Už se nemůžete dočkat, až se jaro konečně projeví v celé své kráse a opět si budete moct užívat posezení na terase, balkóně či zahrádce? Brzy se dočkáte 🙂

Na příchod skutečného jara se můžete připravit již nyní. Až přijde, nebudete se muset ničím zdržovat a rovnou si začnete užívat hřejivých slunečních paprsků.

 

K venkovnímu posezení každopádně patří lavička. Vezměte si svou oblíbenou knihu a třeba něco dobrého a běžte si vychutnávat pohodu na čerstvém vzduchu. Bambusová lavička se stane nepřehlédnutelným doplňkem Vaší terasy nebo zahrádky.

lavička

 

 

Nebo dáte přednost zahradnímu lehátku? Stylové lehátko je možno pro větší pohodlí nastavit do tří poloh, navíc má velice pohodlnou opěrku hlavy v podobě polštářku. Jak si do něho jednou sednete, nebude se Vám chtít vstát 🙂

 

lehat

 

 

 

 

A co takhle houpací křeslo? Kdo by odolal lehkému pohupování?

houpa

 

 

 

 

Pro pohodlné sezení se jistě budou hodit prošívané sedáky z příjemné bavlny.

 

sedák

 

 

 

 

Je přece jenom ještě chladno? Nevadí. Nechte se obejmout hřejivou pletenou dekou s nadčasovým copánkovým vzorem. V té Vám bude opravdu teploučko. Zahřeje Vás i jen pohled na ni 🙂

dek

 

 

 

Abyste měli kam odložit šálek kávy či rozečtenou knihu, chtělo by to nějaký pěkný stoleček. Milovníky romantického stylu jistě osloví kovový stolek s výraznou imitací patiny.

 

stolek

 

 

 

 

Místo malého stolku můžete klidně použít dřevěnou stoličku, která je záměrně vyrobena tak, aby vypadala starobyle.

 

stolič

 

 

 

 

Skvělou dekorací a současně praktickým pomocníkem se stane rozkládací dřevěný sušák na prádlo. Můžete na něm sušit prádlo na čerstvém vzduchu, ale také na něho můžete pověsit svazky bylinek a vychutnávat si jejich libou vůni.

 

sušák

 

 

 

Co by to bylo za venkovní posezení bez lucerny? Lucernička z bambusového dřeva Vám bude příjemným společníkem, ať už budete sami, nebo s někým blízkým.

 

lucer

 

 

Teď už jen stačí počkat si na hřejivou náruč sluníčka 🙂

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!