády a partnery, díky kterým máme stále možnost přenášet atmosféru dál. Oslavte s námi naše narozeniny a pojďte si přečíst pár slov od zakladatelky Bella Rose Martiny a poznejte maličko víc zákulisí.

zakladatelka bella rose

Už 14 let produkty z Bella Rose zútulňují domovy svým zákazníkům. Co bys řekla, že se za poslední roky povedlo?

Řekla bych, že za poslední roky neuběhl v našem Bella Rose týmu týden, kdy bychom něco nevylepšovali nebo nepracovali na posunu vpřed. Velkou radost mám ze všech brandových kolekcí a spoluprací, které se povedlo vytvořit. Ono totiž vytvořit produkt od první myšlenky a návrhu až po reálné zhmotnění na skladě je velmi náročný proces. Proto u všech těchto novinek jsem dojatá, když se objeví na e-shopu a můžeme ho představit zákazníkům.

balíček bella rose
Poznejte 10 věcí, na kterých nám záleží

Také jsme za poslední roky vyladili procesy v logistice, abychom zvládali odeslat více balíčků v kratším čase a také jsme našli ekologičtější obalové materiály, do kterých balíme většinu objednávek, samozřejmě pokud to materiál a typ produktu dovolí. Rozšířili jsme také nabídku ekologických nebo ručně vyráběných značek a produktů a i mnoho našich stávajících značek začalo intenzivně hledat cesty, jak do výrobního procesu začlenit udržitelnější cesty. Věřím, že tento trend bude i nadále sílit. Podařilo se nám také navázat spolupráce s několika novými vysněnými značkami, které jsem si na Bella Rose už dlouho přála.

Poslední dobou je to na Bella Rose samá novinka. Je nějaká značka nebo konkrétní produkt, který sis zamilovala?

Mezi moje oblíbené novinky patří dánská značka AUDO Copenhagen (MENU x by Lassen), která si patří mezi dražší, ale zase má neuvěřitelně nadčasové kolekce a na jejich tvorbě se podílí mnoho talentovaných dánských designérů. Pokud si pořídíte nějaký jejich designový kousek, můžete se spolehnout na to, že bude i za mnoho let stále in a bude ozdobou vašeho domova.

designové doplňky

Velkou radost mám i z pečlivého kurátorského výběru plakátů od kodaňského The Poster Club. Obecně je hodně těžké najít opravdu zajímavé plakáty na zeď a tato značka je zárukou, že nemůžete udělat chybu. Navíc se všechny plakáty dají skvěle kombinovat a vytvořit z nich doma i svoji osobní nástěnnou galerii. V Dánsku jsem si zamilovala i značku Eva Solo pro jejich designové nádobí.

Velkou radost mi nedávno udělala nová značka papírnictví Kartotek Copenhagen. Chyběla mi v naší nabídce minimalistická značka zápisníků a kreativních potřeb a Kartotek má nádherné barvy a vzory. Taky miluju jejich přáníčka, které nejsou jen o narozeninách nebo výročí, ale inspirují k oslavě mnoha malých momentů jako je poděkování, podpora, oslava úspěchu, nového domova nebo jen vzkaz, že nám někdo chybí nebo si ceníme toho, co pro nás udělal. Přesně tato myšlenka je mi osobně velmi blízká a těším se, koho v mém okolí malými dárečky a přáníčky překvapím.

eva solo a kartotekProzraď nám, na co se můžeme v budoucnu těšit?

Jsem opravdu vděčná, že i po 14 letech máme stále plno nápadů a nových projektů, které chystáme. Právě pilně  “vyšíváme” na tolika krásných projektech, že se nemůžu dočkat, až vám je všechny představíme. Mnoho z nich bude ale do poslední chvíle překvapení, takže je ještě nemůžu prozradit. Těšit se ale můžete i na nové krásné značky, nádherné limitky z naší vlastní brandové kolekce nebo inspirativní spolupráce s šikovnými lidmi kolem nás. V brzké době přidáme na e-shop ještě několik nových menších značek a už máme objednanou i většinu vánočních kolekcí. Co jsem mohla zatím vidět katalogy nebo vzorky v showroomech dodavatelů, máme se na co těšit.

Děkujeme, že s námi vytváříte atmosféru ♥

Michaela, Martina a Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!