Lámete si hlavu, čím potěšit svoji lásku na svátek svatého Valentýna? I když si vyznáváte lásku po celý rok, drahou polovičku milá pozornost jistě potěší. Připravili jsme pro vás tipy na originální dárky na Valentýna, díky kterým uděláte radost a navíc ušetříte čas jejich výběrem.

Originální dárky na Valentýna pro muže

1. Milá pozornost

Do dárku na Valentýna nemusíte investovat závratné částky, u nás na e-shopu naleznete i tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři, a zároveň nezruinují vaši peněženku. Vyberte si z milých drobností, které budou připomínkou vašich citů. Pokud máte například doma nadšeného turistu, určitě se mu hodí plecháček, který využije na každém dobrodružství.

originální dárek pro muže
1. smaltovaný hrnek 2. sklenice na whisky 3. mýdlo v plechové krabičce 4. krém na holení 5. sada plecháčků

2. Jedlé dárky na Valentýna

Říká si gurmán a nevadí mu trávit svůj čas v kuchyni? S chuťovkami od Nicolase Vahé se trefíte do černého! Výjimečné delikatesy vás okouzlí nevšedními kombinacemi chutí, které jsou zabaleny do minimalistických obalů, takže si je klidně vystavíte na kuchyňskou linku. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních surovin a je už jen na vás zda sáhnete po chutném pestu nebo ochucené soli.

jedlý dárek na Valentýna pro muže
6. pesto 7. sůl s parmazánem a rajčaty 8. sůl s citronem a tymiánem 9. hořčice s medem

Máte pocit, že u vás doma trávíte více času v kuchyni spíše vy? Nejkratší cesta k mužskému srdci vede přes žaludek, vyzkoušejte tedy upéct například čokoládové brownies nebo bábovku, která se vám povede vždy.

NÁŠ TIP

Máte doma nefalšovaného milovníka kávy a všeho, co s ní souvisí? Jednoznačně mu vykouzlíte úsměv na tváři luxusním ručním mlýnkem od Stelton nebo konvičkou na espresso od stejné značky.

dárky na Valentýna pro milovníky kávy
10. ruční mlýnek na kávu 11. sirup s příchutí Irish Rum 12. konvička na espresso

Potřebujete ještě více inspirace? Omrkněte naši sekci dárků pro muže, ze které si jistě vyberete ten správný dárek. A pokud si i on láme hlavu co pro vás, nechte ho přečíst následující řádky, které potěší každou něžnou duši.

Jedinečné dárky na Valentýna pro ženu

1.Rozmazlete svoji polovičku soukromým SPA

My, ženy, se rády necháme hýčkat, takže když nám připravíte voňavý zážitek v podobě domácího wellness, budeme v sedmém nebi. Vyberte vonnou svíčku s vůní, kterou má vaše polovička v oblibě, doplňte ji o kvalitní kosmetiku, přidejte inspirativní knihu a uvidíte, že jí hned vykouzlíte úsměv na tváři.

13. vonná svíčka 14. sůl do koupele 15. vonná svíčka 16. bomba do koupele 17. aroma difuzér – skandinávská borovice 18. aroma difuzér

2.Roztomilá drobnost na Valentýna

Originálním dárkem, který vaši milou potěší je vyznání, které bude mít už navždy na očích. Třeba když půjde snídat, vařit si kávu, dát si něco malého na zub. Dárek, který si zamiluje je ručně potištěný příbor britské značky La De Da! Living. Sestry Rita & Dominique hledají originální kusy příborů po všech koutech Velké Británie. Originalita zaručena, žádný další kousek není totožný, o to víc si je obdarovaná zamiluje. Nebo sáhněte do dalších kousků z naší autorské kolekce, hrnečky či sklenky na víno s hravými nápisy jistě vykouzlí úsměv na tváři.

dárky k Valentýnu od srdce
19. lžička s nápisem Miluji Tě 20. porcelánový hrnek 21. sklenice na Prosecco

Věříme, že jsme vám výběr dárku na Valentýna alespoň trošku usnadnili, a že jste se našimi tipy inspirovali.

Krásný den zamilovaných přeje Soňa a Bella Rose.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!