Nás v Bella Rose nesmírně baví pohled na krásné domovy zařízené s citem, a to nejen ve skandinávském stylu. Před nedávnem nás okouzlil jeden právě takový interiér, takže jsme se tak trošku „pozvali na návštěvu“ a vyzpovídali naši zákaznici Zuzku, kterou najdete na Instagramu jako @susibyfleur. Zuzka má vystudovanou zahradní architekturu a kromě zahrad se věnuje také svému květinářství Květy Fleur a dekorování svého domova. U Zuzky doma naleznete skandinávský styl, ale i prvky minimalismu. Její domov zařízený v příjemných neutrálních barvách je doplněn designovkami, které mu dodávají šmrnc. Zajímá vás, jak lze zařídit útulné bydlení a kombinovat při tom designové kousky s těmi cenově dostupnějšími? Pojďte s námi dál!

Máte raději čistý skandinávský styl nebo ho kombinujete? Na které značky u sebe doma nedáte dopustit?

Ráda kombinuji skandinávský styl s minimalistickým. Nedržím se striktně pravidel, spíše se řídím pocity, protože to je pro mě důležité cítit se doma nejlépe na světě ❤️. Mezi mé nejoblíbenější značky patří jednoznačně Ferm Living, LyngbyKähler. Ráda však kombinuji dražší značky s těmi cenově dostupnými, které se tak právě pozvednou, neboť styl nelze jen koupit. Zařizování je nikdy nekončící příběh a velmi ráda doma věci obměňuji, právě proto jsem volila neutrální barvy interiéru. Stačí přehodit polštář, vázu či obraz a rázem se interiér změní.

Dizajnová váza Lyngby
Váza od Lyngby vypadá úžasně s květinou i větvičkou, co říkáte?

Kde nejčastěji hledáte inspiraci na dekorování a zařizování?

Největší inspirace je Instagram, zejména zahraniční účty. K dekorování mi ale někdy stačí obyčejná procházka lesem a inspirace je na světě.

Obývačka inšpirácia
Obývacímu pokoji a kuchyni u Zuzky dominují neutrální barvynadčasové doplňky.

Který kousek (či už dekoraci, nábytek…) máte zatím doma nejraději?

Nejraději mám celý náš obývací pokoj s kuchyní, velký dubový stůl a sedačku, trávíme v něm nejvíce času, a proto zde soustřeďuji právě své nejoblíbenější doplňky.

Dizajnové doplnky do bytu
Zuzčiny oblíbené skandinávské doplňky: 1) vankúš Ferm Living, 2) obal na kvetináč Ferm Living, 3) drevený vtáčik Novoform , 4)keramický kôš Ferm Living , 5) domček Urbania od Kähler, 6) váza Lyngby

Máte nějaký vytoužený kousek, na který si už dlouho brousíte zuby?

Já si vždycky řeknu, že už nic víc nepotřebuji, pak otevřu Instagram a zjišťuji co všechno mi chybí 😂. Již delší dobu sním o svícnu Kubus od By Lassen.

Těšíte se na jaro? Děláte si doma nějakou jarní výzdobu?

Nemůžu se dočkat, jaro je mé nejoblíbenější roční období, přináší nové začátky. Volný čas trávím nejraději v zahradě, takže se na jaro už moc těším. Pokud zrovna nerelaxuji/nepracuji v zahradě, miluji výlety s rodinou. Z jarní výzdoby mám nejraději kvetoucí cibuloviny v mechu a rozkvetlé větvičky. Těmi jaro přímo přivolávám!

Prozraďte nám svůj recept na dokonalou chvilku.

Dokonalá chvilka je neděle, je to ten nejkrásnější den. Krásně prostřený stůl a všichni spolu u něj…co je víc? ❤️

Jedáleň inšpirácia
Krásně prostřený stůl udělá i z klasického nedělního oběda nezapomenutelný zážitek, že?

Zaujal vás tento skandinávsky laděný domov? Omrkněte další články na našem blogu a užijte si ještě více inspirace.

Přejeme vám krásné jarní dny plné pohody

Soňa, Zuzka a Bella Rose.

Skandinávský styl a nejoblíbenější kousky podle Zuzky

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!