Zveme vás do útulné domácnosti naší čtenářky a zákaznice Kamči, která nás svým pohodovým a útulným bytem natolik zaujala, že jsme neváhali ani minutu a oslovili ji. Zavítejte na Instagram, kde ji najdete jako kamila.hakl a pokochejte se také. A co nás zaujalo? Jednak její krásně sladěný interiér, kde vévodí jak černá, tak i krémová barva a přírodní materiály, tak především její hygge chvilky, kterými inspiruje ostatní kolem sebe. Jak se z jejich krásných fotek dozvíte, relaxuje u pletení těch nejkrásnějších doplňků pro sebe a své blízké, peče nádherné koláče a dezerty, po kterých se u monitoru sbíhají sliny, a také zvelebuje svůj byt skandinávskými kousky (a společnost ji dělají roztomilé kočičky, takže jsme zkrátka neodolali, protože v Bella Rose jsme velcí kočkomilové ♥). Vítejte u Kamči doma!

Můžete se popsat v pár větách? Kde žijete?

S manželem bydlíme na okraji Prahy v novém bytě. Zvolili jsme kompromis mezi velkoměstem a klidným prostředím, takže si užíváme možnosti moderního života, ale výhled na zeleň zároveň. Přírodní materiály také nejraději zařazuji do svého interiéru.

Bydlení paní Kamily
Roztomilé kočičky nás hned okouzlily ♥ K tomu lucernička Kähler, která je třešničkou na dortu.

Jak byste popsala styl Vašeho bydlení? Co Vás inspirovalo si v tomto stylu bydlení zařídit a co se Vám na něm líbí?

Je to kombinace více stylů. Mám v bytě ráda kontrast a držím se hlavně neutrálních barev jako něžné krémové, bílé a černé. Inspiraci jsem načerpala hlavně na Instagramu, tam je jí nekonečně. Do interiéru jsem postupně přidávala jednotlivé prvky, až z toho vznikl útulný domov, do kterého se rádi vracíme.

Dbám na pohodlí a kvalitní materiály, méně je pro mě více.

Obývací pokoj čtenářky Kamily
Paní Kamila ví, jak si doma vytvořit tu nejkrásnější atmosféru.

Máte nějaká pravidla, podle kterých se řídíte při zařizování a dekorování domu?

V obchodě si pořídím, co se mi líbí. Vždy se snažím si představit, jak konkrétní polštář vypadá v mém křesle a podobně. Tím, že preferuji hlavně neutrální paletu barev, se kombinace doplňků trochu zjednodušuje.

Co na to říká rodina? Mluví Vám do zútulňování nebo máte volnou ruku?

Rodina nechává dekoraci interiéru jen v mých rukou, asi protože ví, že je to můj největší koníček. Ale mám doma dva chlapy, manžela a syna, a ti se obecně neženou do dekorování, spíše aby vše fungovalo jak má.

Na návštěvě u paní Kamily
Černá barva v kombinaci s přírodními materiály vypadá obzvlášť krásně.

Odbočíme na chvilku k Vánocům. Jaké ozdoby máte ráda a kdy se u Vás sklízí vánoční dekorace a stromeček?

Stromeček sklízím na Tři krále, náš obývací pokoj zdobí asi od poloviny prosince. Letos máme stromeček ale obzvlášť povedený, takže přemýšlím, že ho nechám déle. U ozdob se držím spíše světlých barev, ale ráda kombinuji různé materiály. Kovová srdíčka, proutěné i klasické skleněné ozdoby, a podobně.

Jak podle Vás vypadá dokonalá zimní chvilka? Najdete si na ni čas?

Dokonalá chvilka pro mě začíná u kávy. Nohy nahoru, natáhnu si pletené ponožky a hledám inspiraci na Instagramu nebo v časopisech. Na příští zimu máme v plánu pořídit si do bytu malý krb, aby byla naše vánoční pohoda ještě útulnější.

Vánoční stromeček paní Kamily
Vánoční stromeček se povedl na jedničku ♥

Máte z nějakého kousku u Vás doma největší radost?

Nejraději mám náš konferenční stolek. Nejen protože patří mezi nejvýraznější prvky obývacího pokoje, ale i proto, že je to místo, kde se vždy všichni sejdeme a pochutnáme si na domácím koláči. Navíc jsme ho vyráběli spolu s manželem, takže je přesně podle mých představ a společné tvoření byla zábava na několik večerů.

Fotky útulného bytu Kamči.
Poslední nahlédnutí do interiéru. Více inspirace na Instagramu.

Krásný den

přeje Míša, Kamča a Bella Rose.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!