S novým rokem přichází mnohé. Od nových předsevzetí a životních rozhodnutí až po nové cíle. My v Bella Rose jsme s nový rok začali jak se patří a jak je pro nás typické – s novými produkty z naší vlastní kolekce. Mezi autorskými produkty jsou proto nové sklenice na víno i pivo, ale také originální pivní půllitry. Není to však ani zdaleka vše, co se nám v hlavě urodilo a co vzešlo pod rukama českých výrobců.

Pojďte dnes poodhalit tajemství nové kolekce, která potěší nejednoho milovníka dobrého pití či roztomilých papírenských drobností!

originální sklenice

Sklenice na víno, pivo i whisky. Objevte je všechny!

S nápady na skleničky se to u nás vždy jen hemží. Snad proto, že každý z nás má své oblíbené (alko)pitíčko; snad proto, že u dobrého pití a jídla je vždy skvělá atmosféra, ať se děje cokoliv. Sklenic na víno a pivo zkrátka nikdy není dost, zvlášť, když se sejde velká společnost. A znáte to – dobrých lidí se vždy vejde! V nové kolekci Bella Rose proto najdete hned několik nových vinných sklenic s nápisem, které vás zaručeně rozveselí ještě dřív, než si stihnete vytvořit svou hladinku.

Vyberete si nápis Zítra je taky den nebo raději Nechlastám, degustuji? 🙂 Tyto sklenice na víno si zamilujete vy i vaše kamarádka, na to se můžete spolehnout!

sklenice na víno

sklenice na červené víno
Všechny nápisy na sklenicích máme dostupné i ve slovenštině!

Na zdraví! Nové sklenice a půllitry na pivo jsou tady!

Pokud jste ve víně tak trochu nevinně a dáte přednost raději rezavému osvěžení s čepicí husté pěny, potěší vás jedna z největších novinek na Bella Rose: sklenice na pivo na stopce pro elegantnější požitek a klasické skleněné půllitry, známější prostě jako krýgly. Nechybí jim samozřejmě ani originální nápisy, které u nás vždy vznikají za doprovodu hlasitého smíchu. A věříme, že vás pobaví stejně, jako nás!

sklenice na pivo

skleněný krýgl

sklenice na pivo

Originální sklenice na whisky nejen pro muže

Hledáte dárek pro muže? Bratra, přítele nebo manžela? Se sklenicemi na whisky rozhodně nešlápnete vedle. Zvlášť, když jsou stvořené tak, aby zvedly náladu i po tom nejnáročnějším pracovním dni. Naše sklenice na whisky jsme doplnili o nápisy Problem – Solved, nebo o populární mantru Hlavně se nep❤srat.

sklenice na whisky

Sklenice Bella Rose
Autorských sklenic máme už skutečnou sbírku! Bude vaše ta na víno, pivo, drink nebo whisky?

Pro milovníky papírnictví: Plánovače a trhací bločky

Papírnictví z kolekce Bella Rose se rozrostlo o nové kousky, které vám pomohou s organizací času, plánování úkolů a plněním povinností. Zkrátka ideální pomocníci nejen na začátek roku. Praktické stolní plánovače s motivem eukalyptu, minimalistické linky nebo hygge se budou vyjímat na každém pracovním stole a dodají vám každý týden novou motivaci do práce.

týdenní plánovač

Týdenní plánovač si můžete sladit s malým to-do bločkem.

Pokud na týdenní plánování nedáte a vyhovují vám mnohem více stučné seznamy úkolů, zamilujete si trhací bločky ve velikosti ideální do kabelky, batohu i kanceláře. Každý bloček má tenké linky a okýnka pro odškrtnutí splněného úkolu, stejně jako motivy ladící k týdenním plánovačům. Který z nich bude vaším oblíbencem?

A pokud jste kreativní každým coulem, jistě vás potěší další kousek do sbírky diářových samolepek. Tentokrát jsme je ve spolupráci s výtvarnicí Markétou Jinochovou alias Myynou hezky vyjarnili – na archu totiž najdete rozkvetlé pivoňky i další zahradnické prvky, které se už nemůžou dočkat teplého počasí.

trhací bloček

samolepky

Originální balicí papíry pro každou příležitost

Nejen vánoční dárky potřebují zabalit. Navrhli jsme proto tři nové motivy na balicí papíry, které můžete používat po celý rok, od narozenin až po výročí. Jednoduché černobílé puntíky, barevnější hygge motivy nebo jemně pastelové balonky se budou hodit k rozmanitým příležitostem a vždy dodají vašemu pečlivě vybranému dárku reprezentativní kouzlo.

balicí papír

balicí papír

Sázíš, sázím, sázíme aneb Nové květináče na pokojovky!

Pro milovníky pokojovek i ty, kteří se o vypěstování své domácí džungle vytrvale snaží, se v Bella Rose kolekci objevilo také několik nových květináčů. Tyto kousky s veselými texty mají velikost 10 nebo 13 cm, vybrat si proto můžete přesně ten, do kterého sedne váš fíkus nebo monstera jako ulitá. A pokud se vaší zeleni zatím příliš nedaří, nebojte. Ona z toho vyroste!

květináče

květináče
Texty na květináčích najdete na Bella Rose také ve slovenštině!

Zamilovali jste si některou z novinek? Dejte nám vědět! A ať už si vaše srdce získalo papírnictví, skleničky na víno, půllitry na pivo nebo třeba naše veselé květináče, můžete se u nás zastavit a vybrat si ten pravý kousek, který zútulní váš domov a vnese do něj pohodovou atmosféru.

Krásné zimní dny zachumlané v dece vám přeje
Míša & Bella Rose

Nový rok, nová domácnost? Tohle by vám mohlo padnout do oka:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!