Víme, jak rádi nakukujete k ostatním a inspirujete se jejich stylem bydlení, my jsme na tom totiž úplně stejně. Máme radost, že vás dnes můžeme vzít nahlédnout do nového domu blogerky Veru Harnol, která si zamilovala skandinávský styl. Uvařte si kávu, dejte si něco dobrého na zub a pojďte dál.

Veru Harnol
Zdroj: Veru Harnol

Nedávno jste se přestěhovala s rodinou do nového domečku, jak pokračujete se zařizováním?

V novém domě žijeme přes půl roku a mohu říct, že je vše hotové, veškerý nábytek se nám vyráběl na míru a byl to trochu delší proces, ale je hotovo a to čekání za to stálo. Chybí nám jedno jediné světlo v obýváku, které nechceme kupovat online a čekáme až se zase otevřou showroomy, doba nám v tomhle moc nepřeje. Nyní jsem ve fázi, že se snažím doma dělat útulno, občas mám pocit, že to doma máme strohé.

skandinávské bydlení
Zdroj: Veru Harnol

Řídíte se při zařizování módními trendy? Sledujete co je právě ”in”?

Nevím zdali módními trendy, ale často se nechám tzv. “zinfluerencovat” a když se mi líbí nějaká váza, nebo tác u oblíbené blogerky, tak si ji koupím. Takže 100% se inspiruji na sociálních sítích. Ráda investuji do věcí co jsou trendy celá léta, například stromečkový povlak na polštář od FineLittleDay mi dělá radost více jak 8 let, stejně tak první černobílá váza Kahler. Od té doby se má sbírka rozrostla, dnes pyšně vlastním čtyři kousky, každá je jiná, všechny jsou krásné.

doma u Veru Harnol
Zdroj: Veru Harnol

Jaký styl bydlení se Vám líbí?

Když se nám dům stavěl, přála jsem si bydlení v nordic stylu. Snažila jsem se tak zařídit i můj dům, ale 100% to není. Každá místnost je trochu jiná a pojďme si říct, že nordic styl už je dnes také široký pojem. Ráda sleduji Instagramové účty, kde je cítit skandinávská pohoda a majitelky mají cit pro detail. S rok a půl starými dvojčaty tak trochu preferuji stále praktičnost, ale jednou si to tady vymazlím k dokonalosti.

Který kousek v domě jste si nejvíce zamilovala?

Miluji naši šatní skříň v předsíni. Je dělaná na míru a je využitý každý milimetr na úložný prostor. Jsme pětičlenná domácnost a úložný prostor se vždy hodí, už jen těch párů bot co doma máme a těch bund. Hodně zde oceňuji i možnost posadit děti při oblékání a obouvání.

skandinávský styl bydlení
Zdroj: Veru Harnol

Patříte mezi milovníky pořádku, nebo si neděláte hlavu z drobného chaosu v domečku?

Patřím do první skupiny, miluji pořádek a také ho doma většinu času máme. Pojďme si říct, že hračky dětí nejsou nepořádek. Ty spadají do druhé kategorie otázky, ty dělají drobný chaos. Mám nový vysněný dům a nejkrásnější je, když je uklizený. Jsem také známá tím, že mě úklid baví a nyní v novém je vše tak nějak snazší, příjemnější a rychlejší. Špínu u mě doma nenajdete…

Na který kousek si právě brousíte zuby?

Miluji skandinávský styl a nyní si brousím zuby na nové konferenční stolky Tray Table od značky Hay, ale odrazuje mě dlouhá čekací doba. Trpělivost není moje dobrá vlastnost, nejraději bych věci měla doma ihned. Také vybírám koberec právě pod zmíněné konferenční stolky, říkám si, že by mohl udělat větší útulno.

Pomalu, ale jistě přichází jaro, dekorujete si to doma podle různých ročních období? Co Vám nesmí chybět při vytváření krásné jarní atmosféry?

Ano, miluji tohle tematické období. Ladím co to jde, také cítím ve vzduchu přicházející jaro, blížící se Velikonoce. Vytahuji nové ptáčky a staré zajíčky, vajíčka, peříčka a zdobím, dekoruji. Kombinuji nové kousky s těmi starými. Sleduji dvojčata jak zkoumají nové věci a budu si přát ať se jich co nejméně rozbije.

dětský pokoj
Zdroj: Veru Harnol

Co pro vás znamená slůvko “hygge”?

Hygge je pro mně příjemno, zapálený krb k tomu sklenička dobrého červeného vína, kterou popíjím s manželem, u toho se díváme na oblíbený seriál a rozhodně u toho nekoukáme do mobilu. Prostě pohoda.

Jaké jsou nejoblíbenější produkty Verči na Bella Rose?

skandinávské produkty

  1. Váza Omaggio Pearl 2. Koš Sleepy Bear 3. Povlak na polštář Gran 4. Koš z mořské trávy 5. Povlak na polštář Chenille 6. Dětská lampička Miffy 

Krásný slunečný den vám přeje

MichaelaBella Rose

 

Milujete skandinávský styl bydlení? Pak vás určitě zaujmou tyto kousky ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!