Jako správný milovník skandinávského stylu mám slabost nejen pro dekorace, design a nábytek, ale také pro módu v tomto stylu. A k tunikám, šatům a legínám přece nejlépe sedí balerínky!
Tyto boty miluju a jen těžko jim odolávám a ať už jsou od Baťi nebo od Gucci, mám smůlu – jakmile na nějaké pěkné narazím, jsem ztracená… Takže není divu, že když jsem v Kodani na fashion veletrhu potkala tuto nádhernou značku balerínek, nemohla jsem odolat!

Pretty Ballerinas se sice v Dánsku těší velké popularitě, ale ve skutečnosti značka pochází ze Španělska, kde má tato rodinná firma tradici už téměř 100 let. Tyto balerínky jsou neuvěřitelně pohodlné, mají koženou vnitřní stélku a často i koženou podrážku a jsou vyráběné v obrovském množství stylů a barev. Nejspíš právě proto si získaly oblibu také u mnoha celebrit jako Elle MacPherson, Claudia Schiffer, Angelina Jolie, Lindsay Lohan, Lily Allen, Katherine Heigl, Kylie Minogue nebo Kelly Osborne.

Jsem moc ráda, že jsme mohli o tuto úžasnou značku rozšířit náš sortiment! 
Vždy si dělám u objednávek radost tak, že si představuji naše zákaznice v kompletním modelu – tunika Odd Molly nebo Cream, šála, hodinky Triwa, balerínky a k tomu na ruce několik náramků Vaga a Hultquist…a nejlepší na tom je, když se potom s takovou zákaznicí setkám u nás v kanceláři nebo na veletrhu a moje představa se stane realitou!

Pravda, tyto balerínky nejsou nejlevnější a cena modelů se ještě liší podle toho, jaký materiál je použitý na botu i na podrážku, ale myslím si, že alespoň jedny kvalitní pohodlné balerínky patří k základu šatníku a vyplatí se do takového kousku investovat. Takové krajkové balerínky potom na párty může vzít i k šatům z konfekce a stejně bude model vypadat vyjímečně. Právě proto jsem pro náš obchod vybrala právě tuto značku – sice dražší, ale originální, kvalitní a vyjímečnou tak, jako jsou i ostatní módní doplňky na Bella Rose.

Bližší představu o značce Pretty Ballerinas najdete i v tomto videu:
http://www.youtube.com/watch?v=OQ_cV2DFFzY

Zatím máme základní kolekci, ale postupně s dalšími sezónami budeme objednávat i širší kolekci a další zajímavé modely. Více informací najdete na http://www.prettyballerinas.com/ . Zde najdete velký výběr modelů, ale většina z nich už je bohužel ze starších kolekcí. Můžete mi ale napsat, jaké barvy nebo typy se vám líbí – budu ráda za vaše názory a určitě podle nich budu tvořit další objednávku!

Mějte krásný den! Doufám, že už brzy bude opravdu jarní počasí, už je na čase! Ať můžeme vyrazit v balerínách 😉
Martina

Kate Moss na své svatbě pořídila balerínky Pretty Ballerinas všem 16ti družičkám.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!