Ani letos Vás neochudíme o velmi oblíbenou akci v podobě velkého letního výprodeje. Pojďte nakouknout, co jsme pro Vás letos připravili.

Stejně jako každý rok i letos jsme pro Vás připravili velice oblíbený velký letní výprodej, kde najdete úžasné kousky z naší nabídky za velice příjemné ceny. Pojďte ochutnat naši skvělou nabídku. Váhání by se Vám nemuselo vyplatit. 🙂

Nejen k Vánocům patří kouzelné světelné řetězy. Netradiční řetěz se stříbrnými textilními růžemi bude úžasnou ozdobou, kamkoli ho zavěsíte. Během chvilky s ním také vyčarujete příjemnou romantickou atmosféru.

 

 

svetelny retez

 

 

 

Dopřejte si úžasné letní osvěžení díky výborným sypaným čajům Tafelgut. K jejich přípravě se Vám bude hodit nerezové sítko, které je navíc zabaleno v krásné krabičce, takže může potěšit i jako malý dáreček.

 

sítko

 

 

 

Rádi si vychutnáváte odpolední kávičku? Díky smetaně či mléku z něžného džbánku s romantickým motivem bude ještě mnohem lahodnější.

 

džbánek

 

 

 

Letošním hitem v kuchyni se staly naše hravé embosované válečky na těsto. Vykouzlíte s nimi neodolatelné sušenky a další dobroty. Pokud Vás vždy od jejich nákupu tak trochu odrazovala cena, jistě Vám udělá radost, že jsme jich pár zlevnili. 🙂

 

 

váleček

 

 

 

 

Hýčkejte své tělo kvalitní přírodní kosmetikou. Zaslouží si to! Vyzkoušejte třeba tělový peeling s vůní sladkého ovoce s nádechem pomeranče a citronu. Peeling obsahuje mořskou sůl, která velice jemně odstraňuje odumřelou kůži.

 

 

peeling

 

 

 

 

Udělejte si radost a pořiďte si něco pěkného na sebe. Lehká blůzkapříjemného materiálu je na léto jako dělaná. Dá se krásně kombinovat jak s kalhotami, ať už krátkými, nebo dlouhými, tak se sukní.

blůza

 

 

Toužíte po krásných balerínkách jako z pohádky? Tak to Vás určitě okouzlí elegantní balerínky poseté stříbrnými glitry. Můžete si s nimi zahrát na Popelku a vzít si je na nějaký bál, večírek nebo letní párty. Jistě s nimi zazáříte. Navíc jsou tak pohodlné, že v nich můžete klidně protančit celou noc. Balerínky však využijete i k běžnému nošení.

 

 

 

balerínky

 

 

 

Tohle je pouze malá ochutnávka z našeho velkého letního výprodeje. Spoustu dalších oblíbených výrobků na super ceny najdete pěkně pohromadě na tomto místě.

Přejeme Vám příjemné letní nakupování!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!