Opět jsme naskladnili oblíbené retro magnetky! A co je na nich tak úžasného? Jsou to drobné bytové doplňky, které ale upoutají pozornost na každé ledničce i plechové dóze. Pocházejí ze stejné kolekce jako naše retro cedule, ale jsou ještě levnější a dají se použít téměř na cokoli.

Retro magnety jsou skvělým dárkem pro Vaše blízké. Pořídit je můžete již od 79 Kč. Magnetky jsou vyvedeny z kvalitního plechu a mají rozměr 5×10 cm. IB LAURSEM ví, jak udělat domov ještě útulnější. Co říkáte?

 Stay Positiv

Magnety můžete zabalit do dárkového papíru, nebo je vložit do obálky. Pokud hledáte vánoční dárek, který zaujme a při tom moc nestojí, retro magnety budou dobrou volbou.

 Queen of the kitchen

A jaké magnetky potěší Vaši kamarádku?

Queen of the Kitchen, Stay Positiv, Age doesn´t matter… a kdo říká, že musíte koupit magnet jen jeden? 🙂 S magnetkami ale uděláte radost nejen kamarádkám. Co takhle potěšit maminku?

 Age doesnt matter

Retro magnety pro maminku

Pro maminku máte mezi magnetky skutečný výběr. Nejprodávanějším magnetem v naší nabídce je Mom´s Hotel – „Maminčin hotel má vždy otevřeno“, který doplňuje plechovou retro ceduli se stejným nápisem. Další vhodné magnety pro maminku jsou: House rools, Good mums – „Dobré mámy mají ulepenou podlahu, špinavou troubu a šťastné děti.“

Good mums

Obr. Good mums – magnet za 79 Kč.

A nezapomněli jsme ani na pány… bez urážky:-)

Líbám líp než vařím

Všechny retro magnety najdete zde. Líbí se Vám design magnetek? Prohlédněte si také plechové cedule. Budete nadšení! 🙂

Love magnet

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!